ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
więcej ->

 
 

Edukacja


Wyrośnięty Romek wystrzelił z kolejnym pomysłem - edukacji młodych zdemoralizowanych ludzi - w ośrodkach o podwyższonym rygorze.

W ten sposób dołączył do listy własnych kretyństw - kolejny niewypał.

"Dura lex sed lex" - głosi łacińska maksyma.
Czyli "twarde prawo, ale prawo"!

Jeżeli więc o prawie mowa to w pierwszym rzędzie - w ośrodkach o szczególnym nadzorze powinni się znale?ć ludzie, którzy od lat demoralizują i degenerują młodzież.
Wtedy - pod okiem ogólnopolskiego "Big Brothera" te dziennikarskie, ministerialne, aktorskie i wszelkie inne mendy odpokutowywałyby za swoje zbrodnie wobec społeczeństwa.
A dopiero wtedy - mając przykład - jaka kara może spotkać za degenerację, młodzież zrozumialaby jakie wzorce są złe a jakie nie.

Cóż to bowiem za "naprawa Polski" jeżeli nie eliminując przyczyn degeneracji karze się nieświadomą młodzież za to, że poddała się rzekomym "wzorcom" pokazywanym przez zbrodnicze media.

Mam nadzieję, że Rodacy zapamiętacie tą wskazówkę i we właściwym czasie wsadzą do klatek - niczym do ZOO tych, którzy za degenerację młodzieży odpowiadają.
10 październik 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

skok
styczeń 18, 2007
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Marszałek Piłsudski widziany z bliska
grudzień 5, 2002
zaprasza.net
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Męczeństwo rabina
czerwiec 21, 2006
Robert Wyrostkiewicz
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media