ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Wczoraj Moskwa dziś Bruksela



Dziś wypełnia się testament odważnych, dzielnych i nieszczęśliwych ludzi tego regionu - oświadczył prezydent Aleksander Kwaśniewski w środę w Atenach podczas wspólnej konferencji prasowej krajów przystępujących do UE.

"Te kraje, które tu siedzą, bardzo wiele przeżyły w ostatnich wielu, wielu latach; mieliśmy w swojej historii dramaty, wojny, ofiary; mieliśmy poczucie porzucenia i osierocenia. Dziś mamy pewność, że wracamy do rodziny europejskiej, że jesteśmy przyjęci, gotowi i możemy liczyć na siebie nawzajem" - powiedział prezydent.

Dodał, że świat jest skomplikowany, przeżywa konflikt w Iraku, zagrożenia terroryzmem i inne problemy. Zaznaczył, że najlepszą odpowiedzią w celu pokonania tych trudności jest rozszerzenie UE.

"Rozszerzona, zjednoczona, współdziałająca wokół tych samych wartości Unia Europejska to siła, możliwość udziału w rozwiązywaniu problemów globalnych i nadzieja dla nas, dla Europy i świata, że będziemy skuteczni i będziemy mogli przeciwdziałać temu niebezpiecznemu, złemu, co ciągle jest naszym wspólnym zagrożeniem" - powiedział.

Według Kwaśniewskiego, nie tylko kończy się długi i trudny proces negocjacji, ale też finalizuje się proces przekształceń w krajach przystępujących do Unii.

Polski prezydent podziękował Grekom za klimat i atmosferę środowego wydarzenia. "Ateny są wspaniałym miastem, żeby się radować" - podkreślił. "Trudno byłoby znale?ć w Europie miejsca bardziej symboliczne dla takiego właśnie aktu, bo to tutaj spotyka się historia europejskiej cywilizacji i demokracji ze współczesnością".

Prowadzący konferencję premier Grecji Kostas Simitis, zapowiadając wystąpienie przedstawiciela Polski, pomylił się i wywołał premiera Leszka Millera, który nie był jednak obecny. Głos zabrał prezydent Kwaśniewski. Bez pomyłek przy wymienianiu nazwisk nie obyło się też przy przedstawicielach innych krajów, m.in. Słowacji.

W ślad za kilkoma przywódcami unijnymi, którzy mówili o tym już wcześniej na uroczystości podpisania traktatu, Kwaśniewski i kilku innych przywódców krajów przystępujących do UE podkreślili wagę pozostawienia otwartych drzwi dla Bułgarii i Rumunii, a także Turcji i innych krajów.

Prezydent Słowacji Rudolf Schuster jako drugi po premierze Włoch Silvio Berlusconim wspomniał o Rosji. "Prezydent (Francji Charles) de Gaulle mówił o Europie od Atlantyku po Ural, Ja powiem: po Władywostok" - oświadczył Schuster.

Zapytany przez dziennikarza o "negatywne strony" poszerzenia, żeby "zrównoważyć" pozytywy, Simitis przyznał, że w Unii składającej się z większej liczby członków będzie trudniej podejmować decyzje. "Jedni z nas mają większe doświadczenia we współpracy niż inni, zapewne będą tarcia" - powiedział.

Obecny na tej samej konferencji prasowej komisarz UE ds. poszerzenia Guenter Verheugen wyraził przekonanie, że "nowe państwa członkowskie nie przeszkodzą w pogłębieniu Unii Europejskiej. Przeciwnie - opowiadają się one za tym, żeby przemawiała jednym głosem".

Podkreślił, że w najbliższym czasie w nowych państwach członkowskich "musimy się skoncentrować na udziale obywateli w referendach" dotyczących ich przystąpienia do Unii.
17 kwiecień 2003

PAP 

  

Archiwum

Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
Jednostronny punkt widzenia
sierpień 15, 2003
prof.Iwo Cyprian Pogonowski
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie Washington Post
październik 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media