|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
|
|
Jan Paweł II jest świadom społecznych i kulturowych zmian zachodzących w Polsce i rozumie je - napisał w korespondencji BBC z Krakowa David Willey dodając, że obok duszpasterskiego, wizyta ma także polityczny kontekst.
Prezydent Kwaśniewski i premier Miller oczekują od Jana Pawła II, że poprze starania Polski o wejście do UE. Szczególnie wieś niepokoi się o swoją przyszłość - napisał w swojej relacji korespondent BBC.
Znaczne odłamy społeczeństwa czują się pozostawione na uboczu zmian - napisał korespondent. Są to zarazem grupy należące do najwierniejszych wyznawców polskiego Kościoła. W dużym stopniu są to słuchacze Radia Maryja. Liga Polskich Rodzin, na którą w ostatnich wyborach głosował co dziesiąty wyborca, także przyciąga głosy wyborców silnie religijnych.
Polski eurosceptycyzm ma silne podłoże religijne - stąd Janowi Pawłowi II, zwolennikowi europejskiej integracji, może być trudno dotrzeć do swoich najbardziej gorliwych wyznawców z proeuropejskim politycznym przesłaniem - obawia się Willey.
Korespondent BBC pisze, że papież rozumie, iż społeczeństwo polskie przechodzi głębokie zmiany i przywołuje ducha solidarności.
Chociaż wciąż Polska jest w ogromnej większości krajem katolickim - ponad 80% Polaków uważa się za katolików, nie ulega wątpliwości, że polski katolicyzm po 1989 roku stracił wiele ze swej wyrazistości - zaznacza Willey. Nawet oficjalne statystyki kościelne ujawniają, że tylko 10% wiernych w pełni utożsamia się z nauką Kościoła. Pozostałe 90% katolików praktykuje nieregularnie, ich wiara jest powierzchowna - zauważa Willey.
Ten sam reporter nie ma zarazem wątpliwości, że centralne przesłanie obecnej papieskiej wizyty w ojczy?nie - miłosierdzie i pojednanie - ma ogólnoludzki wymiar i nie jest skierowane tylko do Polaków. Pisze, że papież wystosował wychodzący z głębi serca apel o położenie kresu wojnom i cierpieniom na całym świecie. |
|
17 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
|
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
|
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
|
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
|
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
|
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
|
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
|
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
|
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
|
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
|
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
|
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|