ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
więcej ->

 
 

Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...



Rosja to obecnie kraj wolny i demokratyczny.
Dowodem publikacja krytycznych wobec Rosji komentarzy nawet małoznaczących osób które pó?niej wspaniałą ceremonię musiały oglądać zza pleców nieco ważniejszych przywódców, np Prezydenta Ukrainy, Juszczenki. http://www.lenta.ru/news/2005/05/08/poland/

Komtentarzy do wypowiedzi Aleksandra K. nie było, poza tym że ceremonia i cytowane przemówienie miały miejsce w zaciszu polskiego przedstawicielstwa w Moskwie dokąd zwabiono liczną grupę radzieckich wetereranów dla wręczenia im medali (ostatni akapit)....


http://info.onet.pl/1094086,12,1,0,120,686,item.html
Podczas uroczystej defilady w Moskwie po jednej stronie rosyjskiego prezydenta Władimira Putina stał przywódca USA George W. Bush, a po drugiej - prezydent Francji Jacques Chirac. Z tyłu za prezydentem Ukrainy Wiktorem Juszczenką zajmował miejsce polski prezydent Aleksander Kwaśniewski.


Zwracając się do zebranych na Placu Czerwonym w Moskwie, prezydent Rosji podkreślił, że jego kraj "zawsze będzie pamiętać pomoc, której w walce z nazizmem udzielili jej sojusznicy - USA, W. Brytania, Francja i inne państwa koalicji antyhitlerowskiej, a także niemieccy i włoscy antyfaszyści". Prezydent Rosji powiedział, że w obliczu światowego zagrożenia terroryzmem międzynarodowa współpraca jest szczególnie ważna. Jako przykład podał rozwój dobrych stosunków między Rosją i Niemcami, które określił jako wzorcowe.
http://info.onet.pl/1094080,12,1,0,120,686,item.html
Polska w żadnym tych kontekstów nie była wymieniana, to już mój komentarz...


No i wreszcie, dla tych którzy mają wątpliwości o czym dyskutowali W.Putin i GW Bush, obaj tak często pokazywani razem i tyle czasu spędzający razem w odosobnieniu tylko w towarzystwie uroczych małożonek
http://www.lenta.ru/news/2005/05/08/everything/, wymieniający żartobliwe uwagi na temat kierowania światem i Wołgą, model 21
http://lenta.ru/news/2005/05/08/meeting/
może bieżace doniesienie: "Na południu Bagdadu terrorysta wysadził 2 policyjne samochody" może być wskazówką...
http://www.lenta.ru/news/2005/05/09/iraq/
albo "Uroczystą defiladę zaszczycili zołnierze z antyczeczeńskich oddziałów antyterrorystycznych http://www.lenta.ru/news/2005/05/09/parad/
Przytoczenie linków do postów o czeczeńskich terrorystach które wkrótce pojawią się w amerykańskiej prasie pozostawiam kanadyjskim wspólpracownikom portalu...

9 maj 2005

piśmienny 

  

Archiwum

Media wybiórcze, czyli ickowe szukania
listopad 30, 2005
Marek Olżyński
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
Konfiskowanie prywatnych komputerów
styczeń 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
Robienie w konia
sierpień 26, 2006
Andrzej Warchałowski
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Wizy do Kanady
styczeń 6, 2006
Wojciech Gryc
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media