|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
więcej -> |
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
|
|

Rabunek ropy naftowej, w dzisiejszych czasach, kosztuje więcej niż uczciwe zakupy, zwłaszcza od państw, w których pola ropy naftowej i gazu ziemnego są upaństwowione, oraz gdzie rząd reprezentuje interesy kraju i nie jest demokracją fasadową taką, jaką oś USA-Izrael, chce stworzyć w Iraku, gdzie projekt ten natrafia na opór Szyitów, niemiłosiernie pacyfikowanych i podjudzanych do bratobójczej walki.
Obecnie Iran blokuje plany USA kontroli pól naftowych w południowym Iraku, gdzie Rewolucyjna Gwardia Iranu ostatnio wykazała ile ma kontroli, na terenach pacyfikowanych koło miasta Basra, na których, z pomocą Iranu, ruch oporu zastopował ofensywę, niby nakazaną przez marionetkowy rząd w Bagdadzie. W ten sposób, Iran wykoleja plany USA i W. Brytanii utrzymania kontroli nad kolosalnymi zasobami ropy naftowej, w południowym Iraku, w delcie rzeki Tygrys i okolicy.
Wygląda na to, że Iran doprowadził do pogodzenia się Szyitów w Iraku walczących nad rzeką Tygrys, po pertraktacjach w mieście Qom w Iranie. Partia „Da’wa” i Rada Islamska toczyły bitwę do chwili, gdy irański generał Quassem Suleimani pogodził ich i tym samym wykazał swoją kontrolę na terenie Iranu. Chwilowe zawieszenie broni było kompromitacją tak dla marionetkowego premiera Maliki, jak i dla Bush’a, który już mówił „o bitwie przełomowej w historii wolnego Iraku.”
Zawieszenie broni zostało zerwane przez oddział wojsk USA i w gazetach amerykański pojawiły się takie tytuły, jak „Druga Wojna Iranu Przeciwko Irakowi,” przez wojowniczą Żydówkę, Kimberly Kagan, która reprezentuje neokonserwatywno-syjonistyczny punkt widzenia w piśmie „The Wall Street Journal” z 3go kwietnia 2008 roku.
Faktycznie pierwsza z tych wojen stanowiła napad Saddam’a Hussein’a, uzbrojonego przez USA i „wspomaganego” w dowodzeniu przez około 15stu emerytowanych generałów amerykańskich. Pomoc USA koordynował Donald Rumsvelt, który zaopatrzył Irak w chemikalia gazów trujących i inną broń. Zostało zabitych ponad milion Persów i wówczas starty w ludziach po stronie wspomaganego i kierowanego przez USA Iraku, stanowiły jedną piątą strat wojsk Iranu. Stało się tak z tego powodu, że informacje z pola bitwy i kierowanie ogniem były nadawane do wojsk Husseina przez Amerykanów przy pomocy nadzoru satelitarnego.
Obecnie USA stoi wobec faktu, że Iran ma podstawowe znaczenie w stabilizacji Iraku i jest wrażliwy na to, co się dzieje blisko jego południowej granicy. Porozumienie Wojsk Mahdi i rządu Maliki’ego w Basra, leży w interesie Iranu. Iran krytykuje Ligę Arabską (OIC) za brak protestu przeciwko krwawym walkom w Iraku i brutalnej okupacji.
Iran nie chce żeby pola ropy naftowej w Iraku były pod faktyczną kontrolą USA. Korporacje amerykańskie chciałyby móc używać regionu Basry do eksportu paliwa z Irakum a Iran nie chce do tego dopuścić. Wojska Mahdi El-Sardr’a czyli „Sadryści” sprzeciwiają się obecnym planom, żeby USA kontrolowało niby upaństwowiony przemysł naftowy Iraku, w rękach marionetkowego rządu Maliki. Maqtada El-Sadr porównał rząd Maliki do rządu Saddama Husseina, z czasów kiedy Hussein był agentem USA.
Operacje zwiększania wojsk USA w Iraku okazały się fiaskiem i judzenie Irakijczyków do walk bratobójczych wyszło na jaw w walkach o region Basra, gdzie faktycznie walki te zostały załagodzone przez interwencje Iranu. Teraz ciekawe jest, jak rząd Bush’a zareaguje wobec trudności utrzymania kontroli regionu Basra przez USA, wobec siły wpływów Iranu na Irak.
Kontrola strategicznego regionu Basra jest konieczna dla USA, żeby korporacje naftowe mogły bezpiecznie inwestować miliardy dolarów, żeby uruchomić produkcję ropy naftowej na wielką skalę, za pomocą szybów, rurociągów, stacji pomp, rafinerii i terminali do ładowania statków. Plany USA natrafiają na opór Wojsk Mahdi pod dowództwem popularnego Maqtada El-Sadr, sprzymierzonego z Iranem „niepodległościowca-Irakijczyka,” który sprzeciwia się narzucanej Irakowi przez USA demokracji fasadowej i opiera się kontroli amerykańskiej.
Tymczasem premier W. Brytanii Gordon Brown ma trudności z ewakuacją części garnizonu brytyjskiego z Basry. Rząd Bush-Chenney widzi, że Teheran jest w stanie „storpedować” plany rabunku ropy naftowej Irak, za pomocą projektowanego niby „podziału zysków.” Być może najbardziej krytyczna konfrontacja USA-Iran, trwająca już dziesiątków lat, dochodzi do finałowej rozgrywki w następnych kilku tygodniach.
W ubiegłym tygodniu, na spotkaniu w Atenach, przy okrągłym stole, byli sekretarze stanu USA Henry Kissinger, James Baker, Warren Christopher, Madeline Albright i Colin Powell i naradzali się. Doszli oni do wniosku zupełnie innego niż propagowany przez Izrael. Mianowicie dygnitarze ci powiedzieli, że rząd Bush’a, a zwłaszcza jego następca po wyborach prezydenckich w 2008 roku, powinien nawiązać bezpośrednie pertraktacje i otwarty dialog z Iranem, dla dobra Stanów Zjednoczonych.
Natomiast pani Kagan pisze, że jest w toku „Proxy war,” czyli „wojna zastępcza,” Iranu za pomocą Szyitów w Iraku, przeciwko USA. Naturalnie nie pisze ona, że Iran jest śmiertelnym wrogiem al-Qaidy złożonej z fanatyków Sunnitów, dawniej popieranych przez USA przeciwko Sowietom. Neokonserwatywna pisarka ta twierdzi, że Irak „chce” być aliantem USA przeciwko Iranowi i zupełnie ignoruje wyżej cytowane opinie, byłych sekretarzy stanu w Waszyngtonie, ponieważ opinie te nie zgadzają się z polityką lobby Izraela i podstawową orientacją strategiczną osi USA-Izrael.
WWW.pogonowski |
|
3 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
|
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
|
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
|
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
maj 9, 2003
Artur Łoboda
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
|
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
|
"Szkoły myślenia" wedle tych, którzy zniszczyli Polskę
czerwiec 16, 2004
(PAP)
|
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
więcej -> |
|