ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Zaginiona nie(!)poszukiwana ?


Przez ostatnich kilkanaście dni studiowałem materiały dotyczące zaginięcia Izabeli Procko. W momencie zaginięcia (21 lipca 2005 r.) Izabela miała 22 lat. Rysopis: wzrost 165 cm, oczy niebieskie, znaków szczególnych brak. Była w trzecim miesiącu ciąży.
Iza miała wielu przyjaciół, z którymi regularnie korespondowała najtańszą formą korespondencji smsem. Często też dzwoniła. Jej telefon milczy. Może ktoś wie dlaczego?

Często mimowolnie, stajemy się świadkami dramatycznych apeli głoszonych przez osoby poszukujące swoich najbliższych, najczęściej emitowanych przez telewizję w programie „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie”
Jeden z takich komunikatów miał miejsce w TV Polonia 6 grudnia 2005r. Pojawił się tam dramatyczny apel o pomoc w odnalezieniu Izabeli Procko. Poszukująca matka - Maria Procko była zrozpaczona.

Od tego momentu upłynęło sporo czasu. Dla pani Marii ten czas ma inne znaczenie, posiada inną wartość. - Jest to, jak sama mówi - czas spędzany na oczekiwaniu w... piekle. Pani Maria przeżywa okropne chwile, każda z nich staje się wiecznością.
- Ten dzień jest szczególny, nie wiem co mam jej kupić na urodziny - jutro (9 kwietnia) ma 23 lata.... Dalszą rozmowę uniemożliwia płacz.

Jeszcze gorszym dniem miał się okazać piątek 14 kwietnia. Wtedy zadzwonił telefon w słuchawce usłyszała, że w Starogardzie Gdańskim (moim mieście –red.) znaleziono zwłoki dwudziestokilkuletniej dziewczyny, która odpowiada rysopisowi. - Proszę przyjechać na komendę policji w Działdowie, trzeba dokonać okazania...
Tego co przeżywała przez te dwie godziny nie jest w stanie opisać...- Chciałabym aby ten horror wreszcie się skończył - jednocześnie modliłam się do Boga aby to nie była Iza...
To nie była Iza. Wszystko zaczyna się odnowa oczekiwanie nadzieja i... ten strach. - Na d?więk każdego telefonu czuję serce w gardle, ile muszę jeszcze wytrzymać?

(...)



O pomoc w odszukaniu jej córki zwracała się chyba wszędzie? Już nie wie do kogo jeszcze się może zwrócić. Córki nadal nie ma. Przeraża ją bierność francuskiej policji, która kwituje nagłe zniknięcie Izabeli jednym zdaniem – jest dorosła i ma prawo radykalnie zerwać kontakty z rodziną
Taką ewentualność pani Maria odrzuca, albowiem obie miały bardzo dobry kontakt, ich relacje były wręcz przyjacielskie. 21 lipca 2005 – dwa dni przed zniknięciem- Iza potwierdza swój powrót do Polski. Jednak do kraju 23 lipca 2005 r. wraca tylko jej chłopak Krzysztof G., z którym była od trzech miesięcy w ciąży.
W tym miejscu apelujemy do wszystkich, którzy cokolwiek mogą wiedzieć na temat nagłego, tajemniczego zniknięcia Izabeli Procko aby się skontaktowali z KPP w Działdowie, Oficer dyżurny -( 0-23 ) 698-02-00 lub najbliższym posterunkiem Policji. Czynny jest również telefon 0 696 261 697- redaktor Platformy Kociewie.Pl
(...)

