|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
więcej -> |
|
Aksjomaty
|
|
Ilekroć w młodości oglądałem Galerię Malarstwa Polskiego w Sukiennicach, zawsze odczuwałem mistyczne wrażenia związane z obrazem Adama Chmielowskigo, przedstawiającym rzymski cmentarz nocą.
Jest w tym obrazie coś wielkiego, nieodgadnionego.
Jakieś klepki na oczach sprawiały, że w otoczeniu wielu innych obrazów osoba Adama Chmielowskiego była dla mnie abstrakcyjną nic nie mówiącą postacią.
Nagle zrozumiałem, że to właśnie TEN Adam Chmielowski – błogosławiony Brat Albert, a dziś święty.
Swój zawsze trafi na swego.
Dlatego moja rodzina znała i wspierała Brata Alberta, a unikała kościelnego szlachcica kardynała Puzynę.
Jeszcze na początku lat 70. odwiedzał moich dziadków braciszek, którzy wspólnie z Adamem Chmielowskim, na przekór hierarchii kościelnej wspierał najuboższych, oddając w ten sposób cześć Bogu.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni
Dlatego ja, mimo zaproszeń ze strony Kurii Biskupiej zrezygnowałem z spotkań z kardynałem Macharskim.
To nie jest odpowiednie dla mnie towarzystwo.
Dziś czytam, że na pośmiewisko osoby Brata Alberta i głoszonej przez niego potrzeby szacunku do bli?niego, kupczy się jego osobą, tak jak od dwóch tysięcy lat kupczy się postacią Chrystusa.
Oto bowiem "Prof. Andrzej Zoll i abp Tadeusz Gocłowski otrzymają medale św. Brata Alberta.
Medale przyznawane są za niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym.
Jak poinformowała w piątek Kapituła Medalu św. Brata Alberta, Rzecznik Praw Obywatelskich otrzyma odznaczenie za "wspieranie organizacji obywatelskich oraz obronę uprawnień osób niepełnosprawnych, szczególnie w kwestii ulg komunikacyjnych i dotacji na Warsztaty Terapii Zajęciowej".
Metropolita gdański odznaczony zostanie za "wieloletnie zaangażowanie w działalność charytatywną, wspieranie organizacji pozarządowych oraz za zaangażowanie na rzecz świata pracy i ludzi bezrobotnych".
Medale za rok 2002 r. otrzymają również prezes Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta we Wrocławiu dr Bohdan Aniszczyk, członek krakowskiego Bractwa Kurkowego Zdzisław Maj oraz założyciel ośrodka dla niepełnosprawnych w Zakopanem Andrzej Sekuradzki.
Wręczenia medali dokona ks. kardynał Franciszek Macharski w poniedziałek w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Brat Albert - Adam Chmielowski był artystą malarzem, uczestnikiem powstania styczniowego, podczas którego stracił nogę. Po powstaniu wstąpił do zakonu franciszkanów, gdzie resztę życia, jako brat Albert, poświęcił pracy wśród najuboższych. Założył Zgromadzenia Braci Albertynów i Sióstr Albertynek. Został kanonizowany w 1989 r. przez papieża Jana Pawła II.
Medal przedstawiający św. brata Alberta, który tuli do siebie dzieci, wykonał podopieczny Fundacji im. Brata Alberta - Krzysztof Sieprawski. Wyróżnienie jest przyznawane z inicjatywy Fundacji od 1997 r. Otrzymali je m.in.: prof. Zbigniew Brzeziński, aktorka Anna Dymna, były premier Jerzy Buzek, biskup Stanisław Dziwisz i pośmiertnie bp Jan Chrapek.
Fundacja im. Brata Alberta opiekuje się blisko 800 osobami niepełnosprawnymi umysłowo. Prowadzi ok. 30 placówek w całej Polsce."
(PAP)
Fałsz i obłuda nie mają granic.
Andrzej Zoll, który wniósł niepodważalny wkład w bezkarność przestępców, obniżenie bezpieczeństwa obywateli, a jednocześnie krył oszustów i malwersantów, czym przyczynił się do nędzy milionów Polaków, otrzymuje medal, cynicznie sygnowany imieniem Brata Alberta.
Zresztą występowanie w towarzystwie Buzka wyjaśnia całą tą maskaradę.
Nie wycierajcie sobie gęby osobą Adama Chmielowskiego.
|
|
15 marzec 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
|
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
|
Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
|
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
|
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne;
postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
więcej -> |
|