ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
więcej ->

 
 

Ostatnie wezwanie

Ostatnie wezwanie 

6 kwietnia 1939 w Londynie opublikowano komunikat o zobowiązaniach wzajemnej pomocy w wypadku zagrożenia niepodległości Polski czy Wielkiej Brytanii. W kilka dni pó?niej rząd francuski potwierdził swe zobowiązania sojusznicze wobec Polski.

Anglicy i Francuzi skierowali drapieżne zamiary Hitlera w stronę Polski.

25 sierpnia 1939 roku zawarto w Londynie polsko-brytyjski układ sojuszniczy, w którym Brytyjczycy zobowiązywali się do udzielenia Polsce w przypadku napaści natychmiastowej pomocy wojskowej.
We wrześniu 1939 roku ani jeden oddział angielski czy francuski nie pospieszył Polsce z pomocą.
To Polacy bronili Francji i Anglii gdy te - rok pó?niej zostały zaatakowane przez Hitlera.

19 sierpnia 2008 roku ma być podpisana umowa o instalacji tarczy antyrakietowej na terenie Polski . Mają tego dokonać w Warszawie Radosław Sikorski i Condoleeza Rice.

Już nikt dziś nawet nie próbuje pamiętać, że wyrzutnie rakiet w Polsce miały rzekomo chronić przed rakietami Irańskimi i Północnokoreańskimi. To było takie samo oszustwo - jak opowieści o broni masowego rażenia w Iraku - której nigdy nie znaleziono. O współudziale Saddama Huseina z Alkaidą - która tak naprawdę jest tworem CIA.
Nie wahano się zamordować w WTC ponad 3000 obywateli amerykańskich - by mieć pretekst do wojny imperialistycznej - której celem były złoża ropy.
Amerykanie albo też amerykańscy Żydzi nie cofną się więc przed eksterminacją całych narodów - w tym Polskiego - o ile to przyniesie interes.

Na co jeszcze czekają Polacy?!!!

Dlaczego słuchają zdrajców i prowokatorów?
Dlaczego WSZYSTKIE media - łącznie z toruńskimi - popierają samozagładę Polski?

Dokonany z namowy amerykańskiej, gruziński atak na Osetię był elementem szerszej prowokacji - w której skład wchodzi instalacja rakiet na terenie Polski.
Obejrzyjcie zdjęcia z Gruzji. Zobaczcie porozrywane ciała ludzkie. Kiedyś Wy - albo wasze rodziny tak zakończą żywot o ile nie przeciwstawimy się tej zdradzie, temu obłędowi.

Wojny wygrywają politycy. Ale narody tylko przegrywają.
16 sierpień 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media