ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
więcej ->

 
 

Areszty bez wyroku

Zapodany news na WP z 3 stycznia 2008 roku nie był zbytnio komentowany w mediach. Być może przeoczyłem ten fakt, ale nie wydaje mi się. Pytanie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka o stosowanie przewlekłej sankcji tymczasowego aresztowania w Polsce POzostało bez szerszego echa.

Nie chciałbym tu kierować żadnej supozycji co do istoty bolszewickich metod stosowanych przez polski(?) wymiar (nie)sprawiedliwości. Bo i po co, skoro to i tak nic nie zmieni. Skoro nadal rzesza pseudo prokuratorów i sędziów stosuje metody wyuczone na metodzie szkoły Duracza. (sic)

Pozwolę sobie jedynie na przytoczenie, dla unaocznienia tego, co mają do powiedzenia w tym temacie czytelnicy WP i kilku innych portali. Zdaję sobie sprawę, że to zaledwie mikroskopijna cząsteczka krytycyzmu skierowanego pod adresem tych którzy te praktyki stosują.
Obok instytucji tymczasowego aresztowania istnieje jeszcze drugi poważny problem, który póki co nie został nagłośniony przez Trybunał, ale to tylko kwestia czasu. Poważnym naruszeniem podstawowych praw wolności człowieka jest fakt przetrzymania w polskich więzieniach, w których warunki można przyrównać do tych z końca lat 80(!) osób bez prawomocnych wyroków, którzy często latami oczekują na apelację wyroków pierwszej instancji!

W tym temacie RPO albo milczy albo udaje, że problemu nie ma. Dlatego też liczne publikacje Rzecznika RPO dr Kochanowskiego wydają (być może nawet są) zasłoną dymną dla istniejących problemów.

Teraz kilka ( wyjętych) cytatów komentarzy pod artykułem: Wstyd na całą Europę: Trybunał pyta Polskę o areszty bez wyroku http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k...

Powrót Wolińskiej
zet 2008.01.03 20:12
Za czasów rządów "PiS" i ministra Ziobro nastąpił faktyczny powrót do praktyk stosowanych w najgorszym okresie dawnego ustroju. Za prokurator Wolińskiej przetrzymywano bez sądu kilka lat np. Jana Stachniuka z antykatolickiej grupy Zagruga. Teraz słyszymy nie tylko o Pęczaku czy Dochnalu (tzw. areszty wydobywcze), ale o znacznie większych rekordzistach, trzymanych bez procesu po kilka lat. To absolutny skandal i rzecz nadająca się do postawienia odpowiedzialnych przed Trybunałem Narodu Polskiego.
Wreszcie ktoś zajął się tą bulwersującą sprawą

Staś P. 2008.01.03 20:08
Nareszcie! Jestem adwokatem i nie wiem już mam tłumaczyć klientom i ich rodzinom , że mimo formalnie obowiązującej zasady domniemania niewinności aresztowanie "tymczasowe" stosowane jest niekiedy przez 3-4 lata (nawet bez nieprawomocnego wyroku).Jest to skandal! A potem dziwnym trafem wydawany wyrok (wymierzona kara pozbawienia wolności) dopasowywany jest do długości stosowanego w danej sprawie tymczasowego aresztowania. W mojej ocenie tymczasowe aresztowanie jest w Polsce rażąco nadużywane.

Dżungiel 2008.01.03 22:09
Rządy PiSu, LPRu i Samoobrony były złe, narastał niepokój wśród nas, zwolenników oraz członków SLD i Unii Wolności. Kaczyński był za mały, a Giertych za duży, razem wyglądali jak Pat i Pataszon. Nie zgadzali się z Wyborczą i TVNem, to zamach na wolne media! Krytykowali mędrca Wałęsę, bo nazwał ich chorymi, a prezydenta ......synem. Jak można krytykować laureata nagrody Nobla?! Chcieli walczyć z korupcją, a przecież w Polsce nie ma korupcji, po prostu radzimy sobie jak możemy

Polak 2008.01.03 22:51
Trzeba pamiętać, ze sam Kaczyński był tez ministrem sprawiedliwości. On i jego klika to przecież nomenklatura w polskim systemie sprawiedliwość. To zbrodniarze a nie politycy, to kryminaliści a nie prokuratorzy, to oprawcy a nie sędziowie, to gestapo a nie policja.

Włodzimierz HERSKI 2008.01.04 00:32
To prawda, ale o dwa lata za długo. Chociaż nie wykorzystał tych dwóch lat, bo był nasycony awersją do Łukaszenki. Mógł przecież wydzierżawić od niego tereny polskiego lagru Berezy Kartuskiej i tam zamykać bez sądu bezterminowo. Nikt by aresztowanych nie wyciągnął, co Łukaszenka może zagwarantować. No i Ziobro jako prawnik niedokończony skąd mógł widzieć ile lat może trzymać aresztowanych. Ale winę ponoszą sądy, bo to jest ich decyzja. A może dla przykładu pozbawić paru winnych uprawnień prokuratorskich czy sędziowskich i sprawę nagłośnić.

rej 2008.01.03 21:41
Dziwnie utożsamiacie min. Ziobrę z całym wymiarem sprawiedliwości i jakąś dziwną wszechwładzą, jaką miałby posiadać. Przecież to nie On dyktuje każdemu sędziemu, prokuratorowi, co ma robić! Te wypowiedzi wskazują nie tylko na zwykłą nienawiść do osoby min. Ziobry, który jako jedyny od 18 lat coś zrobił dobrego dla nas, ale i brak minimum wiedzy z zakresu prawodawstwa, ale także kultury i choćby trochę obiektywizmu w ocenie człowieka. Bez tej zajadliwości, wulgaryzmów ,jaka jest w większości wypowiedzi dyskusja miałaby inny charakter.

aaa 2008.01.03 21:01
Zbigniew zero to nędzna imitacja Felka Dzierżyńskiego i Berii- wiele razy stosował w stosunku do ludzi obcych mu ideowo metody rodem z najczarniejszych czasów stalinizmu- areszt wydobywczy, publiczne lżenie i poniżanie przeciwników itp. ale nie ma się czemu dziwić- tatuś to komuszy kacyk i jabłuszko niedaleko spadło...

Nadzieja na normalność...
Robert 2008.01.03 19:56
Areszt tymczasowy nie powinien służyć wygodzie prokuratorów. Powinien trwać do 2 tygodni, a w czasie jego trwania powinno się coś dziać w sprawie. Areszt powinien być absolutną koniecznością. Jeżeli ktoś w innej sprawie niż zabójstwo ucieknie z kraju bo nie zastosowano aresztu, to warto zauważyć że banicja jest bardzo uciążliwą karą i niewielu się na nią zdecyduje. Ukrywanie się przez dziesięciolecia też trudno nazwać normalnym życiem. To pisowcy tworzyli warunki karne dla przybyszów z Marsa a nie dla swoich rodaków. Panie prof. Ćwiąkalski, w panu nadzieja na normalność , na świadectwo że nie żyjemy w średniowiecznej Azji.

Itd., itp., et cetera.
Szukających więcej wypowiedzi w tym i pokrewnym temacie odsyłam do przeglądarek internetowych.

6 styczeń 2008

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (2)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
Podaj dalej, możesz powstrzymać III wojnę światową.
marzec 15, 2003
Miroslaw Zabierowski
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Dwa tematy - SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media