ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
więcej ->

 
 

Jak dolar stał się słabą walutą?

Dolar stał się słabą walutą, ponieważ jeden po drugim rządy kolejnych prezydentów osłabiły gospodarkę amerykańskiego kolosa, krótkowzroczną polityką zagraniczną, faworyzującą interesy Izraela i jego ambicji dominowania na Bliskim Wschodzie, za pomocą posiadania monopolu arsenału nuklearnego. Ważnym powodem kryzysu jest dopuszczenie do panoszenia się lichwiarskiego kapitalizmu przez nie stosowanie koniecznych regulacji.

Dopuszczono do niesłychanie wysokiego zadłużenia ludności na lichwiarskie karty kredytowe, przy jednoczesnym fałszowaniu statystyk dotyczących inflacji oraz bezrobocia, w celu ukrywania faktycznego stanu rzeczy. W rezultacie spowodowano globalny kryzys amerykańskiego kapitalizmu lichwiarskiego i słyszy się o możliwym upaństwowieniu banków.

Punktem zwrotnym w polityce amerykańskiej było stworzenie niby zachowawczej ideologii „neokonserwatyzmu" przez trockistów nowojorskich, nawróconych na radykalny syjonizm oraz posługujących się konceptem Trockiego „wojny permanentnej o komunizm," teraz przez nich zmodyfikowanej na „wojnę permanentną o demokrację," naturalnie w ich wersji demokracji fasadowej, rządzonej zakulisowo. Masy wyborców rekrutowali oni wśród fundamentalistów protestanckich wierzących, że zwycięstwo Izraela nad Arabami, jest koniecznym warunkiem powrotu Chrystusa na ziemię.

Ten stan rzeczy w USA jest dobrze opisany przez Kevin'a Phillips'a, autora czternastu prac na temat amerykańskiej kultury politycznej, zwłaszcza w następujących dwu książkach tego zachowawczego stratega partii republikańskiej, pod tytułem: „Amerykańska Teokracja: Zagrożenie przez Politykę Radykalnej Religii [Protestanckiej], Paliwa, i Zaciągania Długów w 21szym Wieku," oraz: „Słaby Pieniądz: Nieodpowiedzialne Udzielanie Kredytu, Nieudana Polityka oraz Globalny Kryzys Amerykańskiego Kapitalizmu."

Ten sam autor wydał książkę pod tytułem: „Amerykańska Dynastia: Zdobycie Władzy przez Rodzinę Bush'ów po Drugiej Wojnie Światowej." W książce tej opisuje on katastrofalne dla USA dwie kadencje obecnego prezydenta George'a Bush'a, głęboko wierzącego fundamentalisty protestanckiego, oraz najlepszego prezydenta dla Żydów, a szczególnie dla Izraela ze wszystkich prezydentów USA.

Powyższe książki Phillips'a są obecnie często omawiane w czasie załamania się rynku nieruchomościami, wysokich cen paliwa oraz zagrożenia recesją gospodarki USA. Ludzie teraz zastanawiają się czy obecny kryzys nie jest gro?niejszy niż depresja z 1929 roku. Kevin Phillips uważa i dowodzi, że właśnie tak jest. Według jego opinii rozlu?nianie przepisów regulujących lichwę i spekulacje giełdowe, doprowadziły USA do ciężkiego kryzysu z powodu niesłychanie wysokiego zadłużenia na karty kredytowe, ekspansji instytucji kredytowych jak też kolosalnego wzrostu długów skarbu amerykańskiego, w parze z ukrywaniem przez rząd prawdziwej inflacji i bezrobocia.

Spadek wartości dolara ma miejsce skutkiem strat gospodarczych USA na ogół słabo lub wcale nie zrozumianych przez społeczeństwo amerykańskie. Dochody z lichwy dominują i stanowią około 20% narodowego produktu brutto, podczas gdy udział produkcji przemysłowej spadł do około 12%. Operacje finansowe dominują gospodarkę USA obciążoną kolosalnymi długami tak, skarbu państwa jak prywatnych obywateli. Zadłużenie to wzrosło 700% od 1980go roku.

Rynek kredytowy USA ma w obiegu długi wysokości 50 trylionów dolarów w papierach wartościowych sprzedawanych na giełdzie. Mało kto o tym wie. Najgro?niejsze jest zadłużenie banków i korporacji oraz ludzi prywatnych zadłużonych na karty kredytowe i długi hipoteczne – w sumie 340% narodowego rocznego produktu brutto. Stanowi to wielkie zagrożenie.

Załamanie się wartości nieruchomości w USA przepowiadane jest na 15% do 20%, czyli najpoważniejsze od czasów wielkiej depresji 1929 roku. Jednocześnie następuje wzrost cen paliwa i żywności mimo oficjalnych statystyk, że nie ma inflacji. Wydobywanie ropy naftowej prawdopodobnie osiągnie szczyt w przeciągu kilkunastu lat. Firma Goldman Sachs przewiduje, że niedługo ceny baryłki standartowej ropy naftowej będą się wahać od 150 do 200 dolarów.

Od lat 1970tych handel paliwem był prowadzony wyłącznie w dolarach a producenci arabscy inwestowali swoje zarobki w petro-dolarach, w bonach skarbowych USA. Teraz czasy się zmieniły i USA importuje paliwo kosztem 400 milionów dolarów rocznie. USA straciło kontrolę nad ceną paliwa z powodu nonsensownego ataku na Irak „dla dobra Izraela" i niby przemysłu naftowego. W ciągu pięciu lat pacyfikacji Iraku ceny paliwa wzrosły 500%, co odbiło się na wartości dolara. Oficjanie inflacja wynosi poniżej 3% podczas gdy inwestorzy międzynarodowi uważają, że inflacja waha się od 6% do 9% i że gospodarka USA kurczy się.

Stosowanie kukurydzy i cukru do produkcji paliwa przyczynia się do wzrostu cen żywności. Postęp ekonomiczny Chin, Indii i Brazylii przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na paliwo. USA produkuje jedną trzecią swego zapotrzebowania na paliwo. Wzrost cen paliwa szkodzi wartości dolara. Rola USA jako światowego dłużnika rośnie. Dolar może być zastąpiony przez inną walutę w handlu paliwem, co może pogłębić kryzys w USA i spowodować masowe nie spłacanie należności oraz wzrost znaczenia banku centralnego, rządzonego przez ludzi wyznaczonych, a nie wybranych, przez wyborców.

Tymczasem rośnie lichwiarski kapitalizm w USA gdzie ludzie popadają w coraz większe długi starając się zachować swoją stopę życiową i żyją nad stan pogrążeni w konsumeryzmie i tracą kontrolę nad własną przyszłością ekonomiczną. Problemy te są unikane w wypowiedziach kandydatów na prezydenta w listopadowych wyborach w 2008 roku, którzy mówią o zmianach, ale nie proponują faktycznych reform, na które otrzymaliby upoważnienie wyborców, tak żeby opanować obecny kryzys i żeby dolar przestał być słabą walutą.
25 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
CK-LA i PPP wydały broszurę o amerykańskiej tarczy antyrakietowej
sierpień 28, 2007
nadesłał marduk
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
Czy to był zamach i komu służył ?
grudzień 5, 2003
PAP
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
Zabijają cywilów
czerwiec 21, 2003
przesłała Elżbieta
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sąd wywoła wojnę
wrzesień 16, 2003
Konstanty Koniecpolski
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Fragment ksiazki
kwiecień 9, 2006
Gośka
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media