|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
więcej -> |
|
Zakażone żółtaczką na oddziale onkologicznym
|
|
Krakowska prokuratura zajmie się sprawą zakażenia żółtaczką typu C kilkunastu chorych na nowotwory pacjentek Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Sanepid po przeprowadzonej w piątek kontroli nakazał wstrzymanie przyjmowania pacjentek na oddział ginekologii onkologicznej.
"Do prokuratury nie wpłynęło do tej pory żadne doniesienie. Decyzję o wszczęciu postępowania podjęto z urzędu na podstawie publikacji 'Dziennika Polskiego'" - powiedziała rzeczniczka krakowskiej Prokuratury Okręgowej prok. Mirosława Kalinowska-Zajdak.
Piątkowy "Dziennik Polski" doniósł, że 20 pacjentek, przebywających na oddziale ginekologii onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, zostało zakażonych żółtaczką wszczepienną typu C. Według gazety, wszystkie kobiety zachorowały w ostatnich trzech miesiącach, jednak ?ródło zakażenia nie jest znane.
Jak powiedział "Dziennikowi" kierownik Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Onkologii prof. Antoni Basta, przebadano lekarzy i żaden nie jest nosicielem wirusa. Na oddziale używany jest sprzęt jednorazowy, więc jedynym prawdopodobnym ?ródłem zakażenia mogłaby być krew, która przy pobieraniu od dawcy nie jest badana pod kątem nosicielstwa wirusa żółtaczki typu C. Prof. Basta podkreślał też, że od września nie zanotowano już nowych zakażeń - a było ich nie 20, lecz 11.
Tymczasem sanepid wszczął w piątek kolejną kontrolę na oddziale ginekologii onkologicznej. "Stwierdzono kilka uchybień, m.in. zniszczone pokrycia na fotelach ginekologicznych, co uniemożliwiało właściwą dezynfekcję, i wspólne stanowiska do mycia rąk i dezynfekcji narzędzi. Nakazaliśmy wstrzymanie przyjmowania pacjentów oraz poprawienie procedur dezynfekcji pokojów i sal zabiegowych" - powiedział kierownik działu epidemiologii małopolskiego sanepidu Adam Kosek.
Według sanepidu, na wirusowe zapalenie wątroby typu C zapadło 16 pacjentek, leczonych wcześniej na oddziale ginekologii onkologicznej. "Część z pacjentek przebywała wcześniej w innych szpitalach, gdzie także poddawano je różnym zabiegom, dlatego bardzo trudne będzie udowodnienie, że zostały zakażone właśnie w Szpitalu Uniwersyteckim" - dodał Kosek.
Inspektorzy sanepidu nakazali dyrekcji szpitala wszczęcie własnego dochodzenia w tej sprawie i wyjaśnienie, dlaczego Klinika Chorób Zaka?nych nie poinformowała Małopolskiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej o wystąpieniu ogniska zakażenia.
Wirusowe zapalanie wątroby typu C jest najpoważniejszą chorobą wątroby. Wirus ten często działa podstępnie i bezobjawowo. Powodując chroniczną formę zapalenia wątroby jest nierzadko przyczyną poważnych powikłań, takich jak marskość wątroby, rak wątroby lub choroby reumatyczne, encefalopatia i choroby skóry.
(PAP)
Komentarz
Od dawna dochodziły do nas informacje, że z pełną premedytacją wysłano do Polski partię zakażonych szczepionek.
Poinformowaliśmy o tym fakcie odpowiednie władze, w tym Prezydenta Krakowa.
Jak widać nasze ostrzeżenia zostały zignorowane.
Może należałoby wyciągnąć konsekwencje prawne wobec odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Państwa osób?
(zaprasza.net) |
|
18 październik 2003
|
|
|
|
|
|
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły"
Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
|
"Polskie" banki
październik 2, 2003
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
|
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Spaleni pośród toplaski i hot-dogów
lipiec 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
|
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
|
Wszystko w porządku – to walka o pokój!
Artykuł · specjalnie dla www.michalkiewicz.pl · 9 sierpnia 2006
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Sikanie po nogach
czerwiec 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
|
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
|
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
|
Restytucja Mienia Żydowskiego i Obietnice Tuska
marzec 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|