ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
więcej ->

 
 

Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi


To co piszesz zresztą w nerwiający sposób, jest znane już od jakiegoś czasu i potwierdzone nawet przez rosyjskich dwóch naukowców, którzy zakończyli eksperyment sukcesem.
Na początku lat 90 dwaj Rosjanie - panowie Roszczin i Godin - wykonali działającą replikę urządzenia Searla.
A tak na marginesie mądralo, to są dwie wersje tego urządzenia, ale od początku:
Czym jest Generator Efektu Searla?
Jest to wysoko-sprawny silnik czysto magnetyczny, o otwartej strukturze umożliwiającej łatwe przystosowanie go do pełnienia funkcji ?ródła energii mechanicznej lub elektrycznej. Jego działanie klasyfikuje go jako urządzenie "free energy" (wolna/darmowa energia) i "over unity" (efektywność powyżej 100%) - oznacza to że urządzenie to samo podtrzymuje swój ruch i dostarcza użytecznej energii. Dodatkowo mogą pojawiać się efekty "utraty ciężaru"

Według informacji Generator Efektu Searla może być z czystym sumieniem określony jako urządzenie telekinetyczne. Oznacza to że do swojego działania wykorzystuje on efekt telekinetyczny (rozpracowany przez dr inż. Jana Pająka) czyli efekty magnetyczne drugiej generacji - inercję (przyspieszenie lub opó?nienie) pola magnetycznego. Najprościej rzecz ujmując efekt telekinetyczny można nazwać "odwrotnością tarcia" - tak jak tarcie zamienia ruch na ciepło (obiekt poddany tarciu zwalnia i rozgrzewa się) tak efekt telekinetyczny zamienia ciepło na ruch (obiekt poddany efektowi telekinetycznemu przyspiesza i schładza się). W przypadku takiego urządzenia jak Generator Efektu Searla oznacza to że urządzenie to będzie zdolne do samodzielnego podtrzymywania swojego ruchu kosztem energii cieplnej otoczenia - tj. w czasie jego działania wokoło będzie się robiło zimniej (co faktycznie zaobserwowano podczas przeprowadzanych testów !).
W większości ?ródeł opisuje się dwa rodzaje Generatorów Efektu Searla.
Najbardziej rozbudowaną wersją jest tzw. Generator Trójpierścieniowy.
Składa się on z trzech położonych współśrodkowo (koncentrycznie) pierścieni i trzech zestawów rolek.
Natomiast prostszym urządzeniem jest tzw. Generator Jednopierścieniowy nazywany także Gyro-Cell, składa się on tylko z jednego pierścienia i jednego zestawu rolek. Już taki układ jest zdolny do samodzielnego działania.
Energię można uzyskiwać przystawiając do wirujących rolek cewki. Zmienne pole magnetyczne będzie indukowało w nich prąd elektryczny (coś takiego będzie jednak wyhamowywać rolki - może to znale?ć zastosowanie jako sposób kontroli szybkości działania generatora). Odpowiednie zaprojektowanie cewek (ilość zwojów, grubość przewodów, rodzaj rdzenia itp.) umożliwia uzyskanie prądu elektrycznego o pożądanych parametrach. Można także pozyskiwać energię z pola elektrostatycznego otaczającego pracujący generator za pomocą odpowiednich elektrod.
Model Roszczina i Godina miał pierścień o średnicy ok. 75-100cm, stosunek średnicy pierścienia do średnicy rolki równy co najmniej 12 a w stan samo-napędzania wchodził przy prędkości 580 obr/min. W tym momencie rolka miała prędkość obrotową (dookoła własnej osi) zbliżającą się do 7000 obr/min (ok. 80-100 km/h.) Do tego użyli silnika spalinowego.
Problem jednak w tym, że jest to technologia prosta w budowie, a zarazem trudna do kontrolowania przez organy państwowe (jak wiemy kontrola uzyskanej energii jest podstawą budżetu i funkcjonowania każdego państwa)



pole magnetyczne Ziemi MULUC 13 17.10.2006r. 00:14



Ono wcale nie jest za małe by napędzić jakiś generator czy silnik. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni, że nie widzicie skali zjawiska jakim jest nasza planeta i siły przez nią generowane, by utrzymać się w harmonii z całym kosmosem? gdzie wy macie oczy. dla waszego faktu powiem wam, że w 1927 roku pewien wynazca chba z USA wystawił na pokazach lotniczych silnik napędzany polem magnetycznym Ziemi, którego dzisiejsze wersje spokojnie mogą napędzać nawet duże samoloty. Establiszment satanistycznych ukrytych władców tej planety, pazernych pasożytów, nie dopuści tego rodzaju wynalazków do świadomosci publicznej, i prędzej zabije wynalazcę i skryje jego pomysł, by wykorzystywać go do własnych celów. Jest taki dwumiesięcznik NEXUS, w który zamieszczane są tego rodzaju wynalazki i perypetie ich twórców. Ten opisany przezemnie przykład znajduje się w bodajże jednym z jego pierwszych numerów sprzed kilku lat. Ilekroć pojawiała się na jakimś serwerze strona z opisem jak zrobić sobie taki generator w prosty sposób, bo jest on ponoć dosyć prosty do zbudowania, tylekroć została zrzucana z serwra, więc link wydrukowany w Nexusie jest dawno nieaktualny.

9 marzec 2007

kruzoe 

  

Archiwum

Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Zdrowo-rozsądkowe poglądy Amerykanów
marzec 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media