ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Nieodrodny syn stalinowskiej agentury


Polscy żołnierze służą nie tylko Polsce i jej obywatelom, ale także sprawie europejskiego i światowego bezpieczeństwa, angażują się tam, gdzie zagrożone są prawa człowieka i pokój - powiedział dzisiaj prezydent Aleksander Kwaśniewski.

- Polska wam ufa, wie, że można na was liczyć. Jeśli zajdzie potrzeba, zawsze staniecie na wysokości zadania - powiedział prezydent, który wręczył na dziedzińcu Belwederu generalskie nominacje.

- Służycie dziś nie tylko Rzeczypospolitej i naszym obywatelom, ale także wielkiej sprawie europejskiego i globalnego bezpieczeństwa. Wasza obecność w strukturach NATO, udział w misjach pokojowych, wkład w stabilizowanie sytuacji w Iraku - wszystko to budzi najwyższy szacunek" - podkreślił.

Nawiązując do dyskusji o dalszej polskiej obecności wojskowej w Iraku prezydent powiedział: - Nasze stanowisko jest jasne: chcemy znacznie zmniejszyć nasz kontyngent od przyszłego roku, a jednocześnie dołożymy starań, by proces stabilizacji nie ucierpiał. Podkreślił, że to rząd w Bagdadzie zdecyduje, na ile będzie potrzebował pomocy.

Podziękował dowódcy drugiej zmiany Wielonarodowej Dywizji Centrum- Południe gen. broni Mieczysławowi Bieńkowi, który dzisiaj otrzymał trzecią generalską gwiazdkę.

Podsumowując kolejny rok zmian w polskiej armii zwierzchnik sił zbrojnych podkreślił, że rozstrzygnięte w ostatnim czasie przetargi pozwolą wkrótce wyposażyć armię m.in. w nowe wielozadaniowe samoloty bojowe, kołowe transportery opancerzone, przeciwpancerne pociski kierowane, co zwiększy możliwości działania polskich żołnierzy w kraju i w operacjach zagranicznych.

Wyraził zadowolenie z utrzymania poziomu finansowania sił zbrojnych, chwalił nową ustawę o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych. Zwrócił uwagę, że dzięki niej kadra może planować etapy kariery, poprawia się system kształcenia i doskonalenia, a utworzenie korpusu zawodowych szeregowych pozwoli zwiększyć stopień profesjonalizacji armii na najniższym szczeblu.

Z okazji Święta Wojska Polskiego prezydent mianował na stopień generała brygady 24 pułkowników, wręczył też 13 nominacji na wyższe stopnie generalskie lub admiralskie. Zwierzchnik sił zbrojnych wręczył mianowanym generałom ryngrafy i białą broń, a generałom odchodzącym ze służby dyplomy. Prezydentowi przedstawiono prymusów szkół oficerskich.

- Dzisiaj wszyscy żołnierze Wojska Polskiego, stojący tu i służący w odległych garnizonach, myślami są z naszymi kolegami w Iraku, Afganistanie, na Bałkanach - powiedział w imieniu nominowanych i wyróżnionych zastępca szefa Sztabu Generalnego WP gen. broni Lech Konopka. - To święto tych, którzy naprawdę świętować nie mogą - dodał.

(PAP)

Zamień "Rzeczypospolita" na "Polska Ludowa" a "Nato" na "Układ Warszawski" i jakby przez pięćdziesiat lat nic się nie zmieniło.
Ta sama banda przy władzy.
(PM)
15 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
USA legalizuje tortury dorosłych i dzieci!
wrzesień 30, 2006
Dorota Szczepańska
"W Polsce błędów lekarskich już nie ma"
październik 31, 2004
Adam Sandauer
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
NFZ nie da pieniędzy na leczenie raka
styczeń 19, 2005
(RMF)
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Nigdzie nie ma czwartej Polski za to jeden wielki pic
styczeń 23, 2006
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Polska kultura i nauka w ręce brukselskich technokratów
styczeń 3, 2003
PAP
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media