ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nazwisko Horban na mapie świata 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie

W pod koniec 1940 roku, radykalny syjonista Avraham Stern, założyciel terrorystycznej organizacji „LEHI” i przywódca „Irgun Zwei Leumi,” oraz zwierzchnik Itzaka Shamir’a, pó?niejszego premiera Izraela, ofiarował współpracę z Niemcami, oraz pomoc w „ewakuacji” Żydów z Europy do Palestyny, w zamian za pomoc niemiecką w obaleniu brytyjskiego mandatu nad Palestyną. Słowo „LEHI” znaczy „bojownicy o wolność Izraela.”

Przedstawiciel „LEHI” Natali Lubenczyk był wysłany do Bejrutu, gdzie spotkał urzędnika niemieckiego nazwiskiem Werner Otto von Hentig, któremu powiedział, że „LEHI” jest gotowe do dokonywania aktów terroru na wielką skalę przeciwko Brytyjczykom, jak również oferował szpiegostwo i sabotaż na Bliskim Wschodzie i w Europie, gdzie Irgun miał wielu uzbrojonych bojówkarzy.

W zamian za współpracę w założeniu bazy niemieckiej w Palestynie, Stern chciał uzyskać uznanie przez Berlin niepodległego państwa żydowskiego, do którego Niemcy pozwalaliby jechać z Europy nieograniczonej ilości Żydów, oraz zaniechaliby wywożenia Żydów na wyspę Madagaskar. W dniu 11 stycznia, 1941 dyplomata niemiecki a Ankarze, oficer marynarki, Der Marvitz, przekazał ofertę Stern’a, jako gotowość do walki Żydów po stronie Hitlera, w zamian za pomoc w stworzeniu Izraela, jako państwa totalitarnego, formalnie sprzymierzonego z hitlerowskimi Niemcami. Ambasador niemiecki w Turcji przekazał ofertę „LEHI” do Berlina. Hitler ofertę tę zignorował.

Abraham Stern urodził się w Suwałkach w 1907 roku i był zabity w przez służby brytyjskie w Tel Awiwie w 1942 roku. Terrorystyczna organizacja żydowska, nazywana przez Brytyjczyków „Bandą Stern’a” („Stern Gang”), znana była pod nazwą „LEHI” i była założona przez Stern’a w 1940 roku, jako odłam Irgun’u.

Irgun pochodził od żydowskiej organizacji faszystowskiej w Polsce przedwojennej noszącej nazwę „Bejtaru,” z której to faszystowskiej partii wywodzi wpływowa partia żydowska „Likud” w Izraelu. Faszyści żydowscy w Polsce stanowili znacznie liczebniejszą organizację niż n.p. „Falanga” Bolesława Piaseckiego. Ciekawe jest, że symbolem „LEHI” była ręka z dwoma palcami prostymi i trzema złożonymi w kułak, dokładnie tak, jak przy salutowaniu w wojsku polskim.

Rodzice Sterna przywie?li go z Polski do Palestyny w 1925 roku, gdzie skończył Hebrajskie gimnazjum poczym studiował łacinę i grekę, oraz dostał stypendium na krótki pobyt w Florencji i w czasie wojny, w 1940 roku, stworzył z części Irgunu, prohitlerowską grupę terrorystyczną, podczas gdy, reszta Irgunu przyłączyła się do Haganah i stanęła po stronie Brytyjczyków przeciwko Hitlerowi.

„LEHI” zaadoptowała taktykę bojówek PPS’u stosowaną przeciwko władzom carskim. Jako partyzantka „LEHI” zabijała pojedynczych żołnierzy i policjantów brytyjskich jak i żydowskich kolaborantów z Brytyjczykami. W 1947 roku „LEHI” wysyłało pocztą bomby do polityków brytyjskich, jak też niszczyło mosty, szyny kolejowe i rafinerie nafty. „LEHI” było finansowane z darów osób prywatnych, rabunków i przez niektóre żydowskie banki.

W dniu 6 listopada w 1944 roku terroryści z „LEHI” zaczaili się w domu brytyjskiego dyplomaty, przedstawiciela na Bliski Wschód, lorda Moyne i zabili go wraz z jego szoferem, poczym uciekli na rowerach, ale zostali schwytania przez przechodniów, którzy wydali ich policji. Lord Moyne był przeciwnikiem planów dominacji Palestyny przez radykalnych syjonistów i nawet popierał wznowienie planu Hitlera, deportacji Żydów na wyspę Madagaskar.

Według historyka Izraelskiego Benny Morris’a „LEHI” dokonało wielu zbrodni na Arabach zwłaszcza w 1948 roku, żeby wywołać popłoch i ucieczką setek tysięcy Palestyńczyków. „LEHI” razem z Irgunem dokonało masowej zbrodni na Arabach między 9 i 11 kwietnia 1948 roku w miejscowości Deir Jassin, niedaleko Jerozolimy. Masakra około 120 Arabów w Deir Jassin była zbrodniczym aktem terroru.

Był to pogrom Arabów w ich ojczy?nie, w celu wypędzania ich z ich domów w Palestynie, żeby osiedlać na ich miejsce uciekinierów żydowskich, z kilkunastu pogromów w krajach satelickich, w samym Budapeszcie było ich cztery. Wówczas latach 1945-47 NKVD zainscenizowało te pogromy i wypuściło na zachód 711,000 Żydów, z których tylko 232,000 zgodziło się jechać do Palestyny, podczas gdy większość wolała zostać we Francji lub udać się do USA.

Najbardziej znaną zbrodnią „LEHI” było dokonanie mordu w Jerozolimie, 17 września 1948, na komisarzu ONZ, hrabii Folke Bernardotte, który przyjechał w celu załagodzenia zatargu Żydów z Arabami i został zabity przez Jehoszuę Cohen’a. Amnestia z 14 lutego 1949 umożliwiła „LEHI” stworzenie partii politycznej i jej przywódca Jedlin-Mor został zwolniony z więzienia i stał się posłem do Knessetu, mimo tego, że „LEHI” oferowało syjonistyczną bazę dla wojsk Hitlera w Palestynie, w zamian za pomoc w stworzeniu Izraela, jako państwa totalitarnego, formalnie sprzymierzonego z hitlerowskimi Niemcami.

WWW.pogonowski.com
1 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
"Można świętować"
marzec 16, 2006
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Komisja Trójstronna (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media