|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
więcej -> |
|
Przygoda po charytatywnym zebraniu
|
|

Caritas działa jako organizacja charytatywna w parafiach katolickich w USA i opiera się głównie na ochotniczej pracy kilku parafian. Moja żona, co tydzień uczestniczy w zebraniach Caritas’u i stara się n.p. o darmowe lub zniżkowe bilety autobusowe dla biednych, których w obecnych czasach kryzysu w USA jest coraz więcej. Po wieczorowym zebraniu 2go lutego, 2008, moja żona nie mogła wyjechać z parkingu przykościelnego, ponieważ samochód jej był zablokowany przez inny samochód kogoś, kto wychodził z kościoła dopiero za 15 minut.
Trzeba było czekać w po ciemku i znajoma z Caritasu zatrzymała się, żeby moja żona czuła się bezpieczniej. Znajoma ta jest feministką, Polką z pochodzenia, ale wyszła za mąż za Żyda, który nawrócił się i nieraz chodzi z nią do kościoła. Niemniej jej krewni Polacy nie okazali zadowolenia z tego małżeństwa, ponieważ stale są narażeni na anty-polską propagandę żydowskiego ruchu roszczeniowego i na tym tle doszło między nimi do nieprzyjemnych dyskusji opartych o takie książki jak „Malowany Ptak” Jerzego Kosińskiego i „Sąsiedzi” J.T. Grossa.
Rozmowa mojej żony z jej znajomą na parkingu zaczęła się przyja?nie, ale po chwili znajoma ta zobaczyła na samochodzie żony nalepkę „Ron Paul,” która oznacza, że moja żona popiera kandydaturę doktora Ron’a Paul’a, kandydata na prezydenta USA, który jest przeciwny pacyfikacji Iraku i Afganistanu, oraz żąda przestrzegania przepisów konstytucji USA, które pacyfikacja ta narusza.
(Na marginesie dodam, że według doktora Ron’a Paul’a, konstytucja USA jest naruszana przez utrzymywanie 800 zagranicznych baz wojskowych przez Pentagon i nawołuje on do działania zgodnie z konstytucją. Tymczasem rząd George’a Bush’a bezprawnie łamie prawa obywatelskie Amerykanów, jak też „uzasadnia” stosowanie tortur, czym narusza konwencje genewskie i prawa USA.)
Znajoma żony powiedziała, że ona popiera Hilary Clinton i chciałaby żonie mojej wytłumaczyć, żeby zmieniła zdanie i poparła jej kandydatkę na prezydenta. Żona moja powiedziała na to, że nie poprze senatorki Clinton, ponieważ ta ostania popiera żydowski ruch roszczeniowy, który bezprawnie chce wymusić z Polski miliardy dolarów.
W odpowiedzi znajoma ta bardzo się rozgniewała i powiedziała, że porównanie ilości Żydów w Polsce przed wojną i obecnie, samo mówi za siebie, oraz że według niej różnica ta oznacza, że Polacy dokonali masowych mordów na Żydach, żeby do tego stanu rzeczy doprowadzić. Następnie pani ta zarzuciła Polakom, że chcieliby traktować Żydów jak „robactwo.”
Najwyra?niej przekonana przez propagandę żydowskiego ruchu roszczeniowego, pani ta nie dała sobie wytłumaczyć, że Niemcy, a nie Polacy, dokonali ludobójstwa Żydów w Polsce i że zamordowali miliony Polaków w tym samym czasie. Natomiast znana jest nienawiść i pogarda, z jaką w literaturze żydowskiej, opisywani są chłopi europejscy tradycyjnie wyzyskiwani przez Żydów.
Po kilku minutach zjawił się właściciel blokującego samochodu, grzeczny Wietnamczyk, który przepraszał i powiedział, że myślał, że zdąży na czas i nie spowoduje czekania na niego. Żona moja rozstała się chłodno ze swoją znajomą z Caritas’u i wróciła zbulwersowana do domu i opowiedziała mi o swojej nieprzyjemnej rozmowie z dotąd przyjazną jej osobą.
Świadomość Amerykanów jest kształtowana za pomocą obowiązkowych lekcji o zagładzie Żydów w czasie Drugiej Wojny Światowej. Tragedia Żydów jest przedstawiana jako najważniejsze zdarzenie dwudziestego wieku. Pomija się fakt, że wiek dwudziesty jest nazywany „wiekiem śmierci” w całej historii ludzkości, ponieważ w wieku tym, w masowych mordach, zamordowano ponad dwieście milionów ludzi. Według udokumentowanych zestawień na przykład Milton’a Leitenberg’a z „Center for International Security,” było dwieście dwanaście milionów ofiar masowych mordów w czasie dwudziestego wieku.
Nasuwa się więc pytanie, dlaczego tragedia żydowska, stanowiąca niecałe trzy procent tragedii ogólnoludzkiej, ma być traktowana jako najważniejsza, a reszta ofiar nawet nie jest wspominana w programie lekcji o tragedii Żydów? Naturalnie według Talmudu nie-Żydzi są uważani za „pod-ludzi,” w porównaniu z Żydami, ale jest rzeczą dziwną, żeby szkoły w USA propagowały tego rodzaju poglądy.
Obawiam się, że niestety w wielu innych krajach włącznie z Polską, straty murzynów, Chińczyków, jak też Rosjan i Ukraińców traktowane są przez wielu, jako mniej ważne niż straty Żydów. Ludzie nie pamiętają, jak w czasie kolektywizacji Związku Sowieckiego Lazar Kaganowich, przy pomocy Żydów z sowieckiego aparatu terroru, używał głodu jako broni i zamordował dwukrotnie więcej chłopów, w latach 1930tych, niż Hitler zabił Żydów, dziesięć lat pó?niej.
Twórczość pisarzy ubiegających się o bardzo lukratywne poparcie żydowskiego ruchu roszczeniowego, szerzy się na świecie i na przykład J.T.Gross dorobił się wielkiej fortuny i promocji z profesora socjologii na profesora historii na Priceton University. Ma on również wysokie stanowisko w Fundacji Batorego, finansowanej przez George’a Soros’a i jemu podobnych Żydów. Sekretem powodzenia antypolskiej twórczości Gross’a i Kosińskiego, jest poparcie żydowskiego ruchu roszczeniowego za pomocą sprytnego stwarzania przez nich fałszywej wersji historii.
Taka twórczość w USA nazywa się dominowaniem tematu za pomocą tworzenia własnej wersji opowiadania o czymś, czyli własnego „narrative,” który niby daje kompletne i obiektywne sprawozdanie i w ten sposób ma dominować dany temat, nawet, jeżeli ktoś będzie wytykał mu kłamstwa lub nieścisłości. Sposób obrony prawdy polega na rozpowszechnianiu niezależnej relacji dotyczącej n.p. Jedwabnego i przedstawianiu takich zdarzeń w prawdziwej perspektywie historycznej. Niestety nieproporcjonalnie wielka ilość literatury w duchu żydowskiego ruchu roszczeniowego dominuje lekturę na tematy tragedii dwudziestego wieku.
WWW.pogonowski.com
|
|
7 luty 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
|
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
|
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
|
Rezerwy Federalnej - ?ródła jej pochodzenia, historii i obecnej strategii
czerwiec 30, 2008
|
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
|
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
|
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
|
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
|
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
|
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
|
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni
listopad 25, 2002
PAP
|
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
|
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
|
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
więcej -> |
|