ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu



Dyrektor Instytutu Kardiologii i senator Bloku Senat 2001 Zbigniew Religa cieszy się 68-procentowym zaufaniem Polaków. CBOS uwzględnił go w swym sondażu po raz pierwszy od stycznia 1995 r. i okazało się, że Polacy darzą Religę dokładnie takim samym zaufaniem, jak prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Kwaśniewskiemu także ufa 68% badanych. Natomiast najmniejszym zaufaniem cieszy się były premier Leszek Miller.

W styczniu 1995 r. Relidze ufało 57% badanych, a nieufność w stosunku do niego wyrażało 9%. Teraz profesorowi nie ufa 6% Polaków, 8% nie ma opinii, a 13% deklaruje, że w ogóle go nie zna.

Zaufanie do prezydenta w czerwcu spadło w stosunku do maja o 3 punkty proc. Kwaśniewskiemu nie ufa 17% ankietowanych, a 12% nie ma zdania na ten temat.

Kolejne miejsca, po Relidze i Kwaśniewskim, zajęli politycy, którym ufa prawie połowa społeczeństwa - Lech i Jarosław Kaczyńscy (po 49%), Jan Rokita (48%), Donald Tusk (47%), Józef Oleksy (46%) i Marek Borowski (45%). Zbigniewowi Ziobro ufa 44% osób.

Politykiem budzącym największą nieufność jest Miller. Nie ufa mu 63% z nas, a 17% darzy go zaufaniem. Zaufanie do byłego premiera spadło w stosunku do maja o 4 punkty proc., a o 3 punkty wzrosła nieufność. Ponad dwie piąte (49%) nie ma zaufania do Leszka Balcerowicza. Andrzejowi Lepperowi i Jerzemu Hausnerowi nie ufa po 43% badanych.

W czerwcu najbardziej w stosunku do maja spadło zaufanie do Danuty Huebner - o 7 punktów, przy 3-punktowym wzroście nieufności. Teraz Huebner cieszy się zaufaniem 39% Polaków, a nie ufa jej 19%.

Premierowi Markowi Belce ufa 34% z nas, a nie ufa mu 36%. Zaufanie do Belki pozostało bez zmian w stosunku do maja, ale nieufność wzrosła o 9 punktów proc.

Po blisko trzyletniej przerwie CBOS zapytał o stosunek do byłego premiera, a teraz posła do Parlamentu Europejskiego, Jerzego Buzka, który otrzymał w głosowaniu najlepszy wynik w skali kraju. W czerwcu Buzkowi ufało 36% Polaków, a przeciwnego zdania było 34%. CBOS zwraca uwagę, że obecnie Buzek ma znacznie lepsze notowania niż w ostatnim miesiącu swego urzędowania ( w pa?dzierniku 2001 r. ufało mu 26% badanych, a 57% deklarowało nieufność).

Badanie przeprowadzono w dniach 18-21 czerwca 2004 r. na 961- osobowej reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
9 lipiec 2004

PAP 

  

Archiwum

Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Nowe Instrukcje
marzec 17, 2008
Artur Łoboda
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Przeciętny wyborca PO
wrzesień 16, 2008
AS
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
Szaron Profanacja
luty 5, 2006
Bogusław Maśliński
Nieodpowiedzialni Anglosasi
marzec 18, 2009
Goska
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media