|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
więcej -> |
|
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
|
|
Recenzja po amerykańsku - Akcja dzieje się w hotelu pięciogwiazdkowym amerykańskiej sieci Marriott.
Premierę filmu poprzedził występ Prezydenta, który powiedział, że nie będzie pogody dla bogaczy w Polsce.
To już drugi długometrażowy film fabularny tego samego reżysera, ten pierwszy amerykański odpadł w przeglądzie do kwalifikacji. Tym razem miało być inaczej po amerykańskich doświadczeniach i niepochlebnych recenzjach.
Film kręcili najlepsi i najwierniejsi technicy ze stadniny Ziobry. Fabuła od Jarka z pamiętnika o zapiskach kłusownika. W rolach głównych kryminału tępi klawisze jak zawsze, ale puenta, jaka. Gdziesik przepadła chyba, że będą następne odcinki.
Jeden z aktorów pseudonim - Rysiek z Gdańska - przebywa w Kazachstanie na wakacjach, to następna część może być kryminalno-szpiegowska, bo to już dochodzą zagrożenia z zewnątrz.
Kto jemu zafundował wakacje, czy ktoś od Prezydenta Putina i to jest następna zagadka?
Reżyser w premierze filmu tym razem nie uczestniczył świętując zapewne sukces z tym, co napisał fabułę do filmu. W tym duecie w filmach krótkometrażowych wychodzili bardziej zwycięsko. W jednej krótkometrażówce i to nie ich produkcji tylko ich reżyserii dali dup . . ., wtedy jak ten wieśniak przyłożył premierowi z gumofilca w wizerunek w pokoju służbowym aktorki o pseudonimie Beger.
Wśród aktorów biznesmen, seksowna kobieta, ubezpieczyciel i klawisze, ale klawisze cienko zagrali, amatorzy i dlatego pewnie zawalili cały film. Krajobrazy w filmie przepiękne i zahaczające aż o Pałac Prezydencki. Film obfitował w wiele nowoczesnych pirotechnicznych (laser) i domyślno naprowadzających wątków zrobionych nowoczesną techniką. Kilka razy urwała się taśma, ale szybko naprawiono. Wiele skomplikowanych scen trzeba było dogrywać na komputerze techniką -interaktyw.
Ogólnie tasiemiec, jak jakaś saga rodu porażonych władzą, bo aż trzy godziny. Wiele wątków skłaniało do rozmyślań, np. jak jeden z tych ważniejszych klawiszy zapomniał krawata, ale wszedł na scenę i było już za pó?no na zakładanie.
Najlepsze to były te pozakładane -pluskwy-, o których klawisze udawali, że nie wiedzą. W hotelu na prędze przed projekcją zamontowano kamerę gdzieś przy barze, ale bufetowej ani razu nie pokazali a akcja działa się w Warszawie.
Zysku z filmu nie będzie, ale kasiorę ktoś wziął i nie wiadomo ile hotel zapłacił za reklamę. Aktorzy to statyści i to bez stażu, a nie lepiej było wziąć na początku do zespołu profesjonalistów.
Za trzy miesiące film odłożą na półkę i przejdzie do współczesnej historii kiczowatych filmów. Wstrzymają też zapewne ten nowo kręcony o -seks aferze-, bo ten sam reżyser i tego samego fabuła, ile razy można oglądać to samo.
P.S. od recenzenta
I po co było wymyślać haniebną dla rządu i rządzących we własnym gnie?dzie intrygę, kreującą nieudolnie korupcję w resorcie rolnictwa. Efekt taki, że domysły i poszlaki w przecieku to nieporażający dowód, który trzeba mieć żeby oskarżać. Osoby, które to nawet ujawniły to raczej nie zasługują na ciemne lochy i łamanie kołem (dzięki bogu jesteśmy, w UE i to w XXI wieku) bo cała ukartowana intryga była podła i świadczy tylko chorej psychice tych ludzi, co ją wymyślili. Nie piętnujmy tych, co wydali na światło dzienne metody rządu kilku pyszałków z PIS-u w walce z korupcją. Bowiem taki los mógł spotkać każdego z was niewygodnego sprawiedliwej i nieomylnej władzy kilku chorych ludzi na władze za wszelką cenę.
Jak wytłumaczyć teraz to, że tak wielcy przestępcy chodzą po wolności, czy to przedwcześnie ogłoszono amnestie?
|
|
2 wrzesień 2007
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
|
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
|
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
|
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
|
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
|
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
|
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
Nowy Rząd tak samo chory jak stary, tak samo antyspołeczny
luty 21, 2008
PAP
|
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
|
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
|
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako pozór i szansa
styczeń 15, 2007
Gracjan Cimek
|
Co by tu jeszcze ukraść?
październik 24, 2007
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
więcej -> |
|