|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
więcej -> |
|
LOFAR
|
|
W sierpniu 2003r ukazał się w prasie mój artykuł pt. W cieniu wielkiej wojny. Artykuł ten ciepło przyjęty przez czytelników mówił o działaniach prowadzonych nad produkcją nowych broni wykorzystujących fale częstotliwości radiowych do prowadzenia działań militarnych. Teksty te można obecnie znale?ć na stronie http://www.weather.one.pl/.
Tymczasem w styczniu tego roku europejskie agencje prasowe ,a w tym PAP zaczęły podawać dziwne informacje na temat wydarzeń których jak pisano nikt nie potrafił wyjaśnić.
Informacje te brzmiały: 15.01.2005 07:30 Wybuchły termometry 21.01.2005 06:24
Tajemnicza awaria pilotów, Drugi dzień tajemniczej awarii pilotów wreszcie Piątek, 21 stycznia 2005 PAP 18:40 Dlaczego piloty się zepsuły, a termometry eksplodowały?
itp. Chodziło tu o sprawę dziwnej eksplozji2000 termometrów lekarskich w aptece w Rzymie i gwałtownym skoku temperatury, zanotowanego przez urządzenia w całej stołecznej dzielnicy Trionfale, we Włoszech ,gdzie w tej samej chwili w pobliskich sklepach i aptekach termometry pokazały 38-39 stopni Celsjusza. W Aoście na północy kraju od rana nie działały piloty do garaży, bram oraz do samochodów. W piątek pó?nym popołudniem stwierdzono, że prawdopodobnie spowodował ją sygnał o bardzo niskiej częstotliwości, emitowany z nieznanego ?ródła. Dodano przy tym, że włoska agencja do spraw środowiska cały czas uspokaja mieszkańców Aosty, że nie ma żadnego zagrożenia dla ich zdrowia.
Tyle wyjaśnień dziwnych zjawisk można znale?ć do dnia dzisiejszego. Zatem przyglądnijmy się im bliżej by zrozumieć ich pochodzenie. W wymienionym na początku sierpniowym tekście wspominałem że: kontynuując myśl Niemców z okresu II wojny, kiedy to próbowano stworzyć działa "Schallkanone" - broń wykorzystującej działanie zogniskowanych i skolimowanych fal niszczących oddziały wroga. ktoś wpadł na pomysł ,że fale radiowe o nadzwyczajnej długości czyli bardzo niskiej częstotliwości mogą służyć do komunikowania się z głębią oceanu, trzeba tylko wykonać odpowiednio długie anten radiowe/(Very Long Baseline Array – Sieć o Bardzo Długiej Bazie). Miały one mieć obwód stanu Wisconsin .Jednak nie ufająca poczynaniom wojska obawiająca się o swoje zdrowie społeczność USA ,nie wyrażała na to zgody. Prawdopodobnie Nikolas Kristofilos wystąpił w tym okresie z myślą ,aby zbudować anteny na terenie pustego stanu Alaska . Dla wzmocnienia ich działań zdecydował się wykorzystać jako brakujący element wielkiej anteny, rozciągający się ponad wszystkimi kontynentami północy pas wysokonapięciowych prądów zorzowych, czyli miejsca świecenia zorzy polarnej. Dało to dodatkowy efekt maskujący dla skutków przesyłu energii fal zwanych ELF. Gdyż jak wykazały wcześniejsze doświadczenia jądrowe duża wiązka energii skierowana do jonosfery wywołuje samoczynnie efekt świecenia tejże w postaci świateł zorzowych.
Powstał projekt HARAP http://www.haarp.alaska.edu/. W czasie pierwszej próby przesłano tą drogą utwór muzycznym, a był nim "Pochód Walkirii" Wagnera. Efekt przyniósł oczekiwane skutki- zorza polarna odpowiedziała wzmocnioną muzyką oczywiście przesłaną na ziemię w postaci fal radiowych. Dla dalszej realizacji projektu powstała stacja w Gakona koło Fairbanks na Alasce /można ją oglądnąć w internecie na stronie http://www.haarp.alaska.edu/haarp/ohd.html / czyli cywilna przykrywka programu wojskowego .Skutecznie opanowano przy pomocy tego systemu kilka objętych głęboką tajemnicą działań militarnych takich jak między innymi : sterowanie huraganami, wywoływanie w odległych terenach niewielkich na razie wstrząsów tektonicznych itp.
Tymczasem najpierw wywiady potem rządy innych państw między innymi wchodzących w skład Unii Europejskiej zdecydowały się przygotować własne możliwości posiadania powyższych broni. Nic nie pomogła Uchwała ONZ zabraniająca tych działań w zakresie: oddziaływania na pogodę oraz ochrona nieba gwia?dzistego . I tak w centrum Europy zaczął w obecnym czasie powstawać europejski odpowiednik systemu HAARP nazywany LOFAR od : LOFAR (Low Frequency Array – Sieć Niskiej Częstotliwości). http://www.lofar.org/ No i tutaj jesteśmy w domu. W Europie tworzy się obecnie sieć, której wygląd pokazują załączone zdjęcia.
