ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Anna Radziwiłł: nic już nie zmieniać w systemie edukacji


Kandydatka na wiceministra edukacji Anna Radziwiłł uważa, że w obecnym systemie szkolnictwa nie należy na razie nic zmieniać. Jej zdaniem przeprowadzone dotąd reformy poszły w dobrym kierunku.

Anna Radziwiłł, która była gościem "Sygnałów Dnia" w Pierwszym Programie Polskiego Radia, powiedziała, że nie powinno być kolejnych zmian w systemie szkolnictwa, gdyż - jak podkreśliła - nikt ich już nie wytrzyma.

Odnosząc się do zastrzeżeń SLD wobec swojej kandydatury, Anna Radziwiłł powiedziała, że edukacja nie powinna być przedmiotem sporów politycznych. Podkreśliła, że powinno toczyć się jedynie dyskusje w sprawie najrozsądniejszych rozwiązań dla szkolnictwa.

Pytana o likwidację małych szkół, Anna Radziwiłł powiedziała, że jest to wynik procesu cywilizacyjnego, którego nie da się zatrzymać. Dodała, że wsie wyludniają się i jest w nich coraz mniej dzieci, a ponieważ samorządy dostają pieniądze w zależności od liczby uczniów, to małe szkoły dysponują zbyt małymi środkami. Ponadto - podkreśliła Anna Radzwiłł - prowadzenie małej szkoły kosztuje niewiele mniej niż dużej.

Komentarz
Blondynki wszystkich krajów łączcie się.

Tylko osoba mająca poważne problemy komunikacji z otoczeniem mogłaby powiedzieć coś równie idiotycznego. W obecnym modelu szkolnictwa wszystko jest złe. Ale skoro sama pani Radziwił przyczyniła się w przeszłości do obecnego statusu szkolnictwa to nie będzie krytykować własnej pracy.
Gratulacje dla pana Belki. Z takim gabinetem daleko zajedzie.
5 sierpień 2004

IAR 

  

Archiwum

Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media