ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw

Stało się dziś to, do czego światowe judeo-masońskie centrale systematycznie dążyły w ostatnich latach, to znaczy wykorzystując amerykańskie marionetki i budżet wojskowy amerykańskiego podatnika oraz posługując się lokalnymi pieskami wasalnymi w rodzaju naszego prezydenta , premiera i ministra spraw zagranicznych - wmieszać Polskę w bezpośredni konflikt z Rosją. A wszystko po to , aby być może sprowokować kontrolowaną serię konfliktów lokalnych mocarstw, między innymi na terenie Polski - mających na celu opanowanie głównych linii przesyłowych ?ródeł energii, a co za tym idzie przewrócenie ładu ekonomicznego, który zmierza do katastrofy wobec zadłużenia USA i realnego osłabienia kursu dolara. Jest to etap na drodze do zatrzymania Chin, a czego nie można zrealizować bez pokonania lub chociażby kontrolowania Rosji. Dla nas Polaków, dzisiejszy akt polskiego ministra spraw zagranicznych i towarzyszących mu najwyższych przedstawicieli władzy w Polsce ( rzeczywistych współsprawców) oznacza w bliskiej perspektywie oderwanie części terytorium Polski na rzecz obcej administracji ( na razie jest to administracja wojskowa amerykańskich baz na terenie Polski), a także pogwałcenie przez naczelne władze bezpieczeństwa narodu polskiego i obowiązującego porządku prawnego z Konstytucją RP na czele. Dzisiejszy akt władz polskich stawia także bezpośrednio kwestię ich prawnej odpowiedzialności w świetle art. 127 i 129 kodeksu karnego(Rozdział XVII. Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej). Jest to odpowiedzialność imienna osób, których wymieniają wszystkie krajowe media i wiele mediów zagranicznych. W zaistniałej sytuacji dla wszystkich odpowiedzialnie myślących Polaków nie ma alternatywy , jest jedynie obowiązek stosownej , pryncypialnej, na razie prawnej reakcji. Zwracamy się wobec powyższego o poparcie ogólnonarodowej inicjatywy prawnej polegającej na złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez p. Radosława Sikorskiego w świetle wyżej wymienionych artykułów kk , w obecności świadków - p. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i p. premiera Donalda Tuska oraz świadków publicznych, tj. użytkowników publicznych i prywatnych mediów na terenie Polski i za granicą.

Paweł Ziemiński

Prosimy o Państwa opinie i ewentualne uwagi prawne w powyżej sprawie wobec przygotowywanych dalszych, konkretnych kroków procesowych.
Łód?.20.08.2008
20 sierpień 2008

Paweł Ziemiński 

  

Archiwum

Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
Płatne studia
sierpień 2, 2005
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Wieża Pamięci
lipiec 17, 2003
Andrzej Kumor
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media