|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
USA w cieniu potęgi koszmarów?
|
|
Adam Curtis wyrezyserowal i wyswietlil na BBC serie programow pod tytulem "Potega Koszmarow" ("The Power of Nightmares") poczawszy od jesieni 2004. Rezyser stawia pytanie czy "wojna z terrorem" jest technika propagandy politycznej, ktora on nazywa "fantazja motywowana politycznie." W programie tym Curtis twierdzi ze chociaz jest pewne zagrozeni ze strony radykalow islamskich, to koszmarne obrazy Alkaidy, jako poteznej tajnej organizacji, na ktorych to obrazach, opiera sie "wojna z terrorem," sa wytworem "fantazji." Amerykanski poscig za Alkaida, do ktorego to poscigu Ameryka zwerbowala rzad Tony Blair'a jest pogonia za "polityczna fantazja."
Natomiast nasuwa sie pytanie czy Amerykanie fatycznie nie zrealizowali tej perfidnej fantazji sjonistow w formie "piekla w Iraku" i wywolali tam mobilizacje radykalow z calego swiata Islamu. Trockisci nawroceni na radykalny sjonizm, planowali od lat rozpetanie piekla w Iraku i wykorzystali do tego celu zniszczenie wiezowcow w Nowym Jorku 11tego wrzesnia 2001. W opinii Curtis'a ten atak "nie byl czynem pewnej siebie i rosnacej w sile organizacji Alkaida. Atak ten byl spowodowany rozpacza grupy radykalow przygnebionych wlasnymi niepowodzeniami."
Radykalni sjonisci i zdominowani przez nich politycy, ktorych sila polityczna "dramatycznie" slabla w epoce konsumeryzmu i populizmu, szukaja ratunku politycznego w "wojnie z terrorem." Ten wyimaginowany przez sjomnistycznych radykalow koszmar, jest teraz glownym argumentem politycznym, na zasadzie ktorego wyborcy maja wierzyc w zagrozenie wynikajace z "wojny z terrorem" a w rzczywistosci wojna ta jest produktem sjoinistycznej "fantazji motywowanej politycznie."
Curtis watpi zeby ta "fantazja motywowana politycznie" mogla dlugo sprawowac wladze nad wyborcami amerykanskimi i brytyjskimi, poniewaz coraz wiecej ludzi zadaje zdroworozsadkowe ptanie, czy rzeczywiscie Alkaida jest najwiekszym na swiecie zagrozeniem istnienia USA i Wk. Brytanii? Oraz czy w imie tego zagrozenia mozna lamac wszystkie prawa czlowieka i wiezic permanmentnie, bez sadu ludzi schwytanych w lapankach na ulicach Bagdadu czy Kabulu i co wiecej poddawac schwytanych ludzi haniebnym torturom w celu 'miekczania ich' do zeznan i 'kolaboacji.' Sjonistyczna "fantazja motywowana politycznie " nie ma przyszlosci, poniewaz zagrozenie przez zdesperowanych radykalow islamskich, faktycznie nie przedstawia zagrozenia dla istnienia rzadow i spoleczenstw obywatelskich zachodu, wedlug Curtis'a.
Trockisci nawroceni na sjonizm, uczniowie Leona Starussa, tworza poglad na swiat, ktory rzeczywiscie jest "fantazja motywowana politycznie." zawieraja oni przymirze w USA z fundamentalistami protestanckimi i wykorzystuja ich wiare, ze "swiat jest podzielony na sily dobra i zla," i zwodza wyborcow amerykanskich ze "swiat jest polem bitwy miedzy dobrem i zlem." Tak pisze Curtis w dialogu zawartym w pierwszej czesci programu "Potega Koszmarow" pod tytulem "Moje dziecko jest zimno na dworze" ("Its cold out there baby'") poniewaz "Tak jak wszystkie wielkie potegi w historii tez USA, jak kazdy to widzi, ma za soba dobre i zle czyny.." Czesc druga "Potegi Koszmarow" nazywa sie "Zludne zwycistwo" ("The Phantom Victory") a czesc trzecia ma tytul "Cienie na scianie jaskini" ("The Shadows in the Cave").
