ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
więcej ->

 
 

Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada

Włosi zapraszają cudzoziemców - będzie 150 tys. miejsc pracy

Rząd Włoch w połowie stycznia wyda dwa rozporządzenia dotyczące 150 tys. nowych miejsc pracy dla cudzoziemców - wynika z nieoficjalnych informacji, podanych na stronach internetowych dla obcokrajowców, przebywających w Italii. Jeden dokument dotyczyć ma pracowników z nowych państw Unii Europejskiej, a więc także z Polski, a drugi - obywateli spoza UE.

Portal Stranieriinitalia.it poinformował, powołując się na wiadomości uzyskane we włoskim Ministerstwie Pracy, że dla pracowników z nowych państw Unii przewidziano około 80 tys. miejsc pracy. Jak się podkreśla w przygotowywanym rozporządzeniu nie będzie podziału na pracę dla robotników sezonowych i stałych.

Według nieoficjalnych informacji rozporządzenie zostanie ogłoszone we włoskim Dzienniku Ustaw w połowie stycznia i dopiero od tego momentu będzie można załatwiać wszystkie formalności.

Wnioski o zgodę na zatrudnienie cudzoziemca mogą wysyłać tylko pracodawcy i to wyłącznie pocztą. Ministerstwo nie chce, aby tak, jak po ogłoszeniu poprzedniego dekretu, do Urzędów Pracy w poszczególnych prowincjach Włoch ustawiały się gigantyczne kolejki zainteresowanych.

Poprzednie rozporządzenie dotyczące miejsc pracy dla obywateli nowych państw Unii Europejskiej zostało wydane przez rząd w Rzymie w listopadzie. Dotyczyło 16 tysięcy miejsc dla pracowników sezonowych, przede wszystkim w rolnictwie.

(PAP)

Komentarz zaprasza.net:
Kiedy nasz rząd zrozumie, że Polacy powinni mieć pracę we własnym kraju, za godziwe pieniadze, a nie
7 styczeń 2005

aaa 

  

Archiwum

"Rząd nie będzie umierał za media publiczne"
październik 11, 2004
PAP
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
"Kazanie" na temat wartosci prawnej Deutero-Testamentu
lipiec 4, 2006
Marek Glogoczowski
Wojna o cywilizacje - dr Piotr Bein
marzec 12, 2008
przesłała Elzbieta Gawlas
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
Pokaż mi swoją żonę a powiem Ci kim jesteś
wrzesień 12, 2007
Artur Łoboda
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media