ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
więcej ->

 
 

Idea narodowa sama pozbywa się śmieci

Idea narodowa sama pozbywa się śmieci

Do sądu trafi wniosek o rejestrację stowarzyszenia Libertas, polskiego oddziału partii irlandzkiego milionera Declana Ganleya, który w Irlandii finansował kampanię przeciw traktatowi lisbońskiemu ("lesbońskiemu"). W skład polskiego oddziału wchodzą m.in. eurodeputowani związani dawniej z LPR: Sylwester Chruszcz i Dariusz Grabowski.
Libertas będzie częścią ugrupowania działającego w wielu krajach UE, ale kwestionującego działania Wspólnoty. W skład polskiego oddziału wchodzą m.in. eurodeputowani związani dawniej z LPR oraz były poseł Samoobrony Mateusz Piskorski.

Każde działanie, które w jakikolwiek sposób opó?nia budowę żydowskiego obozu, czyli JudeoUE-państwa trzeba ocenić pozytywnie, niezależnie od rzeczywistych intencji i inspiracji. Wszystkie te działania winny nam jednak uzmysłowić, że w Europie, a zwłaszcza w Wlk. Brytanii, w Iralandii i w Polsce ścierają się wpływy judeomasoństwa anglosaskiego, obawiającego się zbyt szybkiego upadku gospodarki USA i judeomasoństwa europejskiego, które chce odgrywać rolę decydującą lub przynajmniej równorzędną do swoich anglosaskich współbraci (dążenie do zastąpienia $ USA przez € UE).
Blokowanie przez Ukrainę przesyłu rosyjskiego gazu na Zachód wpisuje się w ten sam scenariusz. Rządzące na Ukrainie siły proJudeoUSA z inspiracji USA skutecznie utrudniają tym sposobem funkcjonowanie gospodarki UE. Prezydenta Ukrainy wspiera w tym względzie "polski" prezydent - jeden z amerykańskich kundli obszczekujących Rosję.

Częścią tego samego scenariusza było zniszczenie Jugosławi przez USA (w ramach UE Niemcy miały także w tym swój znacznie skromniejszy udział). Chodziło o wyrąbanie w Europie korytarza do przesyłu ropy i gazu dla UE z Turcji lub z Bliskiego Wschodu, ze ?ródeł kontrolowanych przez USA (korytarz jugosłowiański już jest w ich rękach). Tzn., że celem było/jest, jeśli nie podporządkowanie, to kontrolowanie UE przez judeomasoństwo anglosaskie.

Wracając do partii irlandzkiego milionera: po stronie narodowej zaczyna się w Polsce przejaśniać. Ludzie, czy "ugrupowania", którzy weszli do stowarzyszenia "Libretas" zainteresowani są przede wszystkim działalnością "żłobową". Nie interesuje ich budowa wspólnego ruchu narodowego. Korzyść z tego taka, że wiemy już, na kogo można liczyć, a kto jest zwyczajną szmatą używającą retoryki narodowej.
16 styczeń 2009

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Precyzja strzału
luty 24, 2005
Zanim zdecydujesz się ujawnić swoje emigracyjne dochody...
maj 16, 2008
Jaroslaw Madry
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Próba rozmycia odpowiedzialnosci - czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Program dla Polski
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media