Oczywiście wzorem USA i programu HARAP postanowiono dać w celu lepszej społecznej akceptacji dla LOFAR program cywilny. W jego 1000 punktowym wykazie są liczne: badania kosmosu, fotografie dalekich obiektów kosmicznych wykonany przy pomocy różnych częstotliwości fal radiowych-ot taki największy na świecie radioteleskop. Ma LOFAR posłużyć obserwacjom wszechświata prowadzonym na częstotliwościach 10-240 MHz (długości fali 1,25-30 m- czyli niska częstotliwość). Tymczasem warto przypomnieć, że teleskopy te to także wojskowe „podgrzewacze jonosfery” czyli po prostu broń falowa. No i oczywiście punkty programu LOFAR pomiędzy 800 a 900 wskazują, że będzie też on zajmował się badaniem zachowań jonosfery,/ Działania Lofar w jonosferze
800 Ionosphere
810 Traveling Ionospheric Disturbances
820 Fine-Scale Structure
830 Beacon Tomography
840 Diffraction Tomography
850 Active Modification Studies
860 Passive Radar
czyli będzie prowadził próby sterowania pogodą na świecie no i to właśnie jest współczesna broń. Obecnie ten stopniowo uruchamiany system broni jest w trakcie prób i zbierania doświadczeń.
W drugiej dekadzie stycznia nasze słońce nagle wzmogło aktywność do poziomu, którego przez okres budowy LOFAR jeszcze nie było. Przy normalnie występującej prędkości wiatru słonecznego : 285.5 km/s i gęstości strumienia protonów: 0.7 protons/cm3 ,w dniu 21.stycznia miał uderzyć w powierzchnię ziemi wiatr słoneczny o prędkości : 862.4 km/s i gęstości: 12.7 protons/cm3 . W łączności i na stacji kosmicznej ogłoszono alarm. Wiatry takie mają prawo uszkadzać ziemskie systemy energetyczne i strącać satelity z ich orbit. W efekcie tego jak widać na zdjęciach nad Europą zaświeciły oczywiście uwielokrotnione energią LOFAR niezwykle silne zorze w szeroko uaktywnionym pasie prądów zorzowych. Postanowiono przetestować na żywych organizmach. LOFAR korzystając z pasa zórz Oczywiście temperaturę w rzymskiej dzielnicy Trionfale można było podnieść znacznie wyżej ,niestety przy 43° C ,a temperatura tak wywołana wzrasta wewnątrz przedmiotów i organizmów przy nie zmienionym stanie temperatury powietrza,organizmu żywe zaczęłyby ginąć na wskutek zniszczenia białka zwłaszcza w mózgach. Nawet 10 minutowe oddziaływanie fal telefonu komórkowego podnosi temperaturę mózgu człowieka o 1° C. W efekcie pękły na wskutek intensywnych oddziaływań falowych rozedrgane termometry pokazując temperaturę w jaką zostały drganiami wprowadzone. W okręgu Aosta/okręg górski o specyficznym rozchodzeniu się fal elektromagnetycznych/ LOFAR lub HAARP przetestował system blokady stref radiowych przeciwnika potrzebny przy działaniach antyterrorystycznych . Przecież Afganistan, Irak czy Korea Północna są tak samo górzyste tylko informacja o efektach testów stamtąd prawie nie dociera nie to co centrum Europy. Niestety bezwzględnie, ze środowisk społecznych utworzono przydatny wojsku poligon w imię czego? Ani jeden rząd europejski nie złożył w tej sprawie protestu. Ogłaszanie, że wiązka tak silnych fal niskiej częstotliwości nie stanowi niebezpieczeństwa dla ludzi jest bzdurą, wiązka ta z powodzeniem może zabijać poprzez wiele wywoływanych przez siebie czynników np.: wzrost ciśnienia krwi, oddziaływanie na elektronikę symulatorów serca czy nagłe niespodziane uruchamianie czy zatrzymywanie maszyn choćby w systemach komunikacji,itp.
Być może w czasie prób wzmocniona na wskutek naturalnej interferencji, w sposób nieprzewidziany, wiązka fal wymknęła się spod kontroli ośrodków sterowania. Matka/natura/ zareagowała na niestosowne zabawy swoich chłopców. Obserwujmy jednak podobne zjawiska wokół nas, nie wierzmy, że to UFO ,to HAARP i LOFAR już działają. Nasza baczna uwaga i reakcja na te zjawiska może nam uratować życie.
|
|
27 styczeń 2005
|
|
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|
|
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
|
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
|
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
|
Kto dopuścił się
ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
Mutacja z Trockizmu w Neokonserwatyzm
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
|
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne;
postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
|
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
więcej -> |
|