ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
więcej ->

 
 

Za zwierzaka można iść do więzienia

Na początku marca zaskoczono nas niecodzienną informacją - pewien zabójca poczuł się urażony nazwaniem go zwierzęciem. Uczyniła to bodaj matka ofiary. Została pozwana do sądu - za zniesławienie. Prawnicy uznali, że nawet największy zbrodniarz pozostaje człowiekiem i nie można go wyzywać od najgorszych. Gwoli formalności - nie wiadomo, co złego jest w nazwaniu kogoś zwierzęciem? Są zwierzęta maści (choć oczywiście nie o kolor idzie) wszelakiej: barany, świnie, osły, byki, bydlaki, jelenie, małpy, misie, lisy, łosie, żmije, ślimaki, sępy, kociaki, krowy, flądry i ropuchy. Każde nawiązanie do tych (i innych) przedstawicieli fauny dotyczy zwykle wąskiej dziedziny życia (inteligencja, pracowitość, moralność, wygląd). Kierowcy obrzucają się zwykle baranami. Nie wiadomo, jak by zareagował użytkownik (dziurawych) szos, gdyby ktoś go nazwał waranem. Brzmi jak 'baran', ale z początkowym 'w' (co można byłoby udowodnić na powtórce nagrania) nawiązuje do innego zwierzaka, i to całkowicie. I co uczyniłby sąd w takim przypadku? Facet został nazwany zwierzęciem, ale jakim konkretnie? Ogólnym? Nie ma takiego zwierzęcia. A są także zwierzęta o nazwach: kangur, kawka, orzeł, okapi, marabut. Kojarzą się z pozytywami albo z... niczym.
Ludzie swym okrucieństwem przewyższają "umiejętności" zwierząt. Często czytamy, że nazwanie kogoś zwierzęciem jest ubliżaniem tym mniej inteligentnym stworzeniom. I kto daje sprawę do sądu? Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami?
Dzisiaj (3 marca 2006 - National Geografic) pokazano film o porwaniu samolotu z zakładnikami, ich mordowanie i akcję antyterrorystów. Amerykański agent nazwał zwierzęciem zabójcę kilku osób. Wyemitowano to w kilkudziesięciu krajach (w niektórych o wyższym poziomie Temidy), a u nas po paru dniach od obrażenia polskiego mordercy. I co? Nic - nikt nie da sprawy do sądu. A program oglądało kilka tysięcy prawników, etyków i innych (z założenia) szlachetnych ludzi.
Dzisiaj również czytamy wielki tytuł (Fakt) - *Największy frajer Europy*. I kto da sprawę do sądu o zniesławienie? A napisano tam o Gorbaczowie - "najbardziej nieudolny sowiecki przywódca". To w Polsce nie można obrazić menela, ale można laureata Nagrody Nobla? Pod hasłem, że wszyscy jesteśmy równi, fory dajemy lumpom, a gnębimy przywódcę, który (jednak pokojowo) zdemontował światowe społeczno-ekonomiczne dziwactwo (inna sprawa, że zastąpiliśmy je polskim złodziejskim dziwolągiem). Gdyby zginęły setki tysięcy ludzi, to nikt by go nie nazwał frajerem. Jak widać - jesteśmy okrutni w stosunku do polityków o ludzkich odruchach, zaś nieproporcjonalnie wyrozumiali w stosunku do polityków o zakrwawionych rękach. Kto nazwał Hitlera albo Stalina frajerem?
Są szkoły, które także człowieka umieszczają w świecie zwierząt. Zatem jaki sens ma informacja - "nie wprowadzać zwierząt" albo "Iksiński to zwierzę"? Nie powinni tam wchodzić także ludzie, a Iksiński istotnie jest naczelnym ssakiem, zatem (według wielu naukowców) - zwierzęciem... A weterynarz jest medykiem wszystkich zwierząt, zaś lekarz - tylko... ludzi. Może językoznawcy i biolodzy wybronią pozywanych ludzi, którzy myślą jak my, a mówią więcej, bo usłużnie podsuwane są im mikrofony...
4 marzec 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
Korupcja przyczyną kryzysu
listopad 5, 2003
PAP
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media