|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
więcej -> |
|
Jak nie kijem to pałą. Pomysł kolejnego podatku dla turystów
|
|
Instytucja podatku znana od początku cywilizacji jest potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju społeczeństw.
Nadmierny, niczym nie uzasadniony fiskalizm powoduje stagnację i niszczy rozwój społeczny.
Dlatego przyjęło się w Polsce używać obiegowego pojęcia dla nazwania komuchami tych polityków, którzy lekką ręką wyciągają pieniadze z naszej kieszeni tylko po to, aby wyrzucić je w błoto, a przy okazji część pieniędzy rozkraść.
Jest w Krakowie pewien radny, który od dłuższego czasu chce obciążyć turystów "opłatą klimatyczną".
Niezależnie od śmieszności typu proponowanego podatku ( bo jest to przecież podatek), uznać należy, że jest to kolejne - z długiej listy niebezpiecznych dla Miasta działań podejmowanych przez opłacanych przez nas idiotów.
Tak się składa, że rok temu miałem okazję wymienić kilka listów z autorem tego pomysłu - radnym Bogusławem Kośmidrem.
Dotyczyły one "bardzo ważnego" w dobie ogromnego bezrobocia i upadku kolejnych krakowskich przedsiębiorstw - działania tego radnego.
Chodziło wtedy o pierwszoplanowe dla tego człowieka zadanie - zmianę herbu Krakowa.
Zapewne mieszkańcy Miasta bardzo cieszyli się z jego pomysłu, skoro wybrali go na kolejną kadencję.
Jednak w korespondencji, którą zarchiwizowałem, pozostał mi obraz
niewyobrażalnego idioty, nie mającego pojęcia o niczym poza własną prywatą.
Tym, którzy nie mieli okazji zetknąć się z tym indywiduum wyjaśniam, że to doskonały uczeń Hilarego Minca.
Konsekwencje jego działań mogą okazać się równie niebezpieczne.
Wobec pomysłu wprowadzenia w Krakowie kolejnego podatku dla turystów wyrażam w imieniu swoim, oraz całej redakcji "Kraków zaprasza" sprzeciw. I konsekwentnie będziemy walczyć z takimi pomysłami
Czy po to wymyśla się kolejny podatek dla turystów, aby pó?niej - uzyskane w ten sposób pieniądze wyrzucić w błoto w akcji promocyjnej realizowanej przez innego "urzędnika"?
To się nazywa "komuchostwo".
|
|
28 sierpień 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
|
Kraków na drugim miejscu w rankingu miast z największymi dochodami
maj 19, 2005
Gazeta Wyborcza
|
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Precyzja strzału
luty 24, 2005
|
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
|
Nostra Aetate
październik 6, 2006
E. Michael Jones
|
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
|
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
|
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
|
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
|
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
|
więcej -> |
|