ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
więcej ->

 
 

Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA

http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/news/article/20070619Taubeconsul.html

Na wniosek Ministra Spraw Zagranicznych RP, żydowski aktywista i miliarder Ted Taube otrzymał w konsulacie RP w San Francisco najwyższe wyróżnienie "Honorowego Konsula Polski".
Ted Taube pochodzi z rodziny żydowskiej z Krakowa, która opuściła Polskę przed wybuchem II Wojny Światowej. W 2003 roku założył on organizację promującą rozwój kultury żydowskiej Taube Foundation for Jewish Life and Culture, która - jak stwierdza izraelska agencja JTA - "wspiera polskie organizacje we wzmacnianiu żydowskiej społeczności w swoim kraju [czyli w Polsce ? - ], poprzez budowę instytucji, zachowywanie dziedzictwa, wymianę inter-kulturalną oraz projekty edukacyjne i rozwój życia duchowego."

Izraelska agencja określa Teda Taube, jako "czołową postać wspierającą od czasów upadku komunizmu w 1990 roku żydowską kulturę i odrodzenie żydowskiego życia w Polsce".

Gest pani Minister Spraw Zagranicznych Anny Fotygi jest kontynuację poprzednich rządów pookrągłostołowej Polski. Ted Taube, prowadzący Fundację Rodziny Taube oraz wspomnianą wyżej fundację żydowskiego dziedzictwa hojnie finansującą żydowską społeczność w USA, jak również nadzorujący archiwa Instytutu Hoovera działającego przy Stanford University, został w 1999 roku odznaczony przez ministra Bronisława Geremka za przekazanie z Instytutu Hoovera zinwentaryzowanych dokumentów dotyczących Polski okresu II Wojny Światowej.

20 czerwiec 2007

BIBULA 

  

Archiwum

Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
http://www.radiomaryja.pl.eu.org
grudzień 21, 2007
Makler okradł bank na 5 mld euro
styczeń 24, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media