|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
więcej -> |
|
Dla dobra Izraela od trockizmu do neokonserwtyzmu
|
|

Neoconserwatyzm jest intelekctualno-politycznym ruchem radykalnych Żydów nowojorskich w walce o dominację nad światem po upadku komunizmu, nad którym Żydzi stracili kontrolę i kiedy Sowiecji zaczęli zagrażać powodzeniu Izraela. Udało im się przeistoczyć progrm amerykańskich konserwatysów na korzyść Izraela. Profesor Kevin MacDonald uważa, że neokonserwtyści są kierowani przez Lobby Israela, któremu udało się podporządkować sobie fundamentalistów protestanckich, którzy wierzą że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest konieczne do powrotu Jezusa na ziemię. Sam pomysł tego rodzju przymierza przypomina powiązania sjonistów z nazistami. MacDonald uważa że radykalni Żydzi wymyślili neokonservatyzm, jako podstawową ideologię dla polityki USA, która to ideologia nadal ma podstawowo radykalny lewicowy charakter i wcale nie jest aprobowana przez tradycjonalnych konserwatystów amerykańskich, którzy odrzucają neokonserwatyzm.
Judeocentryzm neokonserwtystów dał im możność stworzenia skutecznego ruchu sprzymierzonyego z organizacjami mniejszości żydowskiej w USA i jednosześnie z radkalnymi sjonistami w Izraelu. Neokonserwatyści w USA naprzód zdobyli silną pozycję na uniwersytetach, w madiach, w fundacjach i gupach planistów, a następnie na najwyższych pozycjach w rządzie, sterując politykę USA w kierunku globalnej hegemonii.
Tacy przywódcy jak Norman Podhoretz, redaktor pisma „Commentary,“ wydawanego przez American Jewish Committee oraz Irving Kristol redaktor pisma „The Public Interest,“ wraz z innymi intelektualistami żydowskimi propagowali proizraelskie koncepty wśrod Żydów i nie-Żydów, żeby zaprząc kolosalne siły, bogactwo i potęgę USA na usługi megalomanów rządzących w Izraelu. Neokonserwatyzm stał się na pół konspiracją na usługach lobby Izraela, według MacDonald’a kierowną zgodnie z metodami profesora Leo Straus’a, niby dla dobra ludzkości i jakoby zgodnie z poglądami fumdamentalistów protestanckich.
Model wieloletniego profesora w Chicago, Żyda, Leo Straus’a polegał na kontrolowaniu "zaczadzonych mas, rządzących panów, manipulowanych przez filozofów, pomagających uspokajać ludność i oswajać ambitną i utalentowaną młodzierz“ dla dobra Żydów, przy jednoczesnym zrozumieniu trudności narzucania Judeocentrycznej władzy, na podstawie „racjonalnej“ argumentacji. Strauss uważał, że nie obowiązują zasady moralne i że religia może być stosowana do kierowania lud?mi w celu manipulowania tłumem, podczas gdy krytyka Judeocentrycznej władzy powinna być tępiona, żeby nie powodowała oporu w społeczeństwie.
Według Straus‘a trzeba stwarzać zagrożenie, ponieważ system polityczny tego wymaga, żeby być stabilnym i zjednoczonymn, przeciwko zewnętrznemu zagrożeniu. Judeocentryczne elity posłgują się zagrożeniem takim jak islam, „islamo-faszyzm“ i terroryzm w połączeniu z bronią masowego rażenia. W USA, lobby Izraela straszy fundamentalistów protestanckich, że przepowiednie powrotu Jezusa nie spełnią się, jeżeli Izrael nie zwycięży nad Arabami.
MacDonald dochodzi do wniosku w swojej księżce The Culture of Critique, że od stuleci Judeocentryczne ruchy używały podobnych metod posługując się językiem nauki i uniweralizmu, który jest przekonywujący dla nowoczesnej inteligencji zachodniej. MacDonald uważa, że Żydzi w swojej propagandzie używają języka moralności uniwersalnej, niby zalecają demokrację i wartości uniwersalne przy jednoczesny stosowaniu ciasnego żydowskiegp egoizmu, zawsze gotowi obalić reżym nie kontrolowany przez nich a zwłszcza gro?ny dla Izraela.
Tak więc MacDonald uważa, że moralny universalizm Straussa, w ideologi neokonserwatystów, jest skuteczny, ponieważ w tradycjach zachodnich ceni się idealy równości i demokrację, podczas gdy pod ich płaszczykiem elita żydowska jest w stanie kierować i manipulować USA i inne państwa. MacDonald zauważa, że neokonserwatyści używają fałszu i szpiegostwa w sprawach dotyczących Izraela i wojny w Iraku, kiedy równocześnie popierają rasistowski element w Izraelu, partię Likud, nielegalne osadnictwo Żydów na ziemi Palestyńczyków, jak też żydowskich fanatyków religijnych.
Ariel Sharon powiedział Knessecie 3go pa?dziernika, 2001: „My Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie dobrze o tym wiedzą.“ Wcześniej już ideologia neokonserwatyzmu była wprowadzona w USA przez autorów „Projektu Nowego Amerykańskiego Stulecia“ związanych z Partrią Likud, którzy wyreżyserowali atak na Irak i zalecają atak na Iran. Przykładem są sjoniści tacy jak Paul Wolfowitz, David Wurmser, Stephen Hadley i Dr. Philip Zelikow, który nadzorował komisję badania ataku 9/11 i publicznie stwierdził, że atak na Irak został dokonany dla dobra Izraela. Zelikow jest znany Polonii w USA ze zniszczenia przez niego Katedry Kościuszki przy University of Virginia.
Według MacDonald’a, prowadzone przez Żydów ruchy intelektualne mają powodzenie, ponieważ ich żydowski charakter jest ukryty za plecami nie-Żydów, zwerbowanych na eksponowane pozycje, podczas gdy zdeterminowani i zwarci Żydzi pokonują słaby i zdezorganizowany opór większości Amerykanów. Dla dobra Izraela Żydzi ci przeszli od trockizmu do neokonserwtyzmu.
|
|
3 maj 2007
|
|
Ico Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
|
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
|
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
|
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych.
Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
|
więcej -> |
|