ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
więcej ->

 
 

Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą

Zarząd Zakładów Metalowych Mesko SA w Skarżysku (woj. świętokrzyskie) wręczył całej 220-osobowej kadrze kierowniczej fabryki zwolnienia z pracy od 1 września. W ten sposób chce zmienić strukturę organizacyjną firmy.

Poinformował o tym przewodniczący sekcji krajowej zakładów przemysłu zbrojeniowego NSZZ "Solidarność" Stanisław Głowacki. Zarząd Mesko był w środę po południu nieuchwytny dla PAP.

Głowacki nazwał zwolnienie wszystkich kierowników zakładu "karygodną decyzją". To totalna głupota - mówił - w sytuacji, gdy do 25 pa?dzienika mamy przejąć izraelską technologię i przystąpić do wdrażania produkcji nowej rakiety przeciwpancernej średniego zasięgu (NTS Spayk) dla naszej armii.

Lider związkowców "zbrojeniówki" zaznaczył, że zwolnienie kadry kierowniczej Mesko nie ma nic wspólnego z uzgodnionym w marcu tego roku między zarządem a związkami zmniejszeniem zatrudnienia w przedsiębiorstwie o 520 osób (do 1600 pracowników). Pierwsza tura tej operacji dokonała się w lipcu, a ostatnią zaplanowano na grudzień - wyjaśnił.

Związki zawodowe w Mesko uważają dodatkowe zwolnienia za niezgodne z prawem, toteż zbierają pełnomocnictwa od zwolnionych kierowników, by w ich imieniu wystąpić na drogę sądową. Wysunęły też pod adresem zarządu szereg postulatów, które, jeśli nie zostaną w odpowiednim czasie spełnione, staną się przedmiotem sporu zbiorowego - zapowiedział Głowacki.

Według niego, uruchomiony przez poprzedni zarząd Mesko proces restrukturyzacji tego przedsiębiorstwa przygotowała wyspecjalizowana firma consultingowa. Kadra kierownicza, zatrudniona od 1 czerwca na nowych zasadach, została specjalnie przeszkolona i była trafnie dobrana - ocenił szef związkowców "zbrojeniówki".

Jego zdaniem, zwolnienia kierowników w Mesko rodzą podejrzenia pracowników, że urzędujący od 25 lipca prezes Artur Łysakowski zaangażuje do implantowania izraelskiej technologii w Skarżysku fachowców z Zakładów Mechanicznych w Tarnowie - firmy którą obecny prezes Mesko zarządzał wcześniej.

W dziesięciu zakładach przemysłu obronnego od kilku miesięcy pracownicy nie otrzymują wynagrodzeń; 6 września będą w związku z tym razem manifestować przed Ministerstwem Gospodarki - zapowiedział przewodniczący sekcji krajowej "S" "zbrojeniówki.
28 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
Strategiczna logika samobojczego terroryzmu
czerwiec 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
Zakochany w naszym kraju - wspomnienie pośmiertne Filipa Adwenta
lipiec 4, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media