|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
więcej -> |
|
Dylemat Japonii: Ropa Naftowa Iranu czy Posłuszeństwo Wobec USA
|
|

Dylemat Japonii w sprawie eksploatacji ropy naftowej w Iranie w okregu Azadegan ilustruje strategiczne znaczenie ropy naftowej Iranu, w dzisiejszym swiecie, w chwili gdy USA napiera na ONZ, zeby zastosowac sankcje karne przeciwko Iranowi, z powodu programu przetwarzania uranu, ktory to uran moze byc uzyty w celach wytwarzania elektrycznosci z energii nuklearnej, lub w celu kilkuletniego procesu budowania broni nuklearnych (w przypadku Iranu).
W wypadku sankcji karnych ONZ przeciwko Iranowi, Japonia moze na tym stracic. Japonii sprzeciw przeciwko mozliwosci rozpowszechniena broni atomowych na swiecie wlacznie z Iranem, koliduje z planami eksploatacji w Azadeganie, gdzie rezerwy ropy naftowej oceniane sa 26 miliardow barylek i produkcja dzienna ma wynosic 260,000 barylek dziennie, co przedstawialoby 60% produkcji z terenow bogatych w rope naftawa, a dzierzawionych przez Japonczykow w skali swiatowej.
Korporacja japonska Impex, w ktorej udzial rzadu w Tokio wynosi 36%, ma kontrakt z Iranem podpisany w lutym 2004 roku, przewidujacy eksploatacje 75% roponosnych terenow w Azadeganie, jednych z najwiekszych na Bliskim Wschodzie. Firma japonska stracila w Arabii Sudyjskiej prawa do eksploatacji regionu Khafii, w 2000 roku, tak ze w roku 2004 ponizej 10% dziennego importu japonskiego, w wysokosci 4.17 milionow barylek, pochodzilo z pol eksploatowanych przez firmy japonskie, wedlug artykulu Kamiguri Takashi i Abe Hideaki opublikownego w International Herald Tribune, 26go stycznia, 2006.
Japonczycy musieli pokonac wiele trudnosci, wlacznie z usuwaniem min pozostalych z wojny Iraku przeciwko Iranowi, zeby moc zaczac eksploatacje regionu Azadegan, ktora to eksploatacja jest pod znakiem zapytania, z powodu anty-iranskiej polityki zainicjowanej przez USA i Izrael, ktory broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie. W tej sytuacji rzad Iranu twierdzi, ze jakikolwiek napad na Iran spowoduje salwe odwetowa rakiet iranskich w pierwszym rzedzie na Izrael.
Iran moze w odpowiedzi na sankcje karne ONZtu, zaprzestac chwilowo eksportu ropy naftowej, co grozi podniesieniem cen za barylke z 60 dolarow na ponad sto. Tymczasem Chiny podpisaly z Iranem kontrakt na eksploatacje pol naftowych regionu Yadavaran i gotowe sa przejac region Azadegan od Japonczykow, jezeli Japonia bedzie zmuszona przez USA glosowac w ONZcie za sankcjami przeciwko Iranowi, glownie z powodu Izraela i przez Izrael roznieconej tak zwanej „wojnie przeciwko terrorowi.” W tej sytuacji rosnie pesymizm w przemysle naftowym, ktory juz ma rekordowe zyski z powodu wysokich cen plynnego paliwa i jest obecnie krytykowany w kongresie w Waszyngtonie za „paserstwo,” ktore powinno spowodowac wieksze opodatkowanie tego przemyslu.
Japonia i inne panstwa importujace plynne paliwo ucierpia w wypadku nawet chwilowego wstrzymania eksportu przez Iran, ktorego eksport stanowi 16% importu ropy naftowej przez Japonie. Japonczycy maja nadzieje, ze do tego nie dojdzie i ze Rada Bezpieczenstwa nie uruchomi sankcji przeciwko Iranowi, mimo nacisku neokonserwatystow w Waszyngtonie i ich radykalnych przelozonych w Tel Awiwie. Japonczycy obawiaja sie, ze w ramach polityki anty-iranskiej, USA moze napierac na Japonie, zeby wogole nie eksploatowala regionu Azadegan w Iranie.
Na tle rozmaitych trudnosci miedzynarodowych powodowanych przez zydowska finansiere i radykalny rzad Izraela, Japonczycy zainteresowal sie megalomania i chucpa Zydow, ktorzy maja wplyw na polityke swiatowa. Japonczycy przetlumaczyli na japonski „Protokuly Medrcow Sjonu.” Broszura ta byla napisana przez Zydow na sluzbie tajnej policji („Ochrany”) carskiej w Petersburgu, wedlug nauk talmudu, ze nie-Zyd to pod-czlowiek. Sam tekst tej broszury byl napisany wedlug „Dialogu w Piekle” francuskiego autora nazwiskiem Joli pod koniec 19go wieku. Henry Ford, amerykanski pionier przemyslu samochodowego, byl wraz z wielu innymi, przekonany o autentycznosci „protokolow,” poniewaz wedlug nich broszura to trafnie opisuje odwieczne postepowanie Zydow.
Profesor Abbas Edalat w Kings College w W.Brytanii, uwaza ze Iran ma wszelkie prawa w ramach traktatu przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnej, zeby prowadzic przetwarzanie uranu na cele elekrowni nuklearnej. Pisze zwlaszcza w obliczu prspektywy projektow rzadu neokonserwatystow w USA, zeby zmieniac rezymy panstw muzulmanskich, krytykujacych postepowanie Izraela wobec Palestynczykami. Plany te zostaly przygotowane przez Pentagon i Izrael. Edalat uwaza, ze Izrael jest glownym zrodlem planow atakow przeciwko Iranowi. Edalat wyraza nadzieje, ze Chiny i Rosja nie dopuszcza do przeglosowania sankcji przeciwko Iranowi, przez Rade Bezpieczenstwa ONZetu. Zagrozenie tymi sankcjami stwarza dylemat Japonii uzaleznionej od eksportu plynnego paliwa Iranu. Jednoczesnie Japonia szukaja oparcia o USA, przeciwko Chinom.
The Wall Street Journal oglosil 3go lutego 2006, artykul pod tytulem: „USA polega na dyplomacji w sprawie programu nuklearnego Iranu: z powodu potencjalne zlych skutkow na Bliskim Wschodzie, jak tez z powodu tego ze gotowosc do walki Teheranu wyklucza latwe wyscie z tej sytuacji.” Poprostu miasta Izraela sa zagrozone zniszczebien przez salwy odwetowe iranskich rakiet. Tak wiec dylemat Japonii w srawach importu ropy naftowej z Iranu, przy jednoczesnym podzeganiu do wojny przeciwko Teheranowi przez Irael, nie ma widoku ns szybkie zakonczenie sie.
www.pogonowski.com |
|
4 luty 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
|
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
|
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
sss
październik 25, 2004
|
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
|
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
|
Francja traci prestiż
wrzesień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
|
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
|
W czyim interesie?
styczeń 7, 2006
mgr inż. Józef Bizoń
|
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
|
Korupcja przyczyną kryzysu
listopad 5, 2003
PAP
|
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
|
więcej -> |
|