|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
więcej -> |
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
|
|

Generał (w stanie spoczynku) William Odom 27 pa?dziernika, 2006, odpowiedział pozytywnie na pytanie: „Czy przegrana w Iraku będzie większą klęską dla USA niż była klęska w Wietnamie?” Wpowied? ta była nadawana przez kanały telewizyjne w ramach programu „John McLaughlin’s ‘One On One’” w czasie weekend’u 4-5 listopada, 2006.
Według generała Odom’a, Bush łatwo może stać się sprawcą największej katastrofy strategicznej w historii USA, znacznie wiekszej niż była klęska USA w Wietnamie z powodu bardziej katastrofalnych konsekwencji, spowodownych zupełnie błędną startegią stosowaną w Iraku przez rząd Bush’a. Jednostronne decyzje Bush’a przerwania nuklearnego procesu rozbrojeniowego spowodowało daleko idące zbliżenie Rosji i Chin, od wieków geopolitycznych przeciwników u których bezpieczeństwa szuka Iran zagrożony przez USA i Izrael.
Odom powiedział, że Bush rozpętał wojnę domową w podbitym kraju, która to wojna domowa, staje się coraz bardziej intensywna, w miarę przedłużania okupacji. Generał Odom uważa, że wojska okupacyjne brutalizują ludność i wywołują nienawiść do USA. Przedłużanie okupacji daje więcej czasu rządowi w Teheranie na zorganizowanie szyitow w Iraku, do walki przeciwko sunnitom. Według niego im dłużej będzie trwała okupacja tym bardziej zaciekła będzie wojna domowa po ewakuacji Amerykanów.
Odom uważa, że prestiż USA na świecie wzrośnie z chwilą wycofania wojsk amerykańskich z Iraku i przyznania, że neokonserwatywny rząd Busha popełnił błąd atakując Irak. Z powodu najazdu i pacyfikacji Iraku opinia na świecie o USA jest dziś najgorsza w ciągu całej historii Stanów Zjednoczonych.
Teraz trzeba ustabilizować cały region od Bliskiego Wschodu do Afganistanu z pomocą państw europejskich i azjatyckich i przy pełnym poparciu wszystkich stałych członków Rady Bezpieczenstwa ONZtu. Pamiętajmy, że w Indiach jest druga z rzędu największa na świecie ilość muzułmanów, po Indonezji, która jest na pierwszym miejscu. Świat arabski stanowi tylko część islamu. Konflikt USA z Islamem jest spowodowany konfliktem w Palestynie. Rozładowywanie tego konfliktu wymaga wspólpracy USA z państwami Europy i Azji.
Tymczasem przeciągająca się okupacja Iraku wabi ochotników, w tym ludzi wykształconych, do wstępowania do partyzantki i do stosowania aktów terroru, jako taktyki przeciwników słabszych i zdesperowanych, w ich „świętej wojnie” w obronie islamu. Potwierdzają to sprawozdania z wywiadu CIA. Irak staje się terenem szkoleniowym dla ekstremistów islamskich z wszystkich krajów islamu. Terroryści przychodzą z wielu krajów muzułmańskich do Iraku, żeby w walce przeciwko Amerykanom nabrać doświadczenia.
Według Odom’a, USA w Iraku wygląda coraz bardziej tak, jak wygląda Izrael w Palestynie. Trzeba zrozumieć, że od samego początku, strategiczne uzasadnienie inwazji Iraku, było zupełnie błędne i z tego powodu ma złe skutki dla USA i dla innych. Nic dziwnego, że szerzy się opinia, że napad na Irak okazał się w pierwszym rzędzie pożyteczny dla dobra Izraela i dla przemysłu zbrojeniowego, ale nie dla Ameryki i Ameryków, którzy krwawią w Iraku i z ktorych podatków rząd Bush’a wydaje dziennie, na koszty pacyfikacji Iraku, cztery miliardy dolarów.
Niestety kiedy Amerykanie zejdą z pola bitwy w Iraku, ci którzy zdobędą tam władzę, według Odom’a, napewno będą nienawidzieć Ameryki. Nawet samo ustalenie władzy dyktatorskiej w Iraku, ograniczy poważnie, lub nawet usunie, możliwość ćwiczenia tam terrorystów, jak to ma miejsce w czasie okupacji i pacyfikacji przez USA.
