ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
więcej ->

 
 

Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA



Dolar i gospodarka USA słabną mimo napływu kapitału do USA z Azji, a zwłaszcza z Chin, które przyjmują bony skarbowe z USA w zamian za długi handlowe. Zadłużenie USA rośnie w miarę eksportu produkcji do krajów tańszej robocizny i w miarę budowy na kredyt glabalnej dominacji Ameryki rządzonej przez neokonserwatywny rząd Bush’a. Jednocześnie Amerykanie opętani konsumeryzmem żyją nad stan i zadłużają się na wysoki procent zakupami na karty kredytowe.

Tymczasem Chińczycy, którzy na godzinę zarabiają mały ułamek płac amerykańskich, oszczędzają blisko połę zarobków i jednocześnie proporcja eksportu z Chin w dwudziestym pierwszym wieku wzrosła z 20% do prawie 40% w stosunku do chińskiego DNB (Dochodu Narodowego Brutto).

Około 20% eksportu rocznego Chin idzie do USA, i dzięki temu Chiny były w stanie rosnąć grospodarczo w fenomenalnym tempie około 10% rocznie. Eksport do USA przyczynia się do wzrostu globalnego eksportu chińskiego o 3o%, podczas ostatnich pięciu lat. Dziś eksport stanowi około jednej trzeciej DNB Chin, których gospodarka jest czwartą co do wielkości na świecie. Eksport do USA staje się coraz mniej krytyczny dla Chin. Rząd chiński jest ostrożny i stara się hamować tempo wzrostu gospodarki za pomocą podniesienia w lutym wysokości oprocentowania pożyczek bankowych w Chinach.

Zmniejszenie tempa wzrostu eksportu z Chin do USA prawdopodobnie spowoduje większą sprzedaż towarów w samych Chinach, czego chcą obecni planiści w Pekinie i co już miało miejsce w 2000 i 2001 roku, kiedy wartość towarów eksportowanych z Chin wzrosła o blisko 7%. Również w 2006 roku mimo podniesienia wartości pieniądza Chin eksport z chiński był o 42% wyższy niż rok wcześniej.

Chińczycy skutecznie konkurują z innymi eksporterami ponosząc wydajność pracy i jakość swoich towarów i powięszają swój udział w imporcie innych państw poza USA. Mimo znaczenia eksportu, ważnym czynnikiem w wzroście ekonomji Chin jest rozbudowa przemysłu, dróg, budownictwa mieszkaniowego i infrastruktury, która zaspakaja lokalne zapotrzebowanie ludności i nie ma nic wspólnego z poblemami USA.

Chiny osiągnęły takie stadium rozwoju, że żyją własnym rytmem ekonomicznym, dzięki inwestycjom w infrastrukturę i nieruchomości, które to inwestycje nadają się do nadzoru rządu Chin i planistów, w wyższym stopniu niż konsumpcja. W ten sposób Chiny uniezależniają się od konjuktury międzynarodowej i zaburzeń w gospodarce USA, jak też kryzysów finansowych w Azji, jak to miało miejsce w latach 1997-98.

Obecni rząd Chin zachęca do zwiekszenia konsumpcji i oszczędzania mniej żeby utrzymać tempo wsrostu DNB. Wygląda na to, że inestycje we własną infrastrukturę są najlepszą gwarancją konrolowanego przez Pekin wzrostu gospodarczego i niezleżności Chin od eksportu do USA, według takich obserwatorów jak Milan Brahmbhatt z Banku Światowego i Ifzal All z Asian Development Bank (The Wall Street Journal, 9go kwietnia, 2007). Tak więc planiści ekonomiczni Chin nie muszą obawiać się skutków trudności gospodarczych USA, zwłszcza gdy eksport paliwa z Zatoki Perskiej wydaje się być mniej zagrożony przez politykę USA i Izrael’a.


www.pogonowski.com
9 kwiecień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
Medioci Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media