|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
więcej -> |
|
Dymani na prawo i lewo. Latający kot w worku
|
|
Amerykanie zaoferowali Polsce przyszłościową wersję samolotu F-16, która jeszcze nie istnieje, i wygrali przetarg. Teraz sugerują po cichu, abyśmy kupili wersję pozbawioną nowinek technicznych, a spory rozstrzygali przed amerykańskimi sądami.
Warszawa
Jakie myśliwce dostarczą nam Amerykanie? Nasi informatorzy twierdzą, że Amerykanie chcą zaoszczędzić, dlatego najchętniej sprzedaliby nam starszą wersję myśliwca.
- Nikt oficjalnie nie powie, jak będą wyposażone samoloty F-16 w polskiej wersji, gdyż dane te są objęte ścisłą tajemnicą - twierdzą nasi informatorzy z kół wojskowych. - Amerykanie obiecali nam gruszki na wierzbie i teraz szukają luk prawnych, aby się z tych obietnic wycofać. Model F-16, który zaoferowali, jest supernowoczesny, ale ma jedną wadę. On jeszcze nie istnieje.
Wymagania, które strona polska postawiła koncernom zbrojeniowym rozpisując przetarg stulecia, były bardzo wygórowane. Chodzi o to, aby samoloty, kupione za 3,5 mld dolarów, nie zestarzały się technologicznie przez najbliższe 30-35 lat.
Pojedynek trzech
Chcąc wygrać polski przetarg, rząd amerykański zaoferował supernowoczesne F-16 C/D Block 52 Plus (zwane też jako advanced, czyli zaawansowane). 27 grudnia ubiegłego roku minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński oświadczył na konferencji prasowej, że wybrano ofertę amerykańską jako "najkorzystniejszą i najbardziej kompleksową dla sił powietrznych oraz polskiej gospodarki". F-16 dostał od komisji przetargowej 93 punkty (dane nieoficjalne), pokonując szwedzko-brytyjskiego Gripena (90,5 pkt) i francuski myśliwiec Mirage 2000. Polsko-amerykański kontrakt ma zostać podpisany w marcu w dęblińskiej Szkole Orląt, pod warunkiem że dogadamy się z Amerykanami co do szczegółów technicznych i kwot, które zainwestują w polski przemysł (tzw. offset). Szczegóły ustala komisja techniczna, na czele której stoi gen. dyw. pil. Roman Baszuk.
Tajne zabawki
Nieoficjalnie mówi się, że F-16 w wersji plus, czyli zaawansowanej, ma zostać wyposażony w wiele nowinek technicznych, czyniących zeń samolot IV generacji. "Plus" oznacza ponoć nowy radar, supernowoczesny modułowy komputer, specjalne pokrycia, powłoki utrudniające namierzenie przez radary przeciwnika i cyfrową mapę, która zastąpi tradycyjną, papierową, którą pilot trzyma na kolanie. Ale czy wszystkie te fajerwerki techniczne znajdą się w "polskiej" wersji F-16, czy też dostaniemy samolot dla ubogich?
- Samolot F-16 zaoferowaliśmy Polsce w wersji 52 plus i oferta ta nie podlega żadnej modyfikacji - zapewnia Richard Stevenson, wiceprezes amerykańskiej firmy Lockheed Martin. Jednak nieoficjalnie przedstawiciele Amerykanów dodają, że oferta może zostać zmieniona, jeśli zażyczy sobie tego strona polska. Nie chcą też wyjaśnić, co oznacza słowo "plus". - Nie informujemy o tym. To są elementy systemu obronnego Polski - tłumaczą.
Wojskowi też nie chcą rozmawiać o tym, co kryje się za nazwą "plus".
- "Plus" to są nasze zabawki, objęte tajemnicą wojskową - mówi por. Wiesław Grzegorz, rzecznik prasowy Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej. - Samolot musi być najnowocześniejszy. Komisja techniczna nad tym pracuje.
Sąd w USA?
Generał Roman Baszuk, szef komisji, odmówił rozmowy z "SE" tłumacząc się nawałem zajęć. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia jest tajna, nikt więc nie może sprawdzić, czy Amerykanie dostarczą samolot, który spełnia jej wymagania. Ministerstwo Obrony Narodowej utajniło nawet przetargową punktację - nie wiadomo który producent samolotów dostał ile punktów i za co. Pojawia się też kolejny problem - strona polska chce, aby ewentualne spory rozstrzygać przed polskimi sądami, Amerykanie zaś upierają się przy sądach amerykańskich. Nie wiadomo też, w jakim języku zostanie spisany kontrakt.
- Czesi, podpisując kontrakt na dostawę F-16, upierali się przy czeskich sądach i mieli rację - mówią nasi informatorzy. - Przed amerykańskimi sądami nie mamy szans.
- Gdyby Amerykanie dostarczyli samolot w uboższej wersji niż ta określona w warunkach przetargu, to cały przetarg mógłby zostać unieważniony - mówi Andrzej Kinski, redaktor naczelny miesięcznika "Nowa Technika Wojskowa". - Wątpię, aby poszli na takie ryzyko.
Unowocześnioną wersję F-16 Amerykanie zaoferowali Grecji, jest ona jednak mniej zaawansowana technologicznie od "przyszłościowej" polskiej. Grecy zamówili 60 samolotów. Na najbardziej nowoczesne F-16 (wersja 60, z dwoma dodatkowymi zbiornikami paliwa i trzema kolorowymi monitorami w kabinie pilota, które zastąpiły klasyczne przyrządy) stać jedynie Arabię Saudyjską.
A premier ogląda
W piątek po południu szef polskiego rządu Leszek Miller udał się do bazy lotniczej Nellys w Nevadzie. Jest ona w strukturze sił powietrznych USA głównym ośrodkiem lotniczego szkolenia bojowego. Po zakupie przez Polskę myśliwców F-16 przeszkolenie przejdą tu i nasi piloci. Premier, który przećwiczył lot F-16 już w kraju, tym razem nie kwapił się, by wsiąść do maszyny. Oglądał jedynie, jak podczas powietrznego ataku F-16 niszczy wskazane cele.
Leszek Kraskowski |
|
8 luty 2003
|
|
www.zw.com.pl
|
|
|
|
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
|
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
|
"Złoty coraz silniej związany z euro"
styczeń 14, 2003
Artur Łoboda/PAP
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czego nie zdziałał w Stanie Wojennym to realizuje w TVN
grudzień 20, 2006
PAP
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Kto obroni Izrael przed Izraelem. Who will save Israel from itself?
styczeń 16, 2009
amen
|
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
|
POLSKA - UNIA 6
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
|
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
|
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
więcej -> |
|