|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
więcej -> |
|
Polityka na Kaukazie
|
|
Wpływy USA na Kaukazie
24-go listopada 2003 redakcja The Wall Street Journal sprecyzowała nowe problemy USA na posowieckim Kaukazie:
1. "Demokracja" w czasie, gdy dawne republiki sowieckie "osuwają się" w stronę rządów silnej ręki.
2. Strategiczna kontrola zachodu (a zwłaszcza firm naftowych) nad dostępem do Kaukazu i Azji Środkowej, poza zasięgiem Rosji i Iranu.
3. Nowy (w budowie pod kierunkiem British Petroleum) rurociąg naftowy Baku-Tiblisi-Ceyhan z rejonu Morza Kaspijskiego do portu nad Morzem Czarnym.
4. Zmagania USA z Rosją w posowieckim rejonie południowym.
USA ma od kilku pokoleń doświadczenie w umacnianiu swojej kontroli politycznej i gospodarczej nad państwami Ameryki Łacińskiej. Specjalna akademia amerykańska przeszkoliła wielu "silnych ludzi" do sprawowania rządów w krajach na południe od terytorium USA, w celu dyktowania im warunków wymiany gospodarczej. jak i kontrolowanego przez Amerykę systemu rządów. Prawdziwa demokracja i wolne wybory w krajach zwanych "Banana Republics" nie leżały wtedy w interesie USA.
Nawet Kissinger w liście opublikowanym w ramach "freedom of information" protestował wołania o demokrację w Grecji i stwierdził, że USA nigdzie nie wprowadziło rządów reprezentatywnych ("The Trial of Henry Kissinger," Christopher Hitchens, Verso, New York, 2001, w sprawie popierania przez USA dyktatury wojskowej w Grecji.) Wygląda na to, że teraz metody kontroli "Banana Republics" będą stosowane w krajach nowej ekspansji wpływów USA na Kaukazie i w okolicy. Gruzja jest tego przykładem.
"New American Century" (Nowy Wiek Dominacji Amerykańskiej) jest propagowany przez neokonserwatystów w tradycji komunistycznych wojen permanentnych Trockiego, tym razem o "politycznie poprawne demokracje" planowane przez Paula Wolfowitza, Richarda Perle i innych Żydów wychowanych w radykalnym duchu syjonistycznym, a teraz kontrolujących rządzącą prawicę amerykańską, której dewizą jest slogan: "American Bible belt is Israeli safety belt," (Pasmo organizacji fundamentalistów protestanckich w Ameryce, jest pasem bezpieczeństwa Izraela).
Były generał KGB i sowiecki minister spraw zagranicznych Eduard Szevardndze ustąpił ze stanowiska prezydenta Gruzji w chwili, gdy Igor Iwanow, rosyjski minister spraw zagranicznych ostrzegł, że nie dopuści do "wybuchu" sytuacji, która by zagrażała utrzymaniu całości terytorium Gruzji. Rosja ma do dziś bazę wojskowa w zachodniej Gruzji.
Gruziński sąd konstytucyjny ma unieważnić wybory z 2-go listopada 2003 i nakazać nowe wybory za 45 dni, co ustanowi nowy rząd, który będzie decydował o losach rurociągu naftowego, ważnego przy eksploatacji pól naftowych Azerbajdżanu, Turkmenistanu i Kazachstanu. Gruzja jest kluczowym korytarzem dostępu przez firmy zachodnie do produkcji nafty z terenów przy wschodnim wybrzeżu morza Kaspijskiego.
George Soros, finansista Fundacji Batorego i popierający przez nią żydowski ruch roszczeniowy w Polsce, jest założycielem Instytutu Wolności w Gruzji, który jest "juggernaut" (taranem) kruszącym reżim Szewardnadze by otworzyć dostęp do władzy ludziom takim jak 30 letni dyrektor tego instytutu, Lewan Ramiszwilli i Giga Bokeria.
Ludzie ci walnie przyczynili się do wzmocnienia pozycji głównego przywódcy opozycji Mikhaila Saakaszwilli, który skończył studia prawnicze na uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku i wprowadził reformy sądownictwa w Gruzji w latach 1990-tych.
Obecne zmiany w sądownictwie Gruzji miały miejsce dzięki poparciu przez USA Agency for International Development, Eurasia Foundation oraz Georga Sorosa Open Society Institute i Liberty Institute. Amerykańska ambasada pomagała za kulisami przez wprowadzanie egzaminów palestry amerykańskiej (American Bar Association), których to egzaminów 90 procent posowieckich sędziów nie mogło zdać i przez to zostali zdymisjonowani.
5000 studentów zorganizowanych przez Instytut Wolności Sorosa zajęło parlament gruziński i poparło Michaila Saakaszwilli, tak, że on niosąc bukiet róż wszedł triumfalnie, by przejąć władzę od skorumpowanego reżimu Szewardnadze.
Teraz jest kwestią jak dalece trzy niezależne od władzy centralnej regiony Gruzji przyjmą nową władzę.
Zmagania USA z Rosją o kontrolę polityczną posowieckiego rejonu południowego przyczyniają się do wzmocnienia sytuacji strategicznej Izraela. Własnie telewizja izraelska podała, że szef Mossadu, wywiadu izraelskiego, przyleciał oficjalnie do bardzo zaprzyja?nionej z rządem Szarona Turcji, by udzielać rad w sprawie wybuchów terrorystycznych w Istambule. Jednocześnie słyszy się glosy Turków że Mossad kierował tymi aktami terroru żeby wzmacniać solidarność Anglików z Izraelem.
24 listopada, 2003
|
|
25 listopad 2003
|
|
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Turcję skazano na osłabienie i zamęt?
październik 25, 2007
marduk
|
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
|
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
|
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
|
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
|
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
|
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
|
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
|
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
|
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
Ile w rzeczywistości wydajemy na ochronę zdrowia?
maj 16, 2006
Adam Sandauer
|
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|