ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego


Panie Prezydencie!


W związku z nasilającą się falą oszczerstw w imię ?le pojętej wolności słowa, proponujemy Narodowi Polskiemu powołanie Biura Etyki, które miałoby decydującą rolę w eliminowaniu wszelkich osób zasługujących jedynie na potępienie.

W czasopiśmie AFERY PRAWA jest wiele dowodów świadczących o niesprawiedliwości w Polsce.

Niezależnie od przyczyn i kompetencji osób, fakt, że Pan, Panie Prezydencie, nie został natychmiast powiadomiony o katastrofie, napawa nas Polaków obawą, w jaki łatwy sposób można pominąć Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych RP.

Postulujemy, aby utworzyć Biuro Etyki, w skład którego wejdą rodacy nieuwikłani politycznie i kryminalnie, którzy swoją osobowością oraz przykładnym życiem będą gwarantować wyższą jakość podejmowanych działań w imieniu Narodu we wszystkich dziedzinach naszego życia. Tylko niezwłoczne wyłączanie z życia społecznego osób o podejrzanej reputacji pozwoli Polsce na prawdziwy gospodarczy rozkwit. Uważamy, że powołanie takiego biura o szerokich kompetencjach w stosunku do osób niegodnych zajmowania zaszczytnych stanowisk w Państwie, jest w obecnej chwili niezbędne.

Biuro Etyki zbadałoby legalność pochodzenia firm, w szczególności należących obecnie do osób, które bez większych własnych środków przejęły znaczną część majątku narodowego. Przeanalizowałoby także działania osób ogólnie znanych, czy istotnie ich wszystkie dokonania nie przyniosły ujmy Ojczy?nie.

Wiem, że ten apel nie pozostanie bez echa, jak wiele innych propozycji rozwiązań społecznych.

Uważamy, że w Polsce nie ma prawa lewicy i prawicy, jest jedno prawo ale jest także zło obracające dobro w proch.

Mamy nadzieje, że gdy Pan rozwinie nakreśloną tu ideę, ludzie zrozumieją potrzebę rozwiązania ważnego problemu.



REDAKCJA AFERY PRAWA
30 styczeń 2008

przeslal przyjaciel 

  

Archiwum

Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czas literatury w zwierciadle zapomnienia
sierpień 24, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Najbliższe zmiany
listopad 13, 2008
Artur Łoboda
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media