|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
więcej -> |
|
Program "Polska 2005"
(III)
|
|
Spis treści:
1. Wstęp
2. Projekt programu "Polska 2005" - zasady.
3. Projekt programu "Polska 2005" - poziom 1.
4. Projekt programu "Polska 2005" - poziom 2.
1. Wstęp.
Ponieważ tworzenie tej wersji programu jest już od kilkunastu miesięcy niekontynuowane, można by spróbować jeszcze raz, od nowa rozpocząć tworzenie projektu programu ?Polska 2005?.
Wstępny pomysł na to byłby taki, aby tę nową (a więc chyba już trzecią) wersję projektu tworzyć w sposób bardziej ?obiektywny? i ?systematyczny? (gdyż poprzednie projekty było trudno kontynuować może dlatego, że propozycje te były zbyt ?subiektywne? i ?improwizowane? ?).
2. Projekt programu "Polska 2005" - zasady.
Na początku należałoby ustalić pewne cechy, zasady dla tego projektu ? może coś w tym rodzaju:
- racjonalność, logiczność (a więc m.in. odpowiednie uzasadnianie pewnych części projektu i wybieranie najlepszych możliwości),
- struktura zstępująca (tzn. kolejne poziomy szczegółowości: pierwszy (najwyższy, najbardziej ogólny), drugi (będący uszczegółowieniem, ukonkretnieniem pierwszego poziomu), itd.;
- najpierw utworzenie poziomu pierwszego, a każdy poziom następny tworzyłoby się po zakończeniu poprzedniego (może wystarczy w sensie lokalnym);
- w istotnych sprawach (w sensie jakiegoś elementu projektu) przy decyzji wyboru jednej z wielu możliwości (alternatyw), najpierw należy zebrać wszystkie te możliwości (sensowne), potem je ocenić (także porównawczo) i odpowiednio uzasadnić wybór;
Być może mogą być potrzebne jeszcze inne zasady.)
3. Projekt programu "Polska 2005" poziom 1.
Pierwszy poziom szczegółowości w projekcie programu ?Polska 2005? powinien chyba dotyczyć celu podstawowego (?właściwego?) dla Polski.
Tzn. należałoby znale?ć, ustalić główny, podstawowy cel, do którego Polska powinna dążyć. (Prawdopodobnie ten cel jest taki sam dla każdego narodu, kraju i całego świata.)
Jest właściwie jeszcze inny cel: cel programu ?Polska 2005?.
Celem programu ?Polska 2005? byłoby chyba doprowadzenie do osiągnięcia przez Polskę (i może świat) celu powyżej opisanego (czyli ?właściwego?).
Jest jeszcze druga możliwość dla celu programu: jeśli cel ?właściwy? byłby ustalony jako ?idealny?, celem programu powinno być raczej jak najbardziej efektywne, szybkie, optymalne zbliżanie się do takiego celu ?właściwego? (ponieważ celu idealnego zwykle nie da się osiągnąć).
Ten drugi przypadek byłby o tyle gorszy, że wtedy metoda dążenia do celu ?właściwego? byłaby poza programem, a więc nieustalona i niekontrolowana przez program.
Tak więc propozycją celu dla Polski byłoby dążenie do dobra (w tym sprawiedliwości) dla całego społeczeństwa (a więc dla wszystkich). Natomiast pewien stan ?idealny? społeczeństwa może być przydatny, jako pewien model, wzór, do którego należy dążyć.
4. Projekt programu "Polska 2005" - poziom 2.
Jeśli taki byłby pierwszy poziom w projekcie, to w jego uszczegółowieniu (będącym poziomem drugim) może być np. lista dziedzin społecznych (np.: polityka, ekonomia, zdrowie itd.) z ukonkretnieniem celów w tych dziedzinach (- lub może coś innego ?).
jeswiat@poczta.onet.pl
|
|
9 marzec 2005
|
|
jeswiat
|
|
|
|
Papka medialna
Raport specjalny
kwiecień 28, 2003
Alina
|
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
|
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
|
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
|
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
|
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach
miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej
wojnie
marzec 20, 2003
|
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Albo, albo
luty 21, 2006
|
Szczęśliwego Nowego Roku
styczeń 1, 2004
zaprasza.net
|
Szantaż, gro?by bezprawne ...
grudzień 1, 2003
|
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
|
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
|
więcej -> |
|