|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
więcej -> |
|
Uzbrojony Dom Wariatów
|
|

”Uzbrojony Dom Wariatów” („Armed Madhouse”) to tytuł książki Greg’a Palast’a, reportera brytyjskiego pisma Guardian i BBC, na temat polityki neokonserwatywnego rządu Bush’a. Uprzednia książka tego autora nosiła tytuł „Najlepsza Demokracja Do Nabycia Za Pieniądze” („The Best Democracy Money Can Buy”) i zawierała ważne i dobrze udokumentowane informacje, nie dostępne w mediach w USA.
Greg Palast opisuje politykę neokonserwatywnego rządu Bush’a jako zwariowany program podboju i dominacji świata, tak więc pojęcie uzbrojonego domu wariatów, jest bardzo trafne, zważywszy jak wielkie wpływy mają megalomani rządzący Izraelem na Waszyngton Bush’a, zwłaszcza kiedy oni głoszą absurdalne tezy, takiej treści jak że „Iran zagraża istnieniu Izraela.”
Tymczasem Iran jest opisywany jako naród, w którym ludzie bez porównania bardziej interesują się operacjami kosmetycznymi z celu poprawienia kształtu swojego nosa, niż rozpętaniem wojny nuklearnej przeciwko Izraelowi. Peter Hitchens opublikował 21go kwietnia, 2007, artykuł w „Asia Times” pod tytułem „Iran: A nation of nose jobs, not nuclear war” („Iran: Naród zabiegów kosmetycznych nosa, a nie wojny nuklearnej.”)
Popularne wśród Żydów w Nowym Jorku zabiegi chirurgiczne poprawiania semickiego kształtu nosa, znane są jako „nose jobs,” czyli przeróbka nosa. Estetyka nosa dyktowana przez aryjską modę europejską, jest bardzo krytyczna wobec kształtu nosów żydowskich przypominających w karykaturach 6%. Otóż nie tylko semici, z ich typowymi mięsistymi nosami, ale również Persowie z Iranu mają podobny problem, z ich bardziej kościstymi, ale nie mniej bardzo dużymi nosami.
Balon propagandy Izraela, na temat konieczności zdominowania Iranu i zmiany reżymu w Teheranie, został niedawno przekłuty raportem Greenpeace, opublikowanym w Jerusalem Post, o zgrożeniu regionalnym, jakie stanowi wielkie nagromadzenie materiałów radioaktywnych na terenie Izraela, który zajadle broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie.
Izraela dosłownie siedzi na beczce radiowatywnego prochu, który może łatwo zatruć teren o promieniu 400 km. na wypadek błędów jakie popełniono w Czernobylu, lub przy konserwacji głowic nuklearnuwch w Haifie, nie mówiąć już o skutlach slawy odwetowej Iranu, na wypadek ataku na ten kraj osi USA-Izrael.
Palast, detektyw-reporter dla BBC i autor „Uzbrojonego Domu Wariatów” powiedział na radiowym programie „Demacracy Now,” że FBI ulega prywatyzacji w ramach proramu „Homeland Security,” zawiadowanego przez sjonisę Michael’a Chertoff’a, Żyda amerykańskiego, który według Palasta, przetwarza FBI w nowe KGB w USA.
Pod tytułem książki „Uzbrojony Dom Wariatów” jest dodane „Kto się boi Osama Wolf,” nawiązując do znanego tytułu w literaturze w USA. Palast mówi: Chiny idą w górę, Bush topi się razem z jego progamami polityki wewnętrznej w USA, jak i jego głupoty w sprawie oferty Chavez’a z Wenezueli, żeby dać biednym dostęp do paliwa po jednej trzciej obecnych cen. Dzisiejsze ceny paliwa umożliwiają program Busha budowania imperium globalnego na kredyt.
Chavez wyciągnął 20 miliardów dolarów z centralnego w USA banku Federal Reserve i dlatego były kandydat na prezydenta USA, fundamentalista protestancki Pat Robertson który mówi że powrót Jesusa na ziemię nastąpi tylko po zwycięstwie Żydów nad Arabami w Palestynie, teraz domaga się publicznie żeby wynajęty przez Bush’a skrytobojca zabił Chavez’a.
