|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
więcej -> |
|
Obama ulega lobby Izraela?
|
|
Obama ulega lobby Izrael według weterana 30 lat pracy w CIA, Ray’a McGovern’a w jego artykule opublikowanym w Consortiumnews.com i w Antiwar.com w dniu 12 maca, 2009 pod tytułem „Obama Caves to Izrael,” („Obama załamuje się przed Izraelem”).
Bieżącym dowodem tego stanu rzeczy jest rezygnacja ambasadora Charles’a Freeman’a z pozycji szefa National Intelligence Council (NIC). Uzasadnieniem jego rezygnacji była niemożliwość uczciwej pracy z powodu wymogu okazywania wierności i służalstwa wobec Izraela i jego celów strategicznych. Lobby Izraela zastosowało „charakter assasination” wobec krnąbrnego Freemana, który ostrzgał: „Obecnie jest rzeczą wątpliwą czy rząd Obamy będzie mógł pobierać własne decyzje w polityce na Bliskim Wschodzie dla dobra USA, raczej niż, według planów Lobby Izraela, narzucanych za pomocą weta, przy wyborze ludzi na odpowiedzialne stanowiska, tak żeby urzędnicy wykonywali plany Lobby Izraela, kosztem interesów USA.”
Wypowied? ta spowodowała „Schadenfreunde” Żydów, takich jak Steve Rosen, obecnie sądzonych o szpiegostwo na rzecz Izraela, które to szpiegostwo jest prawie tak rozbudowane w USA jak szpiegostwo Chin i Rosji. W dodatku szef sztabu prezydenta Obamy, Rham Emanuel, jest uważany przez wielu za agenta Mossad’u jako weteran służby w wojsku izraelskim.
„Weterani Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku” („Weteran Intelligence Professionals for Sanity”)(VIPS) w liście do admirała Blair’a. z 8go marca, 2009, popierali nominację ambasadora Freemana i wyrazili ubolewanie z powodu wymuszenia jego rezygnacji, za pomocą oszczerczej kompanii Lobby Izraela, która to kampania coraz głębiej penetruje służby specjalne USA i osłabia rząd prezydenta Obamy w momencie, kiedy on przygotowuje się do rokowań z Wladimirem Putinem i innymi, którzy będą go oceniać i próbować „wziąć go do galopu” jako niedoświadczonego przywódcę, jak to się mówiło przed wojną.
Rosjanie cieszą się z utożsamiania interesów USA z Izraelem, co zadaje nieobliczalne szkody USA na Bliskim Wschodzie i ogóle na świecie. Putin, chociaż dobry zapaśnik, jest jeszcze lepszy w grze w szachy i na pewno nie przyjmie zaproszenia od Obamy, żeby zagrać z nim w jrgo ulubioną koszykówkę.
Obecnie Obama wydaje się być coraz łatwiej manipulowanym przez Żydów, ekstremistów tradycyjnie przepełnionych talmudycznym sadyzmem wobec nienawiścią wobec gojów. Ludzie ci gotowi są narobić nieszczęścia ludności Izraela i innym, kiedy wybiorą Beniamina Netanyahu premierem i poprą jego szaleńcze plany niby „zapobiegawczego” ataku na Iran, popieranego n.p. przez Rham’a Emanuel’a, ważnego w obstawie prezydenta Obamy.
Uczciwi pracownicy wywiadu USA, nie chcą być dominowani przez lobby Izraela. Będą oni rozczarowani dalszym ciągiem poświęcania interesów USA na rzecz Izraela, tak jak to było pod rządami Bush-Cenney i teraz wraca w powrotnej fali wraz z dymisją ambasadora Freeman’a.
McGovern nazywa taką uległość urzędników USA „braniem przez nich ogona pod siebie” („tucking tail”) wobec lobby Izraela i takie postępowanie zupełnym brakiem sumienia, („unconscionable timidity”) pochodzącym z uległości wobec ekstremistów żydowskich rządu USA, tak jak było już w czerwcu 1967, kiedy prezydent Lyndon Johnson opó?niał pomoc dla rannych marynarzy amerykańskich na statku USS Libertyn. Johnson czynił to żeby „nie kompromitować” Izraela, jako niby bardzo ważnego alianta USA, którego generał Rogers nazywał „kamieniem młyńskim” u szyi Stanów Zjednoczonych.
Izrael próbował 8go czerwca 1967, zatopić statek marynarki amerykańskiej U.S.S.Liberty, niedaleko Synaju, żeby upozorować atak egipski i tym spowodować odwetowe bombardowanie Egiptu przez Amerykanów. Bezkarna prowokacja izraelska nie udała się mimo śmierci 34 marynarzy amerykańskich i poranienia 170 i Amerykanie nie bombardowali Egiptu.
Zbrodnicza prowokacja Izraela nigdy nie była wyjaśniona w kongresie w Waszyngtonie, podczas gdy wszystkie próby dochodzenia prawdy w tej sprawie powodowały koniec politycznej kariery członków kongresu, którzy chcieli oficjalnie tę skandaliczną prawdę udokumentować i wyciągnąć z niej konsekwencje.
Według Ray’a Mc Govern’a, na pytanie: „Kto w USA boi się lobby Izraela? Odpowied? jest, że faktycznie wszyscy politycy: Republikanie, Demokraci i konserwatyści i liberałowie. Czynnik strachu jest powszechny i łatwo wyczuwa się go w rozmowach z lud?mi, którzy są wytresowani przez media tak jak psy Pawłowa, w celu wrobienia w nich korzystnych dla Żydów ‘odruchów warunkowych.’
Lobby Izraela, a zwłaszcza „America Israel Public Affairs Committee” (AIPAC) chwali się, że jest najbardziej wpływowym zagranicznym lobby w Waszyngtonie. Dzieje się tak mimo tego, że lobby Izraela działa bezprawnie w Waszyngtonie, ponieważ nie jest zarejestrowane jako lobby zagraniczne, a mimo tego od wielu lat dominuje politykę zagraniczną USA na rzecz Izraela tak jakby niby był organizacja nie wtrącająca się do amerykańskiej polityki zagranicznej.
W konkluzji trzeba pamiętać, że w już w czerwcu 1967 Żydzi izraelscy dowiedzieli się, że mogą oni literalnie bezkarnie popełniać zbrodnie i morderstwa na Amerykanach i mimo tego nie uszczuplać swoich wpływów w Waszyngtonie. Zdarzenia ubiegłego tygodnia wykazują, że ekstremiści izraelscy i ich lobby z łatwością dokonują fałszywych kompromitacji niewygodnych dla nich Amerykanów; jest to tak zwane „charakter assassination,” czyli niszczenie ludziom ich dobrego imienia w celu krzywdzenia ich i pozbawiania ich stanowisk. Dla Amerykanów jest rzeczą głęboko upokarzającą być świadkami jak prezydent Obama zgadza się na takie postępowanie w jego imieniu.
WWW.pogonowski.com |
|
17 marzec 2009
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
|
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
|
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
|
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
|
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
|
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
|
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
|
Świadomości nigdy nie za wiele...
czerwiec 20, 2004
Piotr Zabielski
|
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
więcej -> |
|