|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
więcej -> |
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
|
|

Generał (w stanie spoczynku) William Odom 27 pa?dziernika, 2006, odpowiedział pozytywnie na pytanie: „Czy przegrana w Iraku będzie większą klęską dla USA niż była klęska w Wietnamie?” Wpowied? ta była nadawana przez kanały telewizyjne w ramach programu „John McLaughlin’s ‘One On One’” w czasie weekend’u 4-5 listopada, 2006.
Według generała Odom’a, Bush łatwo może stać się sprawcą największej katastrofy strategicznej w historii USA, znacznie wiekszej niż była klęska USA w Wietnamie z powodu bardziej katastrofalnych konsekwencji, spowodownych zupełnie błędną startegią stosowaną w Iraku przez rząd Bush’a. Jednostronne decyzje Bush’a przerwania nuklearnego procesu rozbrojeniowego spowodowało daleko idące zbliżenie Rosji i Chin, od wieków geopolitycznych przeciwników u których bezpieczeństwa szuka Iran zagrożony przez USA i Izrael.
Odom powiedział, że Bush rozpętał wojnę domową w podbitym kraju, która to wojna domowa, staje się coraz bardziej intensywna, w miarę przedłużania okupacji. Generał Odom uważa, że wojska okupacyjne brutalizują ludność i wywołują nienawiść do USA. Przedłużanie okupacji daje więcej czasu rządowi w Teheranie na zorganizowanie szyitow w Iraku, do walki przeciwko sunnitom. Według niego im dłużej będzie trwała okupacja tym bardziej zaciekła będzie wojna domowa po ewakuacji Amerykanów.
Odom uważa, że prestiż USA na świecie wzrośnie z chwilą wycofania wojsk amerykańskich z Iraku i przyznania, że neokonserwatywny rząd Busha popełnił błąd atakując Irak. Z powodu najazdu i pacyfikacji Iraku opinia na świecie o USA jest dziś najgorsza w ciągu całej historii Stanów Zjednoczonych.
Teraz trzeba ustabilizować cały region od Bliskiego Wschodu do Afganistanu z pomocą państw europejskich i azjatyckich i przy pełnym poparciu wszystkich stałych członków Rady Bezpieczenstwa ONZtu. Pamiętajmy, że w Indiach jest druga z rzędu największa na świecie ilość muzułmanów, po Indonezji, która jest na pierwszym miejscu. Świat arabski stanowi tylko część islamu. Konflikt USA z Islamem jest spowodowany konfliktem w Palestynie. Rozładowywanie tego konfliktu wymaga wspólpracy USA z państwami Europy i Azji.
Tymczasem przeciągająca się okupacja Iraku wabi ochotników, w tym ludzi wykształconych, do wstępowania do partyzantki i do stosowania aktów terroru, jako taktyki przeciwników słabszych i zdesperowanych, w ich „świętej wojnie” w obronie islamu. Potwierdzają to sprawozdania z wywiadu CIA. Irak staje się terenem szkoleniowym dla ekstremistów islamskich z wszystkich krajów islamu. Terroryści przychodzą z wielu krajów muzułmańskich do Iraku, żeby w walce przeciwko Amerykanom nabrać doświadczenia.
Według Odom’a, USA w Iraku wygląda coraz bardziej tak, jak wygląda Izrael w Palestynie. Trzeba zrozumieć, że od samego początku, strategiczne uzasadnienie inwazji Iraku, było zupełnie błędne i z tego powodu ma złe skutki dla USA i dla innych. Nic dziwnego, że szerzy się opinia, że napad na Irak okazał się w pierwszym rzędzie pożyteczny dla dobra Izraela i dla przemysłu zbrojeniowego, ale nie dla Ameryki i Ameryków, którzy krwawią w Iraku i z ktorych podatków rząd Bush’a wydaje dziennie, na koszty pacyfikacji Iraku, cztery miliardy dolarów.
Niestety kiedy Amerykanie zejdą z pola bitwy w Iraku, ci którzy zdobędą tam władzę, według Odom’a, napewno będą nienawidzieć Ameryki. Nawet samo ustalenie władzy dyktatorskiej w Iraku, ograniczy poważnie, lub nawet usunie, możliwość ćwiczenia tam terrorystów, jak to ma miejsce w czasie okupacji i pacyfikacji przez USA.