Greg Palast uważa, że nie dopuszczanie do eksportu paliwa z Iraku, jest taktyką mającą na celu utrzymywanie wysokich cen paliwa na rynku światowym, cen regulaownych przez OPEC i Arabię Saudyjską, z koleji kontrolowaną przez Waszyngton. Dlatego wielka gra o paliwo nienawidzi Hugo Chavez’a z Wenezueli, który ogłosi w następnym wydaniu „Harper Magazine” że on ma więcej paliwa niż Arabia Saudyjska. Będzie to stanowić geopolityczne trzęsienie ziemi i w fakt ten wierzy Greg Palast.
Koszt produkcji ropy naftowej w Wenezueli musi się utrzymać ponad 30 dolarów za baryłkę standartową, która obecnie kosztuje 72 dolary, cena która odpowiada Bush’owi, i którą on osiągnął dzieki napadowi na Irak, przez co fortuna Bush’ów cudownie pomonożyła się astronomicznie, właśnie dzięki napadowi na Irak. Jest to główny temat książki Palast’a pod tytułem „Uzbrojony Dom Wariatów.”
Palast mówi jak trudno mu było przełamać opór jego wydawnictwa i podać uczciwą chronologię wydarzeń wiodących do napadu USA na Irak, według planu przygotowanego przez korporacje energetyczne w biurze wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, za pomocą usunięcia od władzy Saddam’a Hussein’a, w celu podniesienia cen paliwa i jednocześnie zdominowania Arabji Saudyjskiej, w ramach programu neokonserwatystow, ktory już zrobił z Bush’a marionetkę.
Jest to główna teza książki „Uzbrojony Dom Wariatów,” która to książka ma bardzo dugi i wymowny podtytuł: „Kto boi się Osama Wolf, Chiny idą w górę, Bush topi się razem z jego programem, oraz inne raporty z globalnej wojny klas, które uzasadniają tytuł „Uzbrojony Dom Wariatów.”
Gerg Palast w roku 2000 wykazał w BBC, jak Jeb Bush i Katherine Harris, usunęli dziesiątki tysięcy głosów murzynów na Florydzie, żeby George Bush, mógł drogą sadową, a nie za pomocą większości głosów, zostać prezydentem USA. Sprawę tę opiuje on w książce „Uzbrojony Dom Wariatów,” jak też oszukane zwycięstwo Bush’a przeciwko Kerry’emu w 2004 roku, za pomocą maszyn elekronicznych i usunięcia 3.6 milionów głosów z podsumowń wyborczych w USA, dzięki anulowaniu głosow murzynów i Latinosów, obywateli amerykańskich w Ohio i innych stanach, pod najrozmaitszymi pozorami jak na przykład „niepewny adres.”
W ten sposób w roku 2000 dwa miliony głosów było skasowanych w USA, a w 2004 cztery miliony, według National Security Agency. Następne wybory w 2008 roku będą dalszym ciągiem, według Greg’a Palast’a książki „Uzbrojony Dom Wariatów” omawianej na programie radiowym „Democracy Now” (Który oferuje nagranie dziwiękowe w na zamówienie pod numerem 1 (888) 999-3877).
Tak więc książka Grega Palasta „Uzbrojony Dom Wariatów” i artykuł Hatchins’a „Iran: Naród zabiegów kosmetycznych nosa, a nie wojny nuklearnej” podsumowują dom wariatów naszych czasów, sterowany przez oś USA-Izrael i wielką grę o ceny paliwa na świecie, w którym Polacy mogą być tragiczną ofiarą polityki, która zmusza (!) Polskę do przyjęcia na swój teren dziesięciu anty-rosyjskich wyrzutni pocisków systemu Tarczy.
www.pogonowski.com |
|
25 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Władza
październik 3, 2004
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
|
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
|
Nacjonalizacja banków przez rząd Francuski i Niemiecki
październik 17, 2008
ZIEMKIEWICZ
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
|
więcej -> |
|