|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
więcej -> |
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
|
|
Nie ma żadnej wątpliwości, że to w Polsce, w tajnym więzieniu w Szymanach CIA przetrzymywała i przesłuchiwała przy użyciu brutalnych metod najgro?niejszych terrorystów Al-Kaidy, w tym architekta ataku na USA we wrześniu 2001 roku Chalida Szejka Mohammeda - twierdzi "New York Times".
"W prowizorycznym więzieniu na północy Polski, organizator masowego morderstwa z Al-Kaidy był przesłuchiwany przez śledczego z Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA)" - tak zaczyna się na czołówce gazety obszerny artykuł o tym, jak śledczemu o nazwisku Deuce Martinez udało się wydobyć zeznania z Mohammeda bez stosowania tortur.
Mohammed został schwytany w marcu 2002 roku w Karaczi w Pakistanie, w kilka dni potem przewieziono go do Kabulu w Afganistanie, a stamtąd, znowu po kilku dniach, do Polski - pisze "New York Times", opierając się na relacjach anonimowych przedstawicieli wywiadu USA.
Innym czołowym terrorystą, który znalazł się jakoby w Polsce, był Abu Zubajda, szef logistyki w Al-Kaidzie. Także aresztowany w Pakistanie w marcu 2002 roku, został najpierw przetransportowany do pierwszego tajnego więzienia CIA w Tajlandii, a "w wiele miesięcy pó?niej" do Polski - utrzymuje "NYT".
Nowojorski dziennik twierdzi, że w Polsce, w pobliżu lotniska w Szymanach, około 160 km od Warszawy "założono najważniejsze z tajnych więzień CIA (czarnych miejsc CIA)" i przesłuchiwano tam podejrzanych przy użyciu brutalnych metod.
"Polskę wybrano, ponieważ nie było tam żadnych miejscowych kulturalnych ani religijnych więzi z Al-Kaidą, co czyniło nieprawdopodobnym infiltrację lub atak ze strony jej sympatyków" - pisze gazeta, powołując się na "pewnego funkcjonariusza CIA".
"Co najważniejsze, funkcjonariusze polskiego wywiadu bardzo pragnęli współpracować" - czytamy w "NYT".
Dziennik przywołuje wypowied? byłego dyrektora tajnych operacji w CIA Jamesa L. Pavitta, który miał określić Polskę mianem 51. stanu USA. "Polska to 51. stan - powiedział były funkcjonariusz CIA, wspominając słowa Jamesa L.Pavitta, wówczas dyrektora tajnych operacji w agencji" - pisze "NYT".
Oskarżenia Polski o to, że na jej terenie znajdowało się tajne więzienie CIA, wysunięto po raz pierwszy w grudniu 2005 roku, gdy ujawnił je artykuł w "Washington Post".
Organizacje obrony praw człowieka, jak Human Rights Watch, pisały o nich w tonie pewności, ale nie przedstawiły niezbitych dowodów. Po ujawnieniu więzienia miało ono zostać zlikwidowane, a przetrzymywani w nim terroryści wywiezieni do amerykańskiej bazy wojskowej Guantanamo na Kubie.
Sprawę badała przez kilka lat m.in. specjalna komisja Unii Europejskiej i także nie znalazła stuprocentowych dowodów na istnienie więzienia CIA w Polsce.
Władze RP - kolejne rządy i prezydenci - zaprzeczają, jakoby więzienie kiedykolwiek istniało.
Tomasz Zalewski
|
|
22 czerwiec 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
|
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
|
Ukraina i Wielka Gra o Nafte
marzec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
|
Niezadowolenie i sprzeciw ws. tarczy na Zachodzie
luty 5, 2008
marduk
|
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
|
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
|
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
|
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
|
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
|
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
|
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
|
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
|
więcej -> |
|