ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Kunszt prowokacji i dezinformacji...

jest rzeczą oczywistą, im bliżej do wojny, tym głośniej biją w prasie takiej czy owakiej tamtamy demagogów, twórców w teorii spiskowych i innych \\\\\\\\\\\\\\\"niedowarzonych\\\\\\\\\\\\\\\", uważających polskiego czytelnika za podobnego debila, który będzie łykał i podniecał się, każdą wiadomością i podejrzeniem serwowanymi na bieżąco przez lokalnych pismaków.Chociaż, każdy obywatel, zna smak papki podawanej przez czołowe polskie media, urabiającej opinie publiczna w sprawie wojny w Iraku, dzisiaj wszystkie demokratyczne media, stosują te same prymitywne metody. Wiadomo, lotniskowce amerykańskie w zatoce perskiej, USA pręży muskuły, a w prasie polskiej pojawiają się tytuły: Niezbite dowody na dostawy broni z Austrii do Iranu, które zabijają naszych, znaleziono niezbite dowody.....o wartościach tych czy innych \\\\\\\\\\\\\\\"dowodów\\\\\\\\\\\\\\\" świat z reguły dowiaduje się, gdy bez zgody ONZ, zajmuje się suwerenny kraj morduje setki tysięcy ludności cywilnej.Oczywiście, ta historia z bronią austriacką, to kłamstwo, jak podaje dyrektor Steyra, licencja na tego typu uzbrojenie upłynęła już parę lat temu i na rynku znajduje się tysiące sztuk, z fabryk zbrojeniowych podrabiających oryginały, tak samo wygląda z kałasznikowem, w rekach rebeliantów coraz więcej, gdy w Rosji zakończono jego produkcje w latach ZSRR. NIKT nie zgłosił się w fabryce aby dokonać porównania numerów seryjnych \\\\\\\\\\\\\\\"austriackiej\\\\\\\\\\\\\\\" broni. Od pogłosek głoszonych w prasie odcinają się sami politycy amerykańscy, a wiec o co chodzi, kto rozpuszcza te plotki i po co? Wydawać się może, a raczej jest pewne, ze producentami tych prowokacji, są same media.Jak rozpoznać taką prowokację, fałszywkę? Proste, gdy nie ma w prasie stanowiska konkretnego rządu, osoby nazwanej z imienia i nazwiska, która udziela informacji, nie ma stanowiska strony przeciwnej, a wiec KONKRETÓW, które można natychmiast sprawdzić w necie - są 100% podstawy twierdzić, ze dane są wymysłem autora felietonu, czy artykułu, w myśl zasady: Nasz informator donosi, gazeta ujawnia, niezbite dowody....gdy czytelniku czytasz takie stwierdzenia, powinny bić wszystkie dzwony alarmowe propagandy, matactwa i dezinformacji!!!.A wiec nie daj się nabrać, na historyjki o \\\\\\\\\\\\\\\"super\\\\\\\\\\\\\\\" dowodach, za nimi stoją zyski koncernów zbrojeniowych i setki tysięcy potencjalnych trupów niewinnych ludzi, za śmierć których redaktorzy mediów, oczywiście nie ponoszą nigdy odpowiedzialności, bo są WOLNE, ale w szerzeniu nienawiści i opluwania innych narodów, ich religii, ich mentalności. IV władza gazety, telewizje, sa wolne, niekontrolowane, niewybieralne, a wiec przez to nie zawsze służą celom demokracji, chociaż często się na nią powołują, sieja anarchie i zgubę. No ale jest net i dzięki za to Bogu.

16 luty 2007

wasylzly 

  

Archiwum

Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
Wielkoduszny Mahmoud
kwiecień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
Bzdety : "zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media