ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu

W dniu wczorajszym ten śmieszny człowieczek raczył wymamrotać, że "nigdy nie złamał prawa".
Pamiętamy bezdyskusyjne kłamstwo dotyczącego jego wykształcenia. Świadczy ono o tym, że pojęcie prawdy, pojęcie prawa, jest Kwaśniewskiemu całkowicie obce.
Kiedy omamiając miliony Polaków swą diskopolowo-kwarcówkową inteligencją Aleksander Kwaśniewski objął fotel prezydenta RP, dług Państwa Polskiego wynosił ok 20 mld dolarów i 70% popeerelowskiej gospodarki znajdowało się rękach Państwa Polskiego.
W chwili obecnej - z trudem - można się doszukać polskiej własności w gospodarce, a dług Państwa przekracza 160 mld dolarów.
Od początku kadencji Kwaśniwskiego bezrobocie wzrosło z 7% do ponad 20% - wedle oficjalnych statystyk.
W rzeczywistości bezrobocie przekracza 30% osób w wieku produkcyjnym.

Tylko naiwny fan "Big Brothera" lub "Baru" mógłby uwierzyć, że stało się to bez celowej - zaplanowanej działalności Prezydenta RP, który akceptował swym podpisem wszystkie destukcyjne dla Polski działania.

W 1996 roku Kwaśniewski rozsyłał do polskich domów projekt konstytucji, w której zapisane zostało, że osoba znajdująca się - nie ze swojej winy w trudnej sytuacji finansowej, ma prawo do opieki Państwa.
Rok pó?niej - ta "kosmetyczna piękność" podpisała ustawę o eksmisji na bruk matek i małych dzieci i to bez zabezpieczenia jakichkolwiek środków do ochrony przed mrozem.

Lista przestępstw Kwaśniewskiego wobec polskiego prawa (w tym prawa przez niego samego stanowionego) jest tak wielka, że dla jej opisania potrzebna byłaby wielotomowa publikacja.
Dlatego darując sobie dalsze szczegóły dodam, że na samym końcu Kwaśniewski - łamiąc polskie i międzynarodowe prawo - wciągnął nas do amerykańskiej awantury w Iraku.
Już sam fakt podjudzania do wojny jest - na podstawie Polskiego Prawa wystarczającym powodem do skazania Kwaśniewskiego na wieloletnie więzienie.

Kwaśniewski swoją działalnością przyczynił się do śmierci tysięcy, a może nawet dziesiątek tysięcy Polaków, którzy popełnili samobójstwa z głodu i rozpaczy bąd? zamarzli - wyrzuceni na bruk.

Każdy kto będzie bronił Kwaśniewskiego przed odpowiedzialnością prawną staje się współwinnym jego zbrodni.
1 czerwiec 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
Kolejny dzień
marzec 20, 2007
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media