ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
więcej ->

 
 

Leopardy dla dywizji im. Stanisława Maczka !!!

Do 10. Brygady Kawalerii Pancernej im. generała Stanisława Maczka w podżagańskim Świętoszowie trafiły pierwsze niemieckie czołgi typu Leopard 2a4.

W świętoszowskiej brygadzie jest już 15 maszyn tego typu. W poniedziałek nastąpi oficjalne przekazanie czołgów jednostce. W uroczystości wezmą udział m.in.: prezydent Aleksander Kwaśniewski, minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński oraz minister obrony RFN Peter Struck.

Polska armia ma docelowo otrzymać w sumie 128 Leopardów za nieco ponad 80 mln złotych. Kontrakt zapewnia dostawy amunicji, sprzetu konserwacyjnego i remontowego oraz szkolenie naszych czołgistów na niemieckich maszynach.

Można by się było cieszyć z tej wiadomości, gdyby nie fakt, że wiadomość ta jest wyra?nym potwierdzeniem prowadzonej wobec Polski polityki. Na początku lat 90 polscy zdrajcy przekazali wszystkie informacje o naszym przemyśle zbrojeniowym Niemcom i innym krajom UE. Skutkiem tego jest całkowite zniszczenie polskiego przemysłu zbrojeniowego. Dzisiaj żyjemy z ochłapów darowanych nam przez takie kraje jak Norwegia, Niemcy, USA.

Kuriozalność tej informacji tkwi także w tym, że dywizja Stanisława Maczka stała się sławna dzięki zaciętej walce z Niemcami na froncie zachodnim w latach 1944-45.
Choćby ze względu na pamięć tych ludzi i ich godność można by było sobie darować takie "prezenty".
Ale powoływanie się na honor i godność kiedy mamy takich polityków zakrawa na żart.
14 wrzesień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Chłopcy beztwarzowcy
wrzesień 6, 2002
EWA SADURA http://www.trybuna.com
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy lądowanie na księżycu nakręcono w Hollywood?
lipiec 18, 2007
( . ) bez podpisu
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
Powiedz Unii - NIE
maj 25, 2003
przesłała Elżbieta
Akcja "Płacę podatki tylko raz"
luty 5, 2008
Ewa
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media