ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
więcej ->

 
 

WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE


Ralph Nader, jeden z kandydatów w wyborach na prezydenta USA jest Libańczykiem z pochodzenia i uważa się za Semitę. Nawołuje on do pogodzenia się Semitów. Jego odezwa i nawoływanie do ludzkiego traktowania Palestyńczyków przez Żydów nie znalazło odd?więku, poza oskarżeniami Nader'a za szerzenie poglądów antysemickich. Nader pisał wcześniej ze rząd Szarona posługuje się rządem Busha jak marionetkami. Wypowiedzi Nadera można najłatwiej znale?ć na internecie, ponieważ media amerykańskie SA zdominowane przez mniejszość żydowską i poglądy Nadera są "zabijane ciszą" ("killed with silence”).

Opublikowana 1-go listopada 2004 r., dotąd nieznana część wypowiedzi  Osamy bin Ladena, nagrana na taśmę wideo,  jest też tępiona tym samym sposobem, jak i wypowiedzi Nader'a. Bin Laden jest jednym z przywódców w „świętej wojnie Islamu” przeciw Izraelowi i USA. CNN.com opublikowało pełny tekst pod tytułem: „Bin Laden: Celem jest zrujnowanie USA; Al-Jazeera udostępniło pełen tekst taśmy wideo z przemówieniem dowódcy Al-Kaidy”. Bin Laden uważa, że Stany Zjednoczone są narzędziem Izraela i ?ródłem jego siły politycznej więc wyjaśnia: „Dalej będziemy wykrwawiać Amerykę do zupełnej ruiny (full bankrupcy), i nic nie jest zbyt trudne dla Allah'a”. To samo zdzialali bojownicy „świętej wojny” w 1980-tych latach w Afganistanie przeciw Związkowi Sowieckiemu za pomoca „wojny podjazdowej i wojny wyniszczenia przeciw tyranii superpoteg”. „Wykrwawialiśmy Rosję przez dziesięć lat, aż zbankrutowała i zwyciężona musiała się wycofać... Teraz łatwo jest prowokować i nęcić rząd Busha”.  „Nie trzeba więcej jak posłać dwu żołnierzy „świętej wojny” nawet do najdalszego punktu na wschód z transparentem ze słowem  „Al-kaida”  i zaraz generałowie ślą tam wojska i powodują straty w ludziach, w gospodarce i w polityce Ameryki, bez jakiegokolwiek innego skutku jak nabijanie sobie kieszeni przez prywatne korporacje”.

 Al-Kaida zainwestowala 500,000 dolarów w atak 9-go września 2001, który zniszczył wieżowce w Nowym Jorku i cześć Pentagonu, co było małą sumą w porównaniu ze stratami poniesionymi przez Stany Zjednoczone. „Każdy dolar Al-Kaidy zniszczył milion dolarów majątku USA, za pozwoleniem Allah'a, w dodatku do wielkich strat w ilości [amerykańskich] miejsc pracy....Jeśli chodzi o deficyt [USA] to osiągnął on astronomiczne rozmiary oceniane na przeszło milion milionów dolarów.” Faktycznie dług państwowy USA wynosi 7 milionów milionów a deficyt budżetu USA w roku 2004 wynosi według urzędu skarbowego 413 miliardów dolarów. Natomiast bin Laden twierdzi: "Wszystko wskazuje na podstęp Al-Kaidy, ale z drugiej strony rząd Busha też miał zyski - widać to po wielkości kontraktów otrzymanych przez związane z Bush'em nieuczciwe korporacje, jak Halliburton i jej podobne...  Wszystko to wskazuje ze najbardziej stratni są Amerykanie i ich gospodarka”. (Wiceprezydent USA, Dick Chenney był, do momentu objęcia wiceprezydentury, głównym  kierownikiem firmy naftowej Hallibuton. Firma ta obecnie jest  śledzona przez FBI z powodu nadużyć w otrzymywaniu kontraktów z Pentagonu i łamania ustaw dotyczących ustalonych procedur przydzielania kontraktów prywatnym firmom przez rząd USA. Halliburton dostał większość kontraktów w okupowanym przez  Amerykanów Iraku bez jakiegokolwiek przetargu. Kwaśniewski niepotrzebnie  zwodził Polaków mirażem intratnych kontraktów w okupowanym Iraku). Jeśli chodzi o atak i okupacje Iraku przez Busha to bin Laden powiedzial: „ciemny kolor czarnego złota, czyli ropy naftowej, zamglił wzrok i umysł Busha i dał on pierwszeństwo prywatnym interesom przed dobrem wspólnym Ameryki....Tak wojna dalej się posuwa, ginie coraz więcej ludzi, amerykańska gospodarka się wykrwawia, a Bush brodzi w błotach Iraku, które zagrażają jego przyszłości”. Rząd USA wypowiedział się tego samego dnia, że nagranie wideo bin Ladena wygląda na autentyczne i niedawno nagrane. Jest to pierwsze nagranie przemówienia dowódcy Al-Kaidy, bin Ladena, od około trzech lat. Konkluzje nasuwają się same.

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
 /Blacksburg,USA/


18 grudzień 2004

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
Kontynuatorzy z SLD (3)
"Sami swoi" w MSZ

czerwiec 21, 2003
Paweł Siergiejczyk
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie
czerwiec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media