|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
więcej -> |
|
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
|
|
Grzegorz Kołodko (PAP - Piotr Rybarczyk)
Premier Leszek Miller poinformował w piątek, że kandydatem na stanowisko ministra finansów jest Grzegorz Kołodko. Grzegorz Kurczuk zastąpi Barbarę Piwnik na stanowisku ministra sprawiedliwości, zaś Waldemar Dąbrowski zastąpi Andrzeja Celińskiego na stanowisku ministra kultury.
Miller poinformował, że Celiński i Belka złożyli rezygnację, a z wnioskiem do prezydenta o odwołanie Piwnik wystąpił on sam. Pytany przez dziennikarzy dlaczego odwołał Barbarę Piwnik, premier powiedział, że taka była potrzeba. Z nieoficjalnych informacji dotyczących powodu odwołania Piwnik uzyskanych w ?ródłach zbliżonych do resortu sprawiedliwości, wynika, że jednym z powodów dymisji był nacisk "partyjnych dołów SLD" na premiera w tej sprawie.
Asystentka minister powiedziała, że jest ona obecnie na urlopie i jest zaskoczona decyzją premiera. Grzegorz Kurczuk stwierdził po powołaniu go na stanowisko ministra sprawiedliwości, że istnieje konieczność zdynamizowania pracy aparatu sprawiedliwości.
Premier przedstawił w piątek prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu propozycje zmian w składzie Rady Ministrów. Obaj politycy spotkali się w Belwederze.
Uzgodniono, że wręczenie aktów dotyczących zmian w składzie rządu odbędzie się w sobotę.
W komunikacie podano, że rozmawiano też o polityce gospodarczej rządu, w tym o projekcie budżetu na przyszły rok oraz zbliżającej się wizycie oficjalniej prezydenta w USA.
Profesor Kołodko był już wicepremierem i ministrem finansów w latach: 1994-95 w rządzie Waldemara Pawlaka, 1995-96 w gabinecie Józefa Oleksego oraz 1996-97 w rządzie Włodzimierza Cimoszewicza. Grzegorz Kurczuk jest posłem SLD, szefem sejmowej komisji sprawiedliwości.
Na pytanie o pojawiające się w prasie informację, że prezydent nie był zbyt przychylny kandydaturze Grzegorza Kołodki na ministra finansów, premier odpowiedział: Wracam ze spotkania z prezydentem. Nie miałem wrażenia, aby Aleksander Kwaśniewski odniósł się negatywnie do takiej nominacji.
|
|
5 lipiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
|
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
|
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gross a judeocentrysci
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
"Ubaw terrorystyczny" w Londynie: USrael bombarduje Europę by ją sobie podporządkować?
lipiec 8, 2005
Marek Głogoczowski
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
|
Pro domo sua
Dzieci maja '68
maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|