Nieliczni Irakijczycy, którzy spodziewali się poprawy dzięki inwazji USA, obecnie po skandalicznych łapankach i torturach w więzieniach takich jak Abu Gharib, stali się wrogami USA. Rola tortur w Abu Gharib jest kluczowa w formowaniu opinii o USA w świecie muzułmańskim. Również złe wrażenie na Irakijczykach i innych muzułmanach pozostawiają włamywania się i brutalne postępowanie żołnierzy amerykańskich w domach prywatnych, często w nocy.
Wynik polityczny w Iraku po okupacji nie zależy od większości, a raczej od dobrze zorganizowanej i zdecydowanej do walki o władzę mniejszości, tak jak to się stało w Wietnamie. Liczba 600,000 zabitych Irakijczyków w czasie okupacji i pacyfikacji amerykańskiej, według oceny John Hopkins University, opublikowanej w medycznym piśmie Lancet, naturalnie nie jest liczbą bezpośrednich ofiar wojska USA, ale bez inwazji na Irak, ludzie ci nie byliby zabici i z tego powodu, mieszkańcy Iraku chcą końca okupacji i ewakuacji Amerykanów, których sama obecność spowodowała czystki i zaogniła wzajemną nienawiść szyitów, sunitów i Kurdów.
Argument, że ewakuacja Amerykanów umożliwi wzrost wpływów Iranu w Iraku, Odom obala stwierdzeniem, że szyici w obu tych krajach, zawsze byli sobie bliscy i stanowią większość tak w Iranie jak i w Iraku. Faktycznie Teheran zachęcał szyitów w Iraku do brania udziału w głosowaniu, bo w ten sposób jako większość ludności, mają oni szansę zdobycia władzy.
Generał Odom uważa, że nic tak by nie poprawiło strategicznej pozycji USA na Bliskim Wschodzie, jak poprawa stosunków Waszyngtonu z Teheranem, mimo tego, że Iran prędzej czy pó?niej, będzie miał broń nuklearną, którą od lat i to w dużych ilościach posiada Izrael. Odam powiedział, że dla USA nie ma nic strategicznie ważniejszego od poprawy stosunków z Iranem. Sama obecność wojsk okupacyjnych w Iraku destabilizuje cały Bliski Wschód, zwłaszcza kiedy Izrael wyznacza generała lotnictwa na dowódcę frontu przciwko Iranowi.
Im dłużej trwa okupacja Iraku, tym więcej będzie walk szyitów z sunitami. Argument, że przygotowanie wojska i policji w Iraku wymaga przedłużania okupacji nie ma sensu, ponieważ głównym problemem jest brak lojalności Irakijczyków do rządu marionetkowego w Bagdadzie, który funkcjonuje tylko dzięki opiece USA, według generała Odom’a.
Podstawowym problemem jest brak konsolidacji politycznej i ogólna desorientacja jaki porządek rzeczy będzie po okupacji. Tak było też w Wietnamie. Miejscowi żołnierze nie są lojalni, wobec rządu popieranego i utrzymywanego przez obcych, w tym wypadku przez USA.
Generał William Odom w ciągu swojej ponad czterdziestoletniej wybitnej kariery, był przez cztery lata wojskowym asystentem Zbigniewa Brzezińskiego, za rządów prezydenta Carter’a. Pó?niej był on dyrektorem National Security Agency. Jest on autorem książek: „Przypadkowe Imperium Ameryki,” („America’s Inadvertent Empire”), „Fałszowanie Raportów Wywiadu Dla Bezpieczeństwa Ameryki,” („Fixing Intelligence For a More Secure America”), oraz „Upadek Sowieckich Sił Zbrojnych,” („The Collapse of the Soviet Military”).
www.pogonowski.com
|
|
8 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
|
2006 - rok lepszego zła
styczeń 8, 2007
Olaf Swolkień
|
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
|
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Auschwitz
styczeń 28, 2005
|
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
|
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
|
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
|
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
|
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
Świąteczny prezent od Katolickiej Agencji Informacyjnej
styczeń 3, 2006
prof. Rafał Broda
|
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak
czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
|
więcej -> |
|