ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
więcej ->

 
 

Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu


Pamiętam kiedy przed wielu laty, opublikowałem w języku angielskim książkę „Poland, A Historical Atlas.” Wówczas napisał do mnie bardzo znany amerykański dziennikarz telewizyjny i reporter Ted Koppel, który zwrócił uwagę na moje opisy prześladowań, jakie ucierpieli Polacy, w czasie wojny pod niemiecką okupacją, z powodu niesienia pomocy Żydom. Sprawę tę opisałem bardziej szczegółowo w mojej książce „Jews in Poland, a Documentary History” („Żydzi w Polsce”).
Mam do dziś serdeczny list, który wówczas napisał do mnie Ted, wyjątlowo prawdomówmy i sprawiedliwy Żyd, którego raporty telewizyjne ”Night Line” były spychane na bardzo pó?ne godziny, przez media w USA, zdominowane przez radykalnych Żydów, związanych z kompleksem zbrojeniowym, działającym jako jedna z głównych sił motorycznych gospodarki USA.
W czasie, kiedy rząd Izraela uzbrojony w broń nuklearną, podjudza do wojny przeciwko Iranowi i już zamianował naczelnego dowódcę frontu przeciwko Iranowi, rząd Bush odgrażał się, że użyje broni nuklearnych przeciwko Iranowi, których to broni, przez następne lata Iran poprostu nie jest w stanie mieć. Natomiast grożenie użyciem broni nuklearnej, przez USA i Izrael, dwie potęgi nuklearne, przeciwko Iranowi, państwu nie uzbrojonemu w taką broń, gwałci prawo międztnarodowe i traktat o nie rozpowszechnianiu broni nuklearnej.
Duży skok w cenach płynnego paliwa był niedawno skutkiem zagrożenia wojną w Zatoce Perskiej, z której codzień idzie na świat 25% paliwa dostarczanego na rynek całego globu. Ogłaszanie planów wojennych przeciwko Iranowi było tego powodem. Ceny paliwa spadły dopiero kiedy USA zaczęło publicznie brać pod uwagę pokojowe i bezpośrednie rokowania z Iranem.
Ted Koppel pojechał do Iranu i ośmieszył propagandę mówiącą, że Iran zasługuje na wytoczenie przciwko niemu ataków „zapobiegawczych” przez oś USA-Izrael, niby jako śmiertelne zagrożenie przeciwko istnieniu państawa izraelskiego, a w rzeczywistości w celu rabunku pól ropy naftowej i gazu ziemnego, oraz zmuszenia rządu w Teheranie do uznania wyższości Żydów nad nie Żydami wogóle, a zwłaszcza w sprawie mitologii Holokaustu, używanej przez żydowski ruch roszczeniowy, który od Polski samej żąda 65 miliardów dolarów.
W czasie pobytu w Iranie Ted Koppel nakręcił film pod ironicznym tytułem: „Iran, Najniebezpieczniejsze Państwo Na Świecie,” który to film był pokazany w teliwizji w niedzielę 19go listopada, 2006, o godzinie 9tej, na Discovery Channel. Film nakręcony na terenie Iranu pokazuje obraz, który jest przeciwieństem słów ożytych w tytule - słów nadal używanych na serio przez oś USA-Izrael.
Fakt że Koppel nie zgadza się z anty-irańską propagandą tak USA jak i Izraela jest oczywisty w czasie dwugodzinnego filmu, który według recenzji Dorothy Rabinowitz, opublikowanej w „The Wall Street Journal” z 17go listopada, 2006, powinien nosić tytuł: „Jak Dwa Wielkie Państwa Doszły Do Wzajemnego Demonizowania się, Głównie Dzięki CIA.”
Jedynym gorącym zwolennikiem „wymazania Izraela z mapy Bliskiego Wschodu,” i człowiekiem popierającym słowa prezydenta Iranu, Mahmoud’a Ahmadinejad’a, ktorego udało się znale?ć Ted’owi Koppel’owi w Iranie, był bardzo biedny murarz, który dzięki obecnemu prezydentowi dostał pieniądze z opieki społecznej na operację i leczenie jego ciężko chorej żony.
Wszędzie gdzie Koppel filmował w Iranie, spotykał on ludzi którzy chcieli pomocy w ich wymarzonym wyje?dzie z Iranu do Ameryki „płynącej mlekiem i miodem.” Nawet ci, którzy w tłumie wrzeszczą „śmierć Ameryce,” czynią to bez entuzjazmu. Małe dzieci idące do szkoły po raz pierwszy, też bezmyślnie śpiewają „śmierć Ameryce.” Podobnie trudno jest wykrzesać entuzsjazm przeciwko Ameryce w meczetach, gdzie agitują komisarze propagandowi, wspomianjący liczne grzechy USA przeciwko Iranowi.
Do grzechów tych należy obalenie demoktarycznie wybranego prezydenta Iranu, doktora Mosadeh’a w latach 1950tych przez CIA, z powodu upaństwowienia przez jego rząd pól ropy naftowej i gazu ziemnego w Iranie. Zmiana reżymu była dokonana za pomocą osadzenia przy władzy szacha i jego aparatu terroru, w postaci tajnej policji trenowanej i kontrolowanej przez izraelski Mossad. Obecnie Irańczycy obawiają się ataku osi USA-Izrael znowu w celu „zmiany reżymu” w Teheranie i rabunku irańskich zasobów paliwa.
Dorothy Rabinowitz powtarza fałszywą izraelską propagandę, że teraz Iran grozi światu „nuklearnym Aramgeddonem.” Ted Koppel ośmiesza i kompromituje to propagandowe niebezpieczeństwo swoim filmem, w którym, przy okazji, stwierdza on, że Amerykanie ignorują wielkie starożytne kultury Bliskiego Wschodu. Mimo krytyki propagandy i polityki osi USA-Izrael, Koppel pokazje w Iranie, na przrykład w kolejce podziemnej, wagon zarezerwowany tylko dla męszczyzn. W Iranie kobiety podróżują koleją tylko w pierwszym i w ostatnim wagonie pociągu.
Tak więc Islamski fundamentalizm i kult męczennictwa wzmocnił się podczas władzy szacha, a obecnie Iran jest zagrożony przez megalomanię i monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie, oraz w ramach „wojny permanentnej o demokrację” przez neokonserwatywny rząd Bush’a. Film „Iran, Najniebezpieczniejsze Państwo Na Świecie” jest jednym więcej dowodem uczciwości i odwagi Ted’a Koppel’a i jego troski prawdę w mediach. Jest ironią losu, że obecnie jest więcej wolności słowa w mediach w Izraelu, niż jest w USA.

www.pogonowski.com
21 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Milena Rindal, fragmenty książki 'Ameryka - mit czy kit'
kwiecień 6, 2007
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
Bush: położymy kres tyranii na całym świecie
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"

czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
(...)
lipiec 4, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media