ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
więcej ->

 
 

Ruszają akcje antyunijne

Rusza krakowska akcja antyunijna

"Mlodzi krakowianie mowia nie Unii Europejskiej" - to haslo rozpoczynajacej sie wlasnie akcji ulotkowej, organizowanej przez mlodziez z mysla o rowiesnikach dotad nieinteresujacych sie sprawami akcesji Polski do unijnych struktur.

Ulotki trafia m.in. do kibicow krakowskich druzyn pilkarskich, tzw. blokersow czy trudnej mlodziezy. - Chcemy przekonac ich, ze maja wplyw na losy Polski. Zachecic do wziecia udzialu w referendum oraz zaglosowania na "nie" - twierdza organizatorzy akcji. W najblizsza sobote i niedziele na pilkarskie stadiony trafi pierwsza partia 20 tysiecy ulotek. Od poniedzialku mlodziez rozpocznie takze akcje informacyjna na krakowskich osiedlach. Potrwa ona az do rozpoczecia ciszy przedreferendalnej. Na ulotkach zostaly umieszczone informacje o negatywnych skutkach wejscia Polski do UE, zazwyczaj pomijane przez wiekszosc mediow. Jak podkreslaja organizatorzy, po ewentualnym wstapieniu Polski do Unii o naszych sprawach nie bedziemy juz decydowac sami. Wszystko bedzie musialo byc zgodne z prawem unijnym, a najwazniejsze decyzje beda zapadac w Brukseli. Rzad zamiast rozwiazywac wewnetrzne problemy, bedzie zajmowal sie rownouprawnieniem homoseksualistow, bo do tego, wbrew rozpowszechnionej propagandzie, obliguja Polske unijne zalecenia.
Informacja skierowana do mlodziezy ma przyczynic sie do wiekszej frekwencji podczas referendum oraz do wzrostu liczby przeciwnikow integracji. Podobne akcje ruszaja takze m.in. w Szczecinie, Gdansku, Olsztynie i Wroclawiu.

Marcin Austyn, Krakow
26 kwiecień 2003

przesłala Elżbieta 

  

Archiwum

Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Matka Boska z Montichiari
grudzień 7, 2007
.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media