Curtis pokazuje w "Zludnym Zawyciestwie" jak neokonserwatysci-sjonisci wykorzystuja fundamentalistow protestanckich wmawiajac im swiat oparty na "dogmatach moralnych," dla ktorego to swiata wymyslaja oni mity i bajki, wedlug ktorych kazda sila opierajaca sie Ameryce, zdominowanej przez radykalnych sjonistow, jest "kierowana przez szatana" i dlatego taka sila jest "z gruntu zla." Curtis pokazuje "fantazje motywowana politycznie" jako walke perfidnych radykalow zydowskich przeciw zdesperowanym radykalom islamskim. Obie strony wierzyly ze byly sobie nawzajem potrzebne w Afganistanie, kiedy to razem walczyli przeciw sowieckiemu "imperum zla." Curstis twierdzi ze w konflikcie miedzy radykalami, zadna z obu stron nie osiagnela zwyciestwa i twierdzi ze neokonserwatysci zfrustrowani polityka prezydenta Clintona uwiklali go w skandal z Monika Lewinsky (domniemana agentka Mossadu), podczas gdy radykalowie islamscy zaczeli serie aktow terroru przeciw USA, jako potedze manipulowanej przez radykalnych sjonistow.
"Cienie na scianie jaskini" byly opisane przez Platona jako symbol slabosci ludzkiej wiedzy. Jezyk polski ma wyrazenie ze komus "cos sie przywidzialo," co znaczy wydawalo mu sie cos inaczej niz bylo w rzeczywistosci. Na tym koncepcie opiera sie trzecia czescia "Potegi Koszmarow" gdzie jest przedstawiona ocena ideologii radykalnych sjonistow jako "fantazji motywowanej politycznie," ktora stwarza iluzje wielkiego zagrozenia przez tajna i swietnie zorganizowana siec trrorystow islamskich. Program BBC pokazyje jak zostala stworzona "Potega Koszmarow" jako "perfidna fantazja" i jak radykalne elementy wsrod ekstremistow zydowskich i islamskich z niej korzystaja.
W ramach "fantazji motywowanej politycznie" jest znieksztalcanie historii polegajace na tym, ze historycy sa zmuszani poprawnoscia polityczna, zeby pomijac fakt ze w 30stu najwiekszych zbrodniach ludobojstwa dwudziestego wieku, zabito ponad sto osiemdziesiat milionow ludzi, w czem Zydzi zamordowani przez Hitlera, stanowia nieco ponad dwa procent. Mimo tego jak dotad Zydzi walcza skutecznie, zeby zydowska tragedia byla jedyna, ktora sie liczy na swiecie. Treaz tragedia zydowska jest przedmiotem politycznych manipulacji przez ludzi, ktorzy z tej tragedii ciagna zyski polityczne i finansowe.
Jestemy obecnie swiadkami jak w Warszawie ma miejsce akcja propagandowa radykalnych Zydow i ich kolaborantow, zeby zaprzeczyc ze istnial niemiecki oboz zaglady w postaci Koncentrations Lager Warschau, w ktorym to obozie, wedlug dokumentow niemieckick zainstalowano komory gazowe i mordowano dziennie okolo 400 Polakow-chrzescian. Dzialo sie to w ramach planu zdegradowania stolicy Polski do wielkosci prowincjonalnego miasteczka (Plan Pabst'a). Niestety oboz ten zostal przeksztalcony w Gulag Warszawa i byl wykorzystany przez NKWD po zajeciu miasta przez Armie Czerwona, do wiezienia patriotow polskich. Z tego powodu Soowieci zabronili marionetkowemu rzadowi w Warszawie, wspolpracowac z prokuratura zachodnio niemiecka, w okresie procesow przeciwko zbrodniarzom wojennym.
W swietle dokonywanej przez Niemcow zaglady ludnosci Warszawy, Powstanie Warszawskie bylo zrozumialym aktem rozpaczy i ratowania narodowego honoru. Technika falszowania historii przez wyolbrzymianie Alkaidy, jak to Adam Curtis pokazal w serii programow pod tytulem "Potega Koszmarow" ("The Power of Nightmares") dzis jest stosowana w odwrotny sposob w sprawie niemieckiego obozu zaglady w Warszawie, ktorego istnienie sjonisci i ich kolabranci albo zaprzeczaja albo umniejszaja poniewaz w K.L.Warschau ofiarami byli obywatele polscy nie-Zydzi.
|
|
19 styczeń 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
|
|
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
|
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
|
Pakiet antykryzysowy w Sejmie
lipiec 26, 2002
IAR
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
|
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
|
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
|
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
|
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
|
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
Zimna, piękna Polska
styczeń 22, 2006
zaprasza.net
|
więcej -> |
|