|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Czy RPP obniży stopy procentowe?
|
|
RPP: Czy RPP obniży stopy procentowe?
Premier Kazimierz Marcinkiewicz spotkał się w poniedziałek z prezesem NBP Leszkiem Balcerowiczem, Jerzym Pruskim - pierwszym zastępcą prezesa NBP, Krzysztofem Rybińskim - wiceprezesem NBP i członkami Rady Polityki Pieniężnej.
Podczas spotkania premiera z RPP poruszono kwestie ustawy o finansach publicznych oraz prognoz gospodarczych RPP - wyjaśnił w poniedziałek doradca ekonomiczny premiera Marek Zuber.
Dodał, że premier informował Radę o planowanych zmianach w ustawie o finansach publicznych i zapewnił, że nie ma mowy o nadmiernych wydatkach w ramach finansów publicznych.
Zuber, zapytany czy poruszano również kwestie ewentualnej likwidacji Rady Polityki Pieniężnej, powiedział, że koncentrowano się na kwestiach gospodarczych, a nie na zmianach w konstytucji.
To spotkanie było planowane już od dłuższego czasu. Premier wielokrotnie powtarzał, że będzie namawiał RPP do obniżek stóp procentowych, ponieważ jego zdazniem, obecny poziom stóp procentowych jest za wysoki i hamuje rozwój gospodarczy.
Obecnie główna stopa procentowa jest najniższa w historii i po styczniowej obniżce o 0,25 pkt proc. wynosi 4,25 proc. Niedawno członek RPP Halina Wasilewska-Trenkner sugerowała, że kolejna obniżka stóp procentowych mogłaby być ryzykowna w obliczu zagrożenia wzrostem inflacji przy jednoczesnym wątpliwym wpływie na polepszenie sytuacji kredytobiorców, czy inwestorów. Kolejne posiedzenie RPP planowane na 21-22 lutego zostało przesunięte na 27-28 lutego.
Ekonomia obowiązkowa w szkołach
13.02.2006 15:50
/ RMF FM
By obudzić w Europejczykach ducha przedsiębiorczości, Komisja Europejska przyjęła w poniedziałek rekomendacje, by uczniowie od najmłodszych lat uczyli się w szkołach, jak zakładać własne firmy.
"Aż 60 proc. Europejczyków nie myśli o założeniu własnej firmy" - ubolewał na konferencji prasowej wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, komisarz odpowiedzialny za przemysł Guenter Verheugen.
"Nie uporamy się z bezrobociem w Europie, jeśli nie będzie więcej małych i średnich przedsiębiorstw" - przekonywał, wskazując na obecną tendencję do podnoszenia produktywności przez duże firmy przy zmniejszaniu zatrudnienia.
Pamiętając, że edukacja leży w kompetencjach państw członkowskich, Komisja zaapelowała, by już od wczesnych lat szkolnych pokazywać dzieciom, że posiadanie firmy może być opcją na przyszłość. KE chce, by nauka przedsiębiorczości znalazła się w programach szkół podstawowych, średnich i wyższych. Te ostatnie powinny - zdaniem KE - nauczać jej zwłaszcza na kierunkach naukowo- technicznych.
Polak bez podstaw ekonomii
Pojęcia z zakresu rynków kapitałowych, czy podatków to dla statystycznego ucznia polskich szkół czarna magia. Wciąż brakuje im podstawowej wiedzy ekonomicznej, która dzisiaj jest już niezbędna w codziennym życiu.
Verheugen oraz komisarz ds. edukacji Jan Figel przekonywali wspólnie, że aż 20 proc. uczniów szkół średnich, którzy uczestniczyli w programie "miniprzedsiębiorstwo", założyło pó?niej własne firmy.
KE zachęca, by do programu "miniprzedsiębiorstwo", w którym dotychczas wzięło udział 200 tys. uczniów z całej UE, dołączyły inne szkoły. Zaleca również współpracę między placówkami szkolnymi a firmami lokalnymi. Jako przykład do naśladowania, KE wskazała Luksemburg, gdzie nauka przedsiębiorczości odbywa się we wszystkich szkołach podstawowych w formie zabawy z udziałem znanych postaci z komiksów.
(INTERIA.PL)
|
|
13 luty 2006
|
|
|
|
|
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
|
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
|
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
|
200 rocznica urodzin Ignacego Domeyki
lipiec 30, 2002
PAP
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
|
Władza
październik 3, 2004
|
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
|
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
|
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|