Komenda Główna Policji
ul. Puławska 148 / 150,
02-514 Warszawa
telefon: +48 0 22 601-30-07
telefaks: +48 0 22 601-26-71
Rzecznik Prasowy
Komendanta Głównego Policji
podinsp. Zbigniew Matwiej

rzecznikkgp@policja.gov.pl
Szanowny Panie,

W związku z prowadzonymi przez mnie czynnościami, stricte dziennikarskimi, w sprawie zaginionej w dniu 21 lipca 2005 r. w Paryżu, Polki - Izabeli Procko, zwracam się do Szanownego Pana o udzielenie informacji, na zasadzie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198), w zakresie :
1. Dlaczego w bazie osób poszukiwanych, na oficjalnej stronie KGP, Izabela Procko nie figuruje jako osoba zaginiona
2. Czy Komenda Główna Policji zleciła prowadzenie czynności poszukiwawczych zaginionej Izabeli Procko, komu je zleciła
3. Czy prowadzony jest nadzór zgodnie z instrukcją Komendanta Głównego Policji do zarządzenia Nr 352 z dnia 16 lipca 2003r.nad czynnościami, które prowadzą właściwe Komendy Policji, w tym przypadku KPP w Lidzbarku Welskim?

W sytuacji, kiedy osobisty dramat przeżywa najbliższa osoba zaginionej - jej matka - każda informacja zmierzająca do rozwiązania tajemniczego zniknięcia staje się bezcenna. Matka zaginionej, Maria Procko zwracała się wszystkich instytucji i urzędów z prośbą o pomoc. Z posiadanych dokumentów i informacji pani Marii Procko wynika, że o pomoc sprawie zaginięcia zostały powiadomione przez bezinteresowne i bardzo profesjonalne zaangażowanie Fundacji ITAKA:
• Prokurator Generalny RP,
• Ministerstwo Spraw Zagranicznych,
• Konsulat Generalny RP w Paryżu,
• Policja francuska

Na prośbę matki zaginionej, Pani Marii Procko, mam nadać sprawie możliwie najszerszego rozgłosu, mam wykorzystać - do tego celu - wszelkie możliwe media i kontakty tak w Polsce jak również we Francji.

Aby sprawdzić jakie faktycznie prowadzone są czynności w sprawie poszukiwań zaginionej Izabeli Procko wszedłem na oficjalną stronę KGP http://www.policja.pl/index.php?dzial=44 i tu doznałem niemiłego zaskoczenia. Pod linkiem osoby zaginione znajduje się zaledwie sześć zdjęć osób uznanych za zaginione? Skąd zdziwienie? A stąd, iż na obecną chwilę w bazie danych Fundacji ITAKA spełniające kryterium osób, które uznaje się za zaginione (na dzień 14 kwietnia 2006r.) znajdują się dane:
- kobiety 236
- mężczy?ni 526
Znajdują się też niepełnoletni (brak dokładnej liczby) oraz osoby o nieustalonej tożsamości.

Na dole strony pod zdjęciami i danymi osób zaginionych widnieje informacja Zdjęcia i informacje o zaginionych uzyskaliśmy z Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych www.zaginieni.pl

Zatem, oprócz zwyczajnego zaskoczenia, musi pojawić się zdziwienie tym faktem, że na oficjalnej stronie Komendy Głównej Policji – wizytówki polskiego organy ścigania, dane są delikatnie powiedziawszy bardzo skromne. Jeśli podobnie wyglądają inne wyniki to nie dziwi stanowisko Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Prawnej, która twierdzi wręcz, iż z naszym bezpieczeństwem „nie jest aż tak ?le” a powołuje się na dane z...oficjalnej strony KGP. Link znajduje się TUTAJ http://www.platformakociewie.pl/show.php?p=formularze/caly_news&id=7293


Uważam, że poruszony temat nie jest taki ot sobie. Mam nadzieję, iż drogą elektroniczną, uzyskamy (redakcja PK i Czytelnicy) rzetelną informację na temat.

Z poważaniem

Marek Olżyński, tel.: 0 696 261 697
www.platformakociewie.pl
Starogard Gdański, dnia 14 kwietnia 2006r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. .Nr 133 poz 883.z pó?n. zm.)

17 kwiecień 2006

zn 

  

Archiwum

Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski

Petycja przeciwko wojnie


marzec 21, 2003
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Germańskie pochodzenie „słowiańskich” języków .
sierpień 22, 2007
Tezlav von Roya
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
Ogolny bilans kosztow, strat i zyskow
Koszty aneksji do UE (7)

kwiecień 1, 2003
Włodzimierz Bojarski
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media