ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

SZEF MFW OSTRZEGA PRZED MOŻLIWOŚCIˇ
„BURZLIWYCH NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH”;

W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

Szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego wezwał rządy wszystkich krajów do przedsięwzięcia szybkich kroków celem walki z kryzysem ekonomicznym, gdyż zaniechanie może doprowadzić do ryzyka długotrwałego wychodzenia z kryzysu oraz wyzwolić “burzliwe wydarzenia na ulicach”.
Socjalistyczny żydowski polityk Dominique Strauss-Kahn w swoim przemówieniu (12.15.08) w Madrycie szczególnie wskazał na kraje o wspólnej walucie Euro, jako niedostatecznie reagujące na kryzys. Według Straussa-Kahna, odbicie się światowej gospodarki może nastąpić dopiero przy końcu przyszłego roku lub na początku roku 2010 chyba, że przedsięwzięte zostaną “błyskawiczne kroki”. Wezwał on rządy głównych potęg gospodarczych świata do przeznaczenia 2% swojego Produktu Krajowego Brutto (GDP) do walki z niebezpieczeństwami globalnej recesji. Oskarżył on rządy tych krajów - szczególnie Niemcy - bąd? o brak woli, bąd? o niechęć do użycia większych funduszy publicznych celem rozruszania ekonomii. Zagroził też, że niewystarczające działanie może doprowadzić do rozruchów ulicznych. “Jeśli nie będziemy w stanie tego zrobić, społeczne rozruchy mogą pojawić się w wielu krajach, w tym w tych o zaawansowanej gospodarce” - powiedział Dominique Strauss-Kahn.
Na bardzo konkretne rozruchy uliczne przygotowuje się w USA armia amerykańska. Niedawny raport wojskowego instytutu strategicznego U.S. Army War College’s Strategic Institute ostrzega, iż Stany Zjednoczone mogą ogarnąć masowe niepokoje społeczne, w momencie zaistnienia serii kryzysów, czyli jak to zostało określone: - “strategicznego szoku”. Raport pod tytułem “Znajomość nieznanego: Niekonwencjonalny szok strategiczny w rozwoju strategii obronnej” sugeruje użycie sił militarnych na wypadek niepokojów społecznych. „Powszechne niepokoje społeczne na terenie Stanów Zjednoczonych zmusiłyby służby obronne do przeorientowania głównych założeń celem obrony podstawowego porządku społecznego i bezpieczeństwa ludzi” - stwierdza raport utworzony pod przewodnictwem emerytowanego pułkownika Nathan Freir. Płk Frier jest jedną z najważniejszych osób centrum międzynarodowego programu bezpieczeństwa International Security Program przy centrum strategicznym Center for Strategic and International Studies - CSIS, wpływowej instytucji określanej mianem think-tank, zarządzanej przez takich ludzi jak - Henry Kissinger, Zbigniew Brzeziński, William Cohen (większość stanowią Żydzi, - przyp. D.K.) czy Brent Scowcroft.
Raport mówi, że obok takich wydarzeń jak użycie broni masowego rażenia na terenie Stanów Zjednoczonych czy masowe zagrożenia zdrowia, również i “ekonomiczna zapaść, utrata funcjonowania politycznego i prawnego porządku, opór społeczny lub powstanie - wszystko to prowadzi do destrukcyjnego szoku”.
“Amerykański rząd i system obrony, uśpiony długotrwałym porządkiem krajowym, byłby zmuszony do szybkiego pozbycia się niektórych lub najbardziej widocznych przyrzeczeń w zakresie bezpieczeństwa [czytaj: pogwałcenia Konstytucji], celem szybkiej reakcji na rozwijającą się wewnątrz krajową niestabilność”.
W takich przypadkach “Departament Obrony byłby zmuszony przez sytuację do szerokiego wykorzystania swoich możliwości celem stłumienia i odwrócenia zagrożeń i przywrócenia spokoju. W szczególnie krytycznych sytuacjach, może to oznaczać użycie siły militarnej przeciwko wrogim grupom wewnątrz Stanów Zjednoczonych”.
W zeszłym miesiącu dziennik The Washington Post opublikował informację o rozmieszczeniu na terenie USA 20 tysięcy umundurowanych i uzbrojonych żołnierzy, których zadaniem ma być “reakcja na wypadek nuklearnego ataku terrorystycznego lub innej katastrofy wewnątrzkrajowej”.
W artykule z dnia 8 września br. pismo „Army Times” wspomniało o rozmieszczeniu pierwszej grupy żołnierzy, którzy od 1 pa?dziernika stacjonują na terenie baz wojskowych Fort Stewart i Peterson Air Force Base w Colorado Sprigs, a których zadaniem pierwszoplanowym jest “reakcja na niepokój społeczeny i kontrolę tłumów”.
Raport płk Freira podkreśla możliwość skorzystania ze scenariusza wprowadzającego stan wojenny na terenie USA na wypadek szczególnych wydarzeń np. użycia przez terrorystów broni masowego rażenia, lecz również: “Oznacza to, że [...] ogólnokrajowe wydarzenie z licznymi ofiarami gdzieś w świecie zachodnim - a mogą to być i Stany Zjednoczone - które powodują kwestionowanie przez nasze społeczeństwo naszej Konstytucji doprowadzi do zmilitaryzowania naszego kraju celem uniknięcia dalszych masowych wydarzeń z masowymi ofiarami”.
Za słowami tego raportu kryje się wprost możliwość użycia siły przeciwko społeczeństwu [może to oznaczać użycie siły militarnej przeciwko wrogim grupom wewnątrz Stanów Zjednoczonych] i wprowadzenia stanu wojennego (zmilitaryzowania naszego kraju).
Ostrzeżenie to idzie w parze z notą wydaną kilka dni temu przez głównego stratega banku Citibank, Toma Fitzpatrick, który mówi, że “Świat nie powróci do normalnego funkcjonowania po tej skali wydarzeń [kryzysu ekonomicznego]. Kiedy wszystko się już uspokoi [...] pieniądze wtłoczone w system wyjdą w postaci szoku inflacji”. Nota przewiduje “depresje, społeczne niepokoje a nawet wojny”, jako skutek ekonomicznej zapaści, która może się pojawić. W grę wchodzi pojawienie się hiperinflacji, być może na kształt weimarskich Niemiec (tzw. Republika Weimarska – 1919-33 rządzona przez Żydów, - przyp. D.K.), kiedy to drukowanie pustego pieniądza doprowadziło do sytuacji gdzie 1 marka w ciągu kilku miesięcy straciła wartość kilkaset milionów razy.
Według podpisanej 17 pa?dziernika 2006 roku przez prezydenta Busha, specjalnej ustawy John Warner Defense Authorization Act, “Prezydent może zarządzić rozmieszczenie sił zbrojnych celem przywrócenia porządku publicznego w każdym stanie Stanów Zjednoczonych. Prezydent ocenia przeszkody w wykonaniu prawa lub pozbawienia ludzi praw, przywilejów i immunitetów lub zabezpieczeń określonych w Konstytucji.”

