ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
więcej ->

 
 

CHIMeryczny świat Temidy


*Jeden z najpopularniejszych polskich hiphopowców siedzi za posiadanie narkotyków. Koledzy zbierają pieniądze na prawników, którzy mają go wyciągnąć zza krat. Pierwszy koncert przyniósł blisko 7 tysięcy złotych, drugi ma przynieść drugie tyle.* - Fakt (18 lutego 2005).
Ciekawe, kto jeszcze wierzy w niezawisłość sądową i uczciwość zapadających wyroków? Co sądzić o prawnikach, którzy za większe pieniądze bardziej się przyłożą do roboty i wyciągną gościa z mamra albo wywalczą mniejszy wyrok? Że to hieny albo cwaniaki? Może kiedyś wierzyli (na studiach), że ich zawód będzie czysty, ale życie ich sprowadziło do parteru. Może idąc na studia doskonali wiedzieli (od swych rodziców "walczących o sprawiedliwość" dla przestępców za porządne pieniądze), że prawo to dżungla nie dla superuczciwych, ale dla supercwanych. Jak wielu celników czy lekarzy, którzy pokochali swą robotę na równi ze szmalem, bowiem od pierwszego dnia zatrudnienia mieli jasno wytyczoną drogę robienia boków. Kiedy w kraju o najlepszej demokracji dochodzi do głośnego procesu, często podają, że sprawę wziął adwokat, który rzadko przegrywa albo jego klient nigdy nie dostał kary śmierci. Naiwniacy (w tej liczbie niżej podpisany) sądzą, że sprawiedliwość jest czymś obiektywnym i zawsze zwycięży, a jeśli nawet zapadłoby kilka wyroków w różnych sądach, to ich wysokości byłyby zbliżone do siebie. Nic błędniejszego.
A hece z aferą FOZZ w aspekcie wyczynów CHIMery wystawiającej na pośmiewisko naszą Temidą wespół ze szlachetnymi adwokatami, jedynie utwierdzają zwykłych obywateli, że przewody sądowe, to często zwykła błazenada i chuligaństwo w wykonaniu niegodnych ludzi, wszak postawionych w swym zawodowym życiu, aby wykonywać swą pracę sumiennie i przyzwoicie - dla ogółu.

22 luty 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
Puzle w skrablach
sierpień 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Poland "Publically Attacked and Humiliated"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media