ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
więcej ->

 
 

Fałsz, obłuda i zakłamanie


Jest mi niewyobrażalnie przykro - gdy jakiś śmieć cytując moje słowa występuje przeciwko prawdzie, z pogardy godnym cynizmem.
Tak było - gdy pseudopatrioci - idioci cytowali moje teksty na temat lichwiarzy - jako swoje, jednocześnie rzucając pod moim adresem epitety.

Swego czasu pisałem o fałszu, obłudzie i zakłamaniu Kościoła, który jest głównym odpowiedzialnym za obecną nędzę i upokorzenie Polaków.
To na plecach Kościoła wspięli się tacy ludzie jak Balcerowicz, Gronkiewicz -Waltz, Michnik i inni.
To Kościół był gwarantem grabieży polskich banków.
Nie można pominąć również takiego pokazu - jak zaproszenie Kwaśniewskiego do "papamobile".
Z całego Społeczeństwa Polskiego tylko Kwaśniewski był "godny" dostąpić tego "zaszczytu".
I na koniec kwestia przyzwolenia Kościoła na udział polskich żołdaków w agresji na Irak....

W związku z tyloma przewinami nie może być mowy o przypadku, czy jakimś błędzie.

Wczoraj jednak usłyszałem te same słowa "fałsz, obłuda i zakłamanie" - wypowiedziane wobec Kościoła przez - dawnego protegowanego Episkopatu - Adama Michnika.
A sprawa dotyczyła spotkania zorganizowanego przez "katolickie" wydawnictwo "ZNAK" - z Tomasze Grossem - medialnym prowokatorem ostatnich czasów.
Znów zaznaczę, że nie czytałem jeszcze książki "Strach". (Nie będę jej kupował, przysparzając kasy wydawnictwu i autorowi. Czekam - aż ktoś mi ją pożyczy.)
Moja wypowied? dotyczy kontekstu tego bezczelnego cyrku - organizowanego na obrazę Polaków.
I wybaczą Państwo, że odniosę się tylko do kilku wyrywków, bo tacy ludzie nie są godni poświęcania przeze mnie więcej czasu.

Z jednej bowiem strony Tomasz Gross, (którego polska matka uratowała w czasie wojny jego żydowskiego ojca) twierdzi, że po wojnie ludzie - którzy byli "sprawiedliwymi" bali się ujawnić swoją działalność ze względu na panujący rzekomo antysemityzm - z drugiej Michnik stawia się w roli sędziego moralności Polaków.
Z tego powodu pozwolę sobie podać niepodważalne dowody perfidii tych osobników.

Już wspomniałem, że moi dziadkowie w czasie wojny ukrywali Żydów.

Kiedy po wojnie - stalinowscy oprawcy wprowadzili terror i bezprawie - podobnie jak naziści zatrudnili w roli oprawców bandytów i przestępców.
A po wojnie byli nimi głównie szmalcownicy, kolaboranci i zwykli bandyci.
Za gwarancje bezkarności pracowali do tamtego aparatu terroru - kierowanego przez żydowskich komunistów a dobijającego po wojnie wycięczony Naród Polski.
Szmalcownicy i folksdojcze nieraz mordowali ludzi, którzy znali ich haniebną przeszłość.
Z tego względu wszyscy milczeli. A szczególnie ludzie - którzy ukrywali Żydów.

Kiedy na spotkaniu z Grossem, Adam Michnik - brat zbrodniarza stalinowskiego - Stefana Szechtera żąda od Kościoła pokuty i wyznania grzechów - to przychodzi mi tylko jedna myśl: może sam zaczniesz od wyznania grzechów własnych i swojej zbrodniczej rodziny?
Do dziś trzymam akta mojego Dziadka, który na podstawie fałszywych oskarżeń byłego szmalcownika i konfidenta - dotyczących rzekomego "szkodnictwa gospodarczego" trafił do obozu koncentracyjnego w Mielęcinie.
Z dzieciństwa pamiętam dwa nazwiska przewijające się w sprawie: Berman i Zambrowski.
Ale mogę odszukać jeszcze dokumenty. Może trafi się tam jeszcze nazwisko Szechter lub Michnik...
Fakt, że w 1957 roku Dziadek został zrehabilitowany i przez ekipę Gomułki zaproszony do piastowania funkcji radnego - jest chyba wystarczającym potwierdzeniem niewinności.
Dziadek faktycznie przez bardzo krótki okres był radnym, póki nie przejrzał taktyki nowej władzy i odsunął się na zawsze od polityki.
Jak zwykle nie ukraszam swoich tekstów infantylną ornamentyką.
Dlatego zakończę zwięzłym podsumowaniem.
Przed naszymi oczyma toczy się walka dwóch żydowskich geszeftów.
Walka o strefy wpływów między faryzeuszami a geszeftem katolickim.
A my nie stawajmy między nimi i nie dajmy się wciągnąć w tą brudną grę.
Zachowajmy rozsądek i pamiętajmy, że ta ustawiona rozgrywka służy odwróceniu naszej uwagi od bardzo ważnych spraw, które zagrażają naszej przyszłości.
28 styczeń 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
Amerykańska tarcza antyrakietowa – zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski
listopad 21, 2006
G.Cimek, www.pnlp.org.pl
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co ci zrobiono Polsko
czerwiec 16, 2004
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Porada dla wielodzietnych biednych rodzin
październik 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media