Na podstawie: The Guardian | Infowars - za bibula.com
zamieścił Dariusz Kosiur

Od 01.03.2008 rząd USA zawiesił publikacje wska?ników ekonomicznych podając, że powodem tej decyzji są ograniczenia budżetowe – coraz mniej ludzi wierzy w taki powód, mimo medialnej judeomasońskiej tresury.

A co knuje wataha antypolskich zbirów rządzących naszym krajem? Jedno jest całkowicie pewne: rządzące w RP szumowiny nie są w stanie zapanować nad kryzysem, zresztą nie mają takiego zamiaru. Dewastacja wszystkich dziedzin funkcjonowania państwa idzie pełną parą, w tym likwidacja armii przy akompaniamencie bandy złoczyńców nawołujących do likwidacji złotego na rzecz € (euro), co jest ekonomicznym i politycznym absurdem.
Powstaje jednak pytanie, jak w takim razie i w jaki sposób szumowiny te chcą utrzymać się przy władzy? Ten kryzys jest szansą dla polityki narodowej i dla polityków narodowych. Niewykorzystanie tej szansy zemści się tragicznie na wszystkich Polakach i na naszej Ojczy?nie.

Dariusz Kosiur
8 styczeń 2009

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

2030
lipiec 20, 2008
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Gówno!
listopad 10, 2005
Artur Łoboda
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media