ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje

W sobotę, 15 marca, nad ranem, po ciężkiej chorobie odszedł do Pana dr Andrzej Leszek Szcześniak, znany historyk, autor wielu książek odkłamujących dzieje najnowsze, niestrudzony obrońca dobrego imienia Polski i Polaków.

Pasja życia sp. dr. Andrzeja Leszka Szcześniaka była historia, zwłaszcza wojskowa - zamiłowanie do militariów odziedziczył po przodkach, uczestnikach powstań narodowych. Rozmiłowany w polskości, polskich barwach i znakach ukazywał wielkość dziejów naszej Ojczyzny na szerokim tle cywilizacyjnym, wydobywał z zapomnienia dokonania wielkich Polaków.
Z powołania i wykształcenia był historykiem, ale także pedagogiem i psychologiem. Przez wiele lat pracował w szkolnictwie, uwielbiany przez uczniów za barwne przedstawianie historii i "bezstresowe" metody nauczania. Był autorem doskonałych, cieszących się uznaniem nauczycieli podręczników do historii i poradników metodycznych. Miedzy innymi jako pierwszy w 1984 r. poruszył temat zbrodni katynskiej, nie wskazując na Niemców jako sprawców mordu - wbrew obowiązującej wówczas wersji.
W ostatnich latach dr Szcześniak demaskował niekorzystne zmiany w programach szkolnych w ramach tzw. reformy edukacji, zwłaszcza uleganie poprawności politycznej i interesom shoah biznesu, by wyrobić w młodzieży poczucie, ze Polacy odpowiedzialni są za holocaust. Za odwagę i ujawnianie niewygodnych faktów został w 1999 r. brutalnie zaatakowany przez "Gazetę Wyborcza" i środowisko Unii Wolności pod dyżurnym zarzutem antysemityzmu.
Dr Andrzej L. Szcześniak współpracował od pierwszego tomu - jako członek Komitetu Naukowego i autor haseł - z Encyklopedia Białych Plam wydawnictwa Polwen. W najnowszym, dziewiątym woluminie znalazły się tak ważne i obszerne hasła jego autorstwa, jak katynska zbrodnia, Judeo-Polonia czy judenraty. W Polwenie opublikował także następujące książki: "Holocaust", "Deportacje XX wieku", "Judeo-Polonia I", "Judeo-Polonia II", "Paneuropa", "Bitwa Warszawska", "Plan zagłady Słowian. Generalplan Ost" oraz podręczniki do nauki historii w zakresie gimnazjum i poradniki metodyczne dla nauczycieli. Z inspiracji dr Szczesniaka i z jego przedmowa powstała książka autorstwa sędzi Marii Trzcinskiej o niemieckim obozie koncentracyjnym KL Warschau. Do ostatnich chwil życia zabiegał o godne upamiętnienie 200 tys. ofiar niemieckiego ludobójstwa przez budowę pomnika w stolicy.
Miał szerokie plany pisarskie, zamierzał m.in. zająć się tematem Lebensbornow - niemieckich instytucji przymusowej germanizacji. Boleśnie przeżywał zorganizowane przez światowe ośrodki ataki na Polskę, zwłaszcza tzw. sprawę Jedwabnego i haniebna postawę IPN.
Dr Szczesniak współpracował z Radiem Maryja jako autor cotygodniowego felietonu "Spróbuj pomyśleć" oraz komentator "Aktualności dnia". Wielkim zainteresowaniem słuchaczy cieszyły się zwłaszcza wieczorne Rozmowy niedokończone z jego udziałem. Publikował również na lamach "Naszego Dziennika".
W pamięci osób, które miały zaszczyt znać i współpracować z dr. Andrzejem Leszkiem Szczesniakiem, pozostanie w pamięci jako dobry, skromny i uczynny człowiek. Polecajmy Go dobremu Bogu w modlitwie.


17 marzec 2003

MR 

  

Archiwum

Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa - OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
Zobacz, jakie nieruchmości w drodze przestępstw przejął Kaczyński
listopad 15, 2006
Zbigniew Nowak
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media