Nieliczni Irakijczycy, którzy spodziewali się poprawy dzięki inwazji USA, obecnie po skandalicznych łapankach i torturach w więzieniach takich jak Abu Gharib, stali się wrogami USA. Rola tortur w Abu Gharib jest kluczowa w formowaniu opinii o USA w świecie muzułmańskim. Również złe wrażenie na Irakijczykach i innych muzułmanach pozostawiają włamywania się i brutalne postępowanie żołnierzy amerykańskich w domach prywatnych, często w nocy.
Wynik polityczny w Iraku po okupacji nie zależy od większości, a raczej od dobrze zorganizowanej i zdecydowanej do walki o władzę mniejszości, tak jak to się stało w Wietnamie. Liczba 600,000 zabitych Irakijczyków w czasie okupacji i pacyfikacji amerykańskiej, według oceny John Hopkins University, opublikowanej w medycznym piśmie Lancet, naturalnie nie jest liczbą bezpośrednich ofiar wojska USA, ale bez inwazji na Irak, ludzie ci nie byliby zabici i z tego powodu, mieszkańcy Iraku chcą końca okupacji i ewakuacji Amerykanów, których sama obecność spowodowała czystki i zaogniła wzajemną nienawiść szyitów, sunitów i Kurdów.
Argument, że ewakuacja Amerykanów umożliwi wzrost wpływów Iranu w Iraku, Odom obala stwierdzeniem, że szyici w obu tych krajach, zawsze byli sobie bliscy i stanowią większość tak w Iranie jak i w Iraku. Faktycznie Teheran zachęcał szyitów w Iraku do brania udziału w głosowaniu, bo w ten sposób jako większość ludności, mają oni szansę zdobycia władzy.
Generał Odom uważa, że nic tak by nie poprawiło strategicznej pozycji USA na Bliskim Wschodzie, jak poprawa stosunków Waszyngtonu z Teheranem, mimo tego, że Iran prędzej czy pó?niej, będzie miał broń nuklearną, którą od lat i to w dużych ilościach posiada Izrael. Odam powiedział, że dla USA nie ma nic strategicznie ważniejszego od poprawy stosunków z Iranem. Sama obecność wojsk okupacyjnych w Iraku destabilizuje cały Bliski Wschód, zwłaszcza kiedy Izrael wyznacza generała lotnictwa na dowódcę frontu przciwko Iranowi.
Im dłużej trwa okupacja Iraku, tym więcej będzie walk szyitów z sunitami. Argument, że przygotowanie wojska i policji w Iraku wymaga przedłużania okupacji nie ma sensu, ponieważ głównym problemem jest brak lojalności Irakijczyków do rządu marionetkowego w Bagdadzie, który funkcjonuje tylko dzięki opiece USA, według generała Odom’a.
Podstawowym problemem jest brak konsolidacji politycznej i ogólna desorientacja jaki porządek rzeczy będzie po okupacji. Tak było też w Wietnamie. Miejscowi żołnierze nie są lojalni, wobec rządu popieranego i utrzymywanego przez obcych, w tym wypadku przez USA.
Generał William Odom w ciągu swojej ponad czterdziestoletniej wybitnej kariery, był przez cztery lata wojskowym asystentem Zbigniewa Brzezińskiego, za rządów prezydenta Carter’a. Pó?niej był on dyrektorem National Security Agency. Jest on autorem książek: „Przypadkowe Imperium Ameryki,” („America’s Inadvertent Empire”), „Fałszowanie Raportów Wywiadu Dla Bezpieczeństwa Ameryki,” („Fixing Intelligence For a More Secure America”), oraz „Upadek Sowieckich Sił Zbrojnych,” („The Collapse of the Soviet Military”).
www.pogonowski.com
|
|
8 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
|
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Czy jest sens mieszać się w nie swoje sprawy i na jakie profity z wojny liczy Polska?
sierpień 12, 2008
Gregory Akko
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
|
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako pozór i szansa
styczeń 15, 2007
Gracjan Cimek
|
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
|
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
|
